18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
wwwpl 2012-12-05, 21:28 1
DisLike napisał/a:

To nie jest motor Turboridera ten po dzwonie. To nawet nie jest GSXR, ale wszyscy zgodnie twierdza ze to Turborider



no i tu do konca nie wiadomo.. wiele rzeczy wskazuje na to, ze jest to wlasnie GSX-R model 1000 k5, czyli jeden z tych na filmie.. na pewno lagi sa z niego, tylna lampa rowniez, tylko ze z urwanymi kierunkami po bokach, no i tlumiczek tri-oval Yoshimury, wlasnie taki jaki byl montowany w limitowanej edycji na 20-lecie modelu w 2005 roku, czyli roku produkcji tego motocykla, silnik rowniez jest z tego Gixa.. jedyne co moze sie nie zgadzac to wachacz, bo wyglada jakby byl od Hondy CBR, ale mogl byc przelozony, takze mysle ze to jednak GSX-R 1000 k5 taki jak na filmie (ten z czarnymi zegarami)
Zgłoś
Avatar
DisLike 2012-12-05, 22:38
wwwpl napisał/a:



no i tu do konca nie wiadomo.. wiele rzeczy wskazuje na to, ze jest to wlasnie GSX-R model 1000 k5, czyli jeden z tych na filmie.. na pewno lagi sa z niego, tylna lampa rowniez, tylko ze z urwanymi kierunkami po bokach, no i tlumiczek tri-oval Yoshimury, wlasnie taki jaki byl montowany w limitowanej edycji na 20-lecie modelu w 2005 roku, czyli roku produkcji tego motocykla, silnik rowniez jest z tego Gixa.. jedyne co moze sie nie zgadzac to wachacz, bo wyglada jakby byl od Hondy CBR, ale mogl byc przelozony, takze mysle ze to jednak GSX-R 1000 k5 taki jak na filmie (ten z czarnymi zegarami)



Wreszcie ktoś kumaty. No więc, zadupek jak mówiłes nie jest gsxrowy. Trioval to prawda, ale jest akcesorium, wachacz jest inny(ale czy ktos by sie bawił z przekladka?- nie widze sensu) i silnik, widać prawe kapy, ma inny kolor(nie czarny jak gsxr, tylko cos w rodzaju srebrno-złotego półmatu. Wg mnie wszystko wskazuje na honde.

Jednak kształt ramy pasuje, airbox, i kapy silnika ksztaltem też. Nie wiem już sam
Zgłoś
Avatar
deathless 2012-12-05, 23:00
swietny utwor! zna ktos tytul?
Zgłoś
Avatar
onx 2012-12-06, 1:02
Marna sciema:
95% filmikow jest Ghostridera ze Szwecji i z zadnym turbo rajderem zwiazku nie widze. GR ma faktycznie GSX-R'a, ale calego w karbonie. Nie moge znalezc specyfikacji jego Suzuki (jest pelen opis w jednym z filmow), ale on nie uzywa fabrycznych podzespolow. Jednakze na forum jego strony bardzo maly ruch od jakiegos czasu, loteria w ktorej nagroda jest hayabussa turbo (499KM) tez jakby stanela w miejscu (od roku) i jest to podejrzane. Druga opcja jest taka, ze to faktycznie Ghostrider sie rozwalil tylko jakis kretyn ksywy pomylil.
Zgłoś
Avatar
norsman 2012-12-06, 1:21
mam tylko nadzieje, że kierowcy samochodu nic nie jest. niech debile się pozabijają, najlepiej wzajemnie. fajnie, że chłop lubi szybko jeździć ale nie musi przy tym zabijać innych na drodze.
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-12-06, 17:09
Niektórzy po prostu lubią zapierdalać nic na to nie poradzisz.
Zgłoś
Avatar
muciass124 2012-12-06, 17:26
Miałem napisać że długo nie pożyje a to fakt dokonany.
Zgłoś
Avatar
JasonVoorhes 2012-12-06, 17:27
Nie ma to jak kolejne szczęśliwe zakończenie w stylu Sadola :]
Zgłoś
Avatar
MotoPirat 2018-11-25, 15:36
3:38 film mu się urwał.
Zgłoś