18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
w................n 2013-10-23, 11:15 1
Wielki keg piwka dla niego! Widać,że koleś moto ma opanowane do perfekcji,a mimo to i tak ma na głowie kask i kurtkę ochronną, nie kozaczy,nie gwiazdorzy, często jada snickersy

Cieszmy się do ku*wy nędzy z sukcesów innych!!!
by Jaś,4 latka
Zgłoś
Avatar
pinkYnieMozg 2013-10-23, 11:16 3
to ja wstawie wyczyny znajomego, lepek, ale szybko sie uczy
Zgłoś
Avatar
Leitho 2013-10-23, 11:18 3
Niestety czeka go w Polsce to, co Blazusiaka - wielkie guwno.
Niech spierdala do Hamburgerow, tam przynajmniej cos osiagnie i zarobi porzadny piniondz, dokladnie jak Teddy Blazusiak
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-10-23, 11:29 2
a po chuj on to robi ?

na motocyklu sie jezdzi a nie kurwa jakies niepotrzebne gowno robi, niech jeszcze kloca postawi na bak do gory nogami.
Zgłoś
Avatar
Mavi 2013-10-23, 11:37
Na święcie czekolady w Kargowej miał dwa pokazy. Podczas porannego było z 15 ludzi (zbyt wcześnie było). Można było normalnie z kolesiem pogadać, bez tłumu który chciał tylko fotki zrobić.

Dziwne, że nikogo tutaj nie zaskoczył jego motocykl. Silnik jest z kawki 636, część ramy też. Pozostała część (ta z kratownicą) to konstrukcja własna (teraz nie pamiętam czy wujka czy ojca). Maszyna teraz waży koło 130kg.

Nie bardzo mnie jarają takie zabawy gdy to ogląda się na necie, ale jak zobaczyłem na żywo to zmieniłem zdanie.
Zgłoś
Avatar
Szaq 2013-10-23, 12:21
EudezetReprezent napisał/a:


zajebisty typ,szkoda ze nasze media go nie nagłaśniają



Każdą małpę rozbawiającą publiczność, poprzez jazdę na motorze powinno się pokazywać w TV?
Zgłoś
Avatar
Neuf 2013-10-23, 12:36 2
EudezetReprezent napisał/a:

zajebisty typ,szkoda ze nasze media go nie nagłaśniają

Każdą małpę rozbawiającą publiczność, poprzez jazdę na motorze powinno się pokazywać w TV?

Kurwa mać ... Gdybyś chociaż potrafił nóżkę od motoru poprawnie rozstawić to był by sukces.
Chłop robi więcej dla sportu niż ty z całą rodziną od 3 pokoleń zrobiłeś więc nie startuj do kogoś do kogo nie sięgasz. I tak powinno się o tym głośno mówić bo za naszą reprezentację w piłkę nożną już bardziej się wstydzić nie można ,a tutaj można z dumą patrzyć na świat bo w tym to my jesteśmy czołówką.
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-10-23, 13:05 2
Eeee tam... zero finezji, gość robi sztuczki jak jakieś dziecko z adhd na trzepaku ;/. Chuj w dupę wszystkim motocyklistom ;/
Zgłoś
Avatar
PoProstuSadol 2013-10-23, 13:11
EudezetReprezent napisał/a:


zajebisty typ,szkoda ze nasze media go nie nagłaśniają


na 24Opole byla wzmianka jedna i nic wiecej
Zgłoś
Avatar
Szycha929 2013-10-23, 15:42 1
poznałem Rafała na SGP w 2011 roku
po wygraniu zawodów pogratulowałem mu zwycięstwa na co odpowiedział mi:
-zawaliłem mogło być lepiej ....

no szacun dla mnie za wole w maksymalne zwycięstwo

a tak dla ciekawskich
ile godzin trenuje dziennie?
odp- 6 godzin

słyszałem że jeśli odpuści jeden dzień w następny czeka go 12 godzin treningu.....
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-10-23, 19:25
Lesny1906 napisał/a:

A co tu niby nagłaśniać?


ta lepiej promowac chujowa polska pilke nozna ktora zawsze przegrywa,niz z zajebistego stuntera ktory ma mistrza swiata
Zgłoś
Avatar
zablena 2013-10-23, 20:32 1
nie naglasniaja bo nie ma co, jest mnostwo osob co potrafia lepiej tylko jedni robia to z pasji i nudow i adrenaliny a inni dla hajsu. Zrezygnowal z jazdy bo jakbys mial sponsorow i tyle hajcu co on to tez bys nie jezdzil na motorze
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-10-23, 21:56
@up tak jest sporo osob,ale mistrz jest tylko jeden i jest to nasz rodak,a jak dla ciebie nie naglasniaja bo nie ma co to spierdalaj ogladac MTV randki pedalow
Zgłoś