18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TheKetjow12345 2013-12-29, 11:15 2
Też tak robię tylko ze nogi mam na schodach 8|
Zgłoś
Avatar
Iron96 2013-12-29, 11:48 2
@samolot1993
Po chuj jednych z drugimi porównujesz. To są 2 różne sporty.
Zgłoś
Avatar
asior34 2013-12-29, 11:52 3
Dobry gościu... też bym tak zrobił.

Ale nie mam siły.
Zgłoś
Avatar
kaime 2013-12-29, 12:03 1
Putis napisał/a:

@kaime kurwaa kolejny.. No to co że nie trenują nóg? Jakaś dziwna ostatnio moda że trzeba mieć nogi jak kłody.. Kulturyści zakichani wszyscy po kolei, co patrzysz po "koksach" to widać jakiś masowców - potem wychodzi Ci takie nienaturalne bydle jak Burneika - prawda jest taka oni (streetworkout) wyglądają najnaturalniej z wszystkich "sportowców". Są mądrzy ludzie na siłce którzy chcą wyglądać lepiej a nie jak jakieś karykatury a do tego nie musisz powiększać nóg wystarczy je jedynie ładnie wyrzeźbić.

Głupie przekonanie że żeby być mega super siłaczem trzeba mieć nogi jak dwa dęby.. Dla mnie mogą nie ćwiczyć nóg - i tak np Barbrothers niszczy przerośniętych skurwieli z siłki.



Bo się zaraz zesrasz
Tylko pizdy, które po jednym treningu nóg stwierdziły, że po chuj je ćwiczyć, nie mogąc zwlec się z łóżka na następny dzień, będą pierdolić takie brednie jak Ty i szukać wymówek.
Później widzę takich leszczy co naoglądali się "barbrothers" na plażach, w 99% w spodenkach po kolana... Najnaturalniejsi w chuj.

Zgłoś
Avatar
CzaryMaryy 2013-12-29, 13:16
Fejk Superman ma wyciągniętą ręke do przodu
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2013-12-29, 16:00 1
Całe ciało jest ważne, nogi też. Bo inaczej kończy się tak:

Zgłoś
Avatar
Putis 2013-12-29, 16:47
kaime napisał/a:



Bo się zaraz zesrasz
Tylko pizdy, które po jednym treningu nóg stwierdziły, że po chuj je ćwiczyć, nie mogąc zwlec się z łóżka na następny dzień, będą pierdolić takie brednie jak Ty i szukać wymówek.
Później widzę takich leszczy co naoglądali się "barbrothers" na plażach, w 99% w spodenkach po kolana... Najnaturalniejsi w chuj.



żal w chuj... Dosyć że pierdolisz głupoty to nie zrozumiałeś tego co napisałem... Boże czy Ty to widzisz?.. Po pierwsze napisałem że nie trzeba mieć ogromnych nóg można mieć takie same jak się ma tylko wyrzeźbione po drugie pewnie ważysz z 120kg ćwicząc na siłce i zapewne wyglądasz przy tym jak przerośnięty wieprz.. Zazdrość Cię zżera że masz więcej tłuszczu niż mięśni pakerze
Zgłoś
Avatar
kaime 2013-12-29, 20:26 2
Putis napisał/a:


pewnie ważysz z 120kg ćwicząc na siłce i zapewne wyglądasz przy tym jak przerośnięty wieprz.. Zazdrość Cię zżera że masz więcej tłuszczu niż mięśni pakerze



Tak się składa, że ważę 56kg, jestem pryszczaty, całe dnie spędzam przed kompem i na oczy sztangi nie widziałem.

Pewnie Ci teraz głupio, co?
Zgłoś