18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Mentorstajl 2021-02-06, 21:30 4
Pytam czysto teoretycznie, w razie wystawienia na aukcje:

Czy w aucie było palone?
Zgłoś
Avatar
dancio1978 2021-02-06, 21:45 12
Dupaapud napisał/a:

Tak myślałem, Te "markowe" auta są mocno przereklamowane.
Ostatnio testowałem Mercedesa GLE SUV i GLE Coupe, Oba w wersji AMG (to tylko nazwa wersji wyposażenia, bo osiągów nie zmienia ) i muszę uczciwie powiedzieć, gówno jakich mało. Gdyby nie ten wielki ekran na desce i gdyby nie ledowe jarmarczne podświetlenie, to w zasadzie jakość wykonania na poziomie skody. Wyjątkowo słaby samochód. Na codzień jeżdżę Volvo XC60 i Mercedes jest daleko z tyłu jeżeli chodzi o ergonomię, trakcję, jakość wykonania...



Andrzej wstawaj!! Zesrałeś się!!
Zgłoś
Avatar
htp 2021-02-06, 21:54 3
Dupaapud napisał/a:

Tak myślałem, Te "markowe" auta są mocno przereklamowane.
Ostatnio testowałem Mercedesa GLE SUV i GLE Coupe, Oba w wersji AMG (to tylko nazwa wersji wyposażenia, bo osiągów nie zmienia ) i muszę uczciwie powiedzieć, gówno jakich mało. Gdyby nie ten wielki ekran na desce i gdyby nie ledowe jarmarczne podświetlenie, to w zasadzie jakość wykonania na poziomie skody. Wyjątkowo słaby samochód. Na codzień jeżdżę Volvo XC60 i Mercedes jest daleko z tyłu jeżeli chodzi o ergonomię, trakcję, jakość wykonania...



Na jakim symulatorze?
Zgłoś
Avatar
StereoTyp 2021-02-06, 21:54
Dupaapud napisał/a:

Tak myślałem, Te "markowe" auta są mocno przereklamowane.
Ostatnio testowałem Mercedesa GLE SUV i GLE Coupe, Oba w wersji AMG (to tylko nazwa wersji wyposażenia, bo osiągów nie zmienia ) i muszę uczciwie powiedzieć, gówno jakich mało. Gdyby nie ten wielki ekran na desce i gdyby nie ledowe jarmarczne podświetlenie, to w zasadzie jakość wykonania na poziomie skody. Wyjątkowo słaby samochód. Na codzień jeżdżę Volvo XC60 i Mercedes jest daleko z tyłu jeżeli chodzi o ergonomię, trakcję, jakość wykonania...



Co do porównania z Volvo, to przyznaję rację.
Ale co do AMG, to trafiłeś na biedo wersje, bo jest wersja tylko z wyposażeniem, a jest też wersja poprawiająca osiągi.
Miałem okazję jechać tą drugą opcją, to bestia mruczy aż miło.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-02-06, 21:58
Mentorstajl napisał/a:

Pytam czysto teoretycznie, w razie wystawienia na aukcje:
Czy w aucie było palone?



Niestety, było. Widać efekty na zdjęciach.
Zgłoś
Avatar
smieciokop94 2021-02-06, 22:04 1
Drzewka tylko szkoda.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-02-06, 22:07 2
"Tego się raczej nie wyklepie" pfff! bardziej dojebane robiliśmy i szły jako bezwypadkowe.
Zgłoś
Avatar
siabada 2021-02-06, 22:17 1
Gdyby mu buty nie spadly pewnie by przeżył , bezpieczne auto , po innych by został tylko ślad na słupku i popsute drzewko ale 5 gwiazdek ze nikogo więcej nie zabił
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2021-02-06, 22:45 3
Bardzo dobrze! Jedną spierdolinę mniej. Tak właśnie powinni kończyć wszyscy którzy zapierdalają bez pomyślunku po mieście - CZOŁOWO ZE ŚCIANĄ. Bez postronnych ofiar.
Zgłoś
Avatar
Radosny88 2021-02-06, 23:13 1
Back to the future?
Zgłoś
Avatar
kubol 2021-02-06, 23:42 2
Dosc nieskuteczna metoda wyburzania betonowych elementow.
Zgłoś
Avatar
Kapitan0rgazmo 2021-02-06, 23:47 1
Tym razem selekcja naturalna zadziałała
Zgłoś
Avatar
justincase999 2021-02-07, 4:01
Nie ma się co śmiać. Zdrowo jebnął, nie wygląda to dobrze.
Zgłoś
Avatar
GaryP 2021-02-07, 8:54
Za chwilę będzie na sprzedaż jako niebity
Zgłoś
Avatar
Piuriel 2021-02-07, 12:05
Ale sekundy na filmie to lecą w tempie x2
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie