18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
🔥 Macanie chleba w supermarkecie - teraz popularne
Avatar
silwerbalk 2019-12-09, 14:37 4
To nie jest pies to jest jebana świnia z kłami.... Jak kurwa guźniec.... Ta rasa wygląda jak jakiś mocno upośledzony dzik
Zgłoś
Avatar
glesner1910 2019-12-09, 14:48 4
jasypan napisał/a:

Z ryja było widać, że tępy chuj.



..powiedziała Twoja matka przy oknie życia.

______________

Wchodzę na sadola żeby sobie zwalić
Zgłoś
Avatar
Perhydrol 2019-12-09, 16:13 1
proflower92 napisał/a:

najpiękniejsze psy na świecie, miałem bullka 10 lat [*]



Do tego twardy łeb a ogon jak stalowa rurka. Jak pomacha ci między kolanami to siniaki zostają
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-12-09, 16:57 3
Perhydrol napisał/a:

Do tego twardy łeb a ogon jak stalowa rurka. Jak pomacha ci między kolanami to siniaki zostają



brzmi jakbyście się z nimi brandzlowali.

______________

Lepiej być niezadowolonym człowiekiem niż zadowoloną świniaą; lepiej być niezadowolonym Sokratesem, niż zadowolonym głupcem. A jeżeli głupiec i świnia są innego zdania, to dlatego, że umieją patrzeć na sprawę ze swojego punktu widzenia.
Zgłoś
Avatar
homorek 2019-12-09, 17:19
Świrnięty pieseł
Zgłoś
Avatar
MrNeko 2019-12-09, 19:12 1
Mam nadzieję, że coś mu się stało chociaż przy tych psach to nie wiadomo
Zgłoś
Avatar
GerardBacher 2019-12-09, 20:42 2
MrNeko napisał/a:

Mam nadzieję, że coś mu się stało chociaż przy tych psach to nie wiadomo



powiedziała twoja matka po twoim urodzeniu

______________

☠✠☠✠☠✠
Zgłoś
Avatar
dertaz 2019-12-09, 22:01
@poligon6
stary z wujkiem cie gwałcili dlatego wyrosłeś na debila
Zgłoś
Avatar
Pankracy 2019-12-09, 22:59
w połowie schodzenia ze schodów zdał sobie sprawę ze możne to zrobić w lepszym stylu .
Zgłoś
Avatar
KakaPipe 2019-12-09, 22:59
Wyjście z progu 10/10 lądowanie mazoch
Zgłoś
Avatar
Gamonn1 2019-12-10, 10:41
Miałem bulteriera. Pierdolona sztywna, twarda kula mięśni i kości. W skojcu przegryzł zębami ocynkowaną siatkę ogrodzeniową . A jak dostanie furii (obcy wtargnął na nasz teren) to nie podchodź bez paralizatora. Fajny, kochany psiak.
Zgłoś
Avatar
Kat-men-Du 2019-12-10, 13:27
Sasiad miał takiego do czasu jak nie pozagryzał inne psy w sąsiedztwie tak dla zabawy. Osobiście widziałem jak taka bestia złapała jeża w ogrodzie i żywcem go rozszarpała pomimo wielu kolców w pysku. Psy silne ale mało inteligentne .
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów