18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:26
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Sushi
~_Yarko_ • 2024-05-28, 0:05
Mieszkaniec bloku z pretensjami, że mu w mieszkaniu śmierdzi rybą.


Kobieta zmarła.

Info:
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-05-28, 8:36
AlbertoNihilo napisał/a:

Jakiego bloku? Opis z dupy wzięty. Czytałeś info w ogóle? Widać, że to duża kuchnia jakieś restauracji.



bnkomi.ru/data/news/172099/print
Zgłoś
Avatar
Syrwester 2024-05-28, 8:42 3
A na końcu się okazało że to nie z restauracji,tylko z brudnego cipska jego towarzyszki.
Takie nieporozumienie.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-05-28, 8:54 4
~Velture napisał/a:

Miała nóż w łapie i nawet nie próbowała się bronić...

W piątek 1 kwietnia po tym jak przez tydzień zaczął zmieniać mi się kolor stopy i krew leciała jak wodospad u napalonej na spadek gówniary przed śmiercią 90 letniego miliardera postanowiłem zadzwonić na pogotowie.

Pogotowie odmówiło przyjazdu tłumacząc, że oni do takich rzeczy nie wysyłają karetek. W poniedziałek 4 kwietnia poprosiłem o pomoc i zostałem prywatnie podwieziony do specjalisty chirurgii.



Można mieć nóż i stracić życie. Można nie pojechać w weekend do szpitala i stracić nogę.
Zgłoś
Avatar
rostyty45 2024-05-28, 9:07 7
To kacapia, nawet jak dostanie wyrok pojedzie na front a za pół roku wróci i tu będzie się stołował hahahah to MORDOR , russki zafajdany smród i szambo nie do życia

psotny_fiutek napisał/a:

Debilu, to nie Polska !
Tam (jak to ruskie ale nie rozróżniam narzeczy kacapskiego) za takie morderstwo to 25 lat ciężkiej kolonii karnej go czeka.
A kolonia karna u ruskich to piekło na ziemi, obejrzyj sobie om tym filmy na YT zanim zaczniesz na drugi raz pierdolić takie głupoty.



buahahahahha "Piekło na ziemi" całą rosja to piekło na ziemi BAUHAHAAH dosstanie jakiś wyrok pójdzie na front a za pół roku wróci i będzie się tu jeszcze stołowal hahhah ruski syf i, rosja to kraj jak rozpadający się chl;ew
Zgłoś
Avatar
lukaszk1985 2024-05-28, 9:43 1
AlbertoNihilo napisał/a:

Jakiego bloku? Opis z dupy wzięty. Czytałeś info w ogóle? Widać, że to duża kuchnia jakieś restauracji.



adres wskazuje, że to blok mieszkalny i to nawet całkiem nowy

google.pl/maps/@61.6908664,50.8264595,3a,90y,185.4h,83.81t/data=!3m7!1e1!3m5!1sQwlGyxtGNB1MfY8RSJC93Q!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DQwlGyxtGNB1MfY8RSJC93Q%26cb_client%3Dmaps_sv.share%26w%3D900%26h%3D600%26yaw%3D185.39606381747325%26pitch%3D6.190274019539544%26thumbfov%3D90!7i16384!8i8192?coh=205410&entry=ttu
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-05-28, 10:18
Nowe mieso na Froncie Putlera ...
Zgłoś
Avatar
Czaczek83 2024-05-28, 10:40
~Velture napisał/a:

Miała nóż w łapie i nawet nie próbowała się bronić...



jest takie coś jak szok i już pierwszy cios myślę że był śmiertelny ...
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-05-28, 11:41
Mam nadzieję że wyślą go na front i zobaczymy tego pana w sekcji wojna na ukrainie a będzie go filmował miły dronik z bombą zapalającą nad nim
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-28, 11:48
Kuchcik pagib?
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2024-05-28, 12:08
~Velture napisał/a:

Miała nóż w łapie i nawet nie próbowała się bronić...


Tobie jak obcinali noge to też miałeś drugą, dlaczego sie nie broniłeś?
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-05-28, 13:54
Cel osiągnięty połowicznie. Na jakiś czas przestanie mu walić rybą na chacie, ale sam będzie musiał na dłużej zmienić lokal.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-28, 14:14 1
Myxxer napisał/a:

Tobie jak obcinali noge to też miałeś drugą, dlaczego sie nie broniłeś?



Żarty na bok - jak typ mi zajechał drogę i mnie zaatakował to teraz mam zawiasy na rok bo się broniłem i mam naruszenie nietykalności + rozstrój zdrowia na ponad 7 dni.

Możecie mieć mnie za niewiadomo jak pojebanego ale w momencie kiedy ktoś mnie atakuje nie mam żadnych hamulców i nawet przez ułamek sekundy nie myślę o zdrowiu napastnika.
Żeby też nie było to jak tylko się gość odsunął po mojej obronie to przerwałem eskalowanie konfliktu i odjechałem... a mogłem zabić.

To tak pół żartem pół serio pisałem ale z żartów to ostatnie zdanie tylko.

Dla mnie to całkowicie naturalna reakcja na atak aby się bronić nie myśląc o konsekwencjach swojego działania, mam gaz to chwytam za gaz, mam nóż to chwytam za nóż, mam broń palną to chwytam za nią.

Ja mam bardzo szczerą nadzieję, że nikt nigdy mnie w moim domu nie napadnie bo nie mam zamiaru iść do pierdla za gówno ale jakby do tego doszło to bym zabił bez mrugnięcia okiem i znając siebie pewnie potem bym jeszcze fotki porobił i wrzucił tutaj zanim bym dostał
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-05-28, 19:39
~Velture napisał/a:

Żarty na bok - jak typ mi zajechał drogę i mnie zaatakował to teraz mam zawiasy na rok bo się broniłem i mam naruszenie nietykalności + rozstrój zdrowia na ponad 7 dni.
Możecie mieć mnie za niewiadomo jak pojebanego ale w momencie kiedy ktoś mnie atakuje nie mam żadnych hamulców i nawet przez ułamek sekundy nie myślę o zdrowiu napastnika.
Żeby też nie było to jak tylko się gość odsunął po mojej obronie to przerwałem eskalowanie konfliktu i odjechałem... a mogłem zabić.
To tak pół żartem pół serio pisałem ale z żartów to ostatnie zdanie tylko.
Dla mnie to całkowicie naturalna reakcja na atak aby się bronić nie myśląc o konsekwencjach swojego działania, mam gaz to chwytam za gaz, mam nóż to chwytam za nóż, mam broń palną to chwytam za nią.
Ja mam bardzo szczerą nadzieję, że nikt nigdy mnie w moim domu nie napadnie bo nie mam zamiaru iść do pierdla za gówno ale jakby do tego doszło to bym zabił bez mrugnięcia okiem i znając siebie pewnie potem bym jeszcze fotki porobił i wrzucił tutaj zanim bym dostał



I bardzo dobrze zrobiłeś ale spójrz na to tak. W większości takich sytuacji dostaniesz zawiasy a to praktycznie nie jest kara. Jak się nie jest patusem to nic ci się nie dzieje bo na 99% nie popełnisz kolejnego przęstepstwa
Zgłoś
Avatar
arab1563 2024-05-30, 21:54 1
darnext123 napisał/a:

I bardzo dobrze zrobiłeś ale spójrz na to tak. W większości takich sytuacji dostaniesz zawiasy a to praktycznie nie jest kara. Jak się nie jest patusem to nic ci się nie dzieje bo na 99% nie popełnisz kolejnego przęstepstwa



No ale w papierach nasrane i zostajesz patusem bo nikt w normalnej robocie cię nie będzie chcial
Zgłoś