18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Świadkowie Jehowy
grey_warden • 2014-01-26, 21:53
Siedząc na tronie naszła mnie dziwna myśl. Świadkowie Jehowy wierzą między innymi, że do Edenu wejdzie 144'000 ludzi. I nie więcej, nie ma miejsca. Więc po co, do kurwy nędzy, robią sobie dodatkową konkurencję?
Zgłoś
Avatar
OjciecStiflera 2014-01-27, 20:46
"Jakiś miesiąc temu postanowiłem z nimi pogadać i właśnie zagadnąłem o te 144k. Otóż, te 144 tysiące ma rządzić na ziemi jako "rząd Boży" po ponownym przyjściu Chrystusa. Ów rząd ma władać pozostałymi ludźmi. " 144000 pasożytów??? Qrwa kto to utrzyma??? Przecież teraz 460 ledwie ogarniamy. Czarno to widzę.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2014-01-27, 20:56
Jakiś tydzień temu zapukał do mnie jakiś idiota z książkami, i koduje że roznoszą książki o "czymśtam", nie zdążył dokończyć swojej wypowiedzi, gdyż po słowach "może warto poczytać" powiedziałem mu że nie warto i zamknąłem drzwi. Patrząc przez kukiel zobaczyłem że minęli drzwi sąsiadki - pewnie wiedzieli że nie weźmie tej makulatury.

A na zluzowanie napięcia międzypośladowego sucharek:

Blondynka przekracza prędkość. Policjant macha lizakiem, a blondynka zatrzymuje się i pyta:
- Gdzie pana podwieźć?
Zgłoś
Avatar
Lotherr 2014-01-27, 21:05 2
Po prostu do Edenu wejdą Ci, którzy uzbierają największą ilość "referrali". Chodzi tu głównie o reklamę
Zgłoś
Avatar
gosiaczek0702 2014-01-27, 21:17
Znowu o tych oszustach i wyłudzaczach..
Zgłoś
Avatar
protos 2014-01-27, 22:00
Był o tym program cejroskiego i przetłumaczył że jest inaczej. Najpierw pójdzie te 144 tysiące a potem jest kolejne 4 miliardy miejsc. Więc wszyscy się zmieszczą. Ciekawe że u żydów jest podobnie.
Zgłoś
Avatar
C................I 2014-01-27, 22:03 4
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2014-01-27, 22:11
vassili napisał/a:

Jakiś miesiąc temu postanowiłem z nimi pogadać i właśnie zagadnąłem o te 144k. Otóż, te 144 tysiące ma rządzić na ziemi jako "rząd Boży" po ponownym przyjściu Chrystusa. Ów rząd ma władać pozostałymi ludźmi.



Hehe takie New World Order:D. To już wiemy kim są Illuminaci:D
Mojej babce też się ostatnio do domu wpierdzielili. Coraz młodsi łażą. A w okolice Łomży to kurde nawet na lubelskich ejestracjach potrafią przyjechać
Zgłoś
Avatar
boberm 2014-01-27, 22:16
Każdego rodzaju nawracanie powinno być zakazane. Jasne, niektórzy potrzebują religii, ale nie powinni mieć żadnego prawa komukolwiek jej narzucać, namawiać do niej itp. Chodzący po domach jehowiec jest dla mnie jak naciągacz, który sprzedają babciom garnki za 5000zł.
Zgłoś
Avatar
Grah 2014-01-27, 23:21 7

Przypadek? Nie sądzę.
Zgłoś
Avatar
Szczwany_Lisek 2014-01-28, 13:06
"Siedząc na tronie naszła mnie dziwna myśl."
To zdanie oznacza, że Twoja myśl siedziała na tronie i jednocześnie Cię naszła. Trzeba było napisać: "Gdy siedziałem na tronie..." ale to już nie brzmi tak inteligentnie, prawda?;>
Zgłoś
Avatar
brandon 2014-01-28, 14:21
Co za kretyni tu siedzą. Idzcie dzieci do nauki. Nawet nie wiecie jak sie poprawnie pisze
Zgłoś
Avatar
grey_warden 2014-01-28, 17:05
Szczwany_Lisek napisał/a:

"Siedząc na tronie naszła mnie dziwna myśl."
To zdanie oznacza, że Twoja myśl siedziała na tronie i jednocześnie Cię naszła. Trzeba było napisać: "Gdy siedziałem na tronie..." ale to już nie brzmi tak inteligentnie, prawda?;>



Pardon, pisałem to będąc trochę zmęczony, po długiej podróży. Owszem, masz rację, zwracam honor.
Zgłoś