18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ciekawe jest to, że media bardzo skromnie i pobieżnie informują o tej sprawie, natomiast fakt, że ktoś wypalił z korkowca w New Jersey nazwano "strzelaniną" - w tej 'masakrze' nikt nie został nawet ranny a temat cały ranek był na pierwszych pozycjach działów informacyjnych na takich syfach jak onet.pl czy wp.pl.
O potrójnym morderstwie w Norwegii w wykonaniu afrykańskiego azylanta z Sudanu dość cicho...


Porwany autobus w Norwegii.

Trzy osoby zostały zabite w autobusie, który w zachodniej Norwegii uprowadził napastnik uzbrojony w nóż - poinformowała norweska policja. Napastnika zatrzymano, prawdopodobnie dziś zostanie wydalony z kraju.

Dalekobieżny autobus jechał na trasie górzystym regionie Valdres. Został porwany między miastami Ardal i Tyin. Ofiary to pasażerowie: 19-letnia Norweżka, Szwed oraz kierowca autobusu. Obaj mężczyźni mieli około 50 lat. Informacje te przekazał telewizji NRK szef lokalnej policji.

Napastnik pochodzi z Południowego Sudanu, ma około 30 lat, a nie ja wcześniej podawano - ok. 50. Odniósł niegroźne obrażenia, które zostały opatrzone w szpitalu.

Policja pojawiała się na miejscu zdarzenia dopiero po godzinie i dwudziestu dwóch minutach od otrzymania zgłoszenia. To dlatego, że najbliższy patrol znajdował się w odległości 98 kilometrów od miejsca tragedii.

Pierwsze informacje mówiły o wypadku drogowym. Na miejscu jako pierwsza była straż pożarna. Świadkowie opowiadali jednak, że po autobusie chodzi człowiek, który wymachuje nożem. Mężczyzna został obezwładniony przez strażaków.

- Strażacy uzbroili się w młotki oraz ręczne narzędzia, ale kiedy on wyszedł z autobusu i odrzucił nóż, potraktowali go tylko gołymi rękami i gaśnicą – powiedział naoczny świadek dziennikarzom „VG”. – Zachowywał się spokojnie i niewiele mówił, tylko tyle, że chce rozmawiać z policją – zaznaczył.

Po przybyciu na miejsce Policja z psami przeszukała autobus i upewniła się, że napastnik działał sam. W pobliskiej gminie zorganizowano centrum kryzysowe, gdzie zebrały się rodziny poszkodowanych. Będą tam mogli otrzymać informacje oraz pomoc psychologiczną.

Pierwsi świadkowie mówią, że stojący na skraju drogi w ciemności i ciszy autobus, wyglądał jak z horroru.

Portal dziennika VG informuje od rana, iż dziś Sudańczyk zostanie wydalony z Norwegii. Nie miał jeszcze prawa pobytu, czekał na azyl w otwartym cztery miesiące temu ośrodku dla uchodźców w Aardal.

W ciągu ostatnich 20 lat w Norwegii doszło do pięciu ataków z udziałem broni na liniach autobusowych. Najtragiczniejszy miał miejsce na tej samej trasie i dotyczył tego samego przewoźnika, co dzisiaj: Nor-way. W 2003 roku jeden z pasażerów, chory psychicznie azylant, zaatakował kierowcę autobusu. Wtedy zginął kierowca oraz jeden z pasażerów.

źródło
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-11-05, 17:05 1
Niech wydalą Breivika do nas. Ugoszczę go schabowym i kiszoną kapustą z ziemniaczkami.
Zgłoś
Avatar
M@peT 2013-11-05, 17:05
Właśnie o tym mówili na TVP
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-11-05, 17:52 1
NieWiemZeWiem napisał/a:

kurwa! a jak ja wrzuciłem wczoraj temat do mi admin do polityki wjebał a jak powtórzyłem to dał do było.pl! jebać!



A to jebać takiego admina!
Zgłoś
Avatar
reeloop100 2013-11-05, 17:56 12
Zgłoś
Avatar
r................4 2013-11-05, 18:11
Temat na harda przez tą straszliwie srogą karę.
Zgłoś
Avatar
gressive 2013-11-05, 18:26 1
ChomikAdrian napisał/a:

działów informacyjnych na takich syfach jak onet.pl czy wp.pl.
O potrójnym morderstwie w Norwegii w wykonaniu afrykańskiego azylanta z Sudanu dość cicho...


Ciężko cie pojebało koleżko, wczoraj było na interia.pl, wp.pl, onet.pl. Więc nie pierdol głupot. Kolejny frustrata. Prawdziwy i jedyny Polski patriota

Zgłoś
Avatar
bingo100 2013-11-05, 19:28
Z tego, co wiem, to ten sudańczyk miał być wydalony i zabił w drodze na lotnisko...No ale takie newsy zapodaje wp, a tu przepisują
Zgłoś
Avatar
telon666 2013-11-05, 20:24
proszę o wytłumaczenie (wyłącznie specjaliści) dlaczego media nie poruszają tematu brudasów? jaki mają cel???
Zgłoś
Avatar
stefan997997 2013-11-05, 21:23 1
Cel poprawności politycznej - nie można szykanować mniejszości narodowych i etnicznych, nawet gdy gnębią rodowitych mieszkańców danego kraju.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2013-11-06, 12:01
gressive napisał/a:

Ciężko cie pojebało koleżko, wczoraj było na interia.pl, wp.pl, onet.pl. Więc nie pierdol głupot. Kolejny frustrata. Prawdziwy i jedyny Polski patriota



Nie tym tonem chłopczyku.
Nie napisałem, że nie było, napisałem że było mniej lub bardziej zakopane (swoją drogą na onecie nie znalazłem w ogóle) w odniesieniu do tematu wystrzału z kapiszona w New Jersey.
Materiał który wkleiłem także pochodzi z wp bystrzacho.
I jeszcze rada - postaraj się zrozumieć to, co gdzieś przeczytałeś, barani łbie.
Zgłoś