18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Bobikufel 2012-09-04, 21:18 1
Mc6 napisał/a:

żałosne, masa nagrań nie z polski i oczywiście połowa to wieś i żule. Ja jakoś tego nie widzę na co dzień. Nie chce mi się szukać tego kanału na yt, żeby zobaczyć skąd jest ten palancik który to stworzył ale chuj mu w dupę.



uh nic się nie dziwić że nie widzisz takich rzeczy codziennie...
... jak byś wyszedł kiedyś na dwór to może bys się dowiedział...
a co do filmiku to praktycznie każdy skrawek był polski może 2-3 były nie polskie bo nie wiedziałem jakie...
... a jak by ci się chciało to wszystkie te filmiki możesz znaleźć z oryginalnym polskim dubbingiem w którym znajdują się słowa
"kurwa, ja jebie w pizdu, jebany, skurwysyn" i wiele wiele innych słów które pewno słyszysz na co dzień w domu...
pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
petru23 2012-09-04, 22:43
Mc6 napisał/a:

żałosne, masa nagrań nie z polski i oczywiście połowa to wieś i żule. Ja jakoś tego nie widzę na co dzień. Nie chce mi się szukać tego kanału na yt, żeby zobaczyć skąd jest ten palancik który to stworzył ale chuj mu w dupę.



ale tylko do połowy. Cały to przyjemność, a na to sobie nie zasłużył.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-09-06, 9:18
Mc6 napisał/a:

żałosne, masa nagrań nie z polski i oczywiście połowa to wieś i żule. Ja jakoś tego nie widzę na co dzień. Nie chce mi się szukać tego kanału na yt, żeby zobaczyć skąd jest ten palancik który to stworzył ale chuj mu w dupę.


Mam złą wiadomość. To nie jest niczyj kanał yt. Takie coś leci w telewizji !na puls czy plus tv jakoś tak nie pamiętam.
Zgłoś
Avatar
wojtas2169 2012-09-07, 0:24
@up

Co ty gadasz, to jest z youtube. wpisz sobie: Poland in 2 minutes. Poza tym gość robi takie filmiki z różnych krajów i te filmiki są robione bardziej dla jaj, niż żeby pokazać jak wygląda życie na codzień w danym kraju.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-09-07, 2:50
wojtas2169 napisał/a:

@up

Co ty gadasz, to jest z youtube. wpisz sobie: Poland in 2 minutes. Poza tym gość robi takie filmiki z różnych krajów i te filmiki są robione bardziej dla jaj, niż żeby pokazać jak wygląda życie na codzień w danym kraju.


Ja widziałem to w telewizji, jest cały program gdzie pokazują różne kraje ze świata w 2 minuty.
Zgłoś
Avatar
PepsiQ 2012-09-25, 17:15 6
Kolejna świetna kopilacja z cyklu The World in 2 Minutes, tym razem Argentyna

Zgłoś
Avatar
kaefix 2012-09-25, 21:39
chciałbym zobaczyć świat w 2 minuty - ROSJA
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-09-28, 15:46
kaefix napisał/a:

chciałbym zobaczyć świat w 2 minuty - ROSJA



Ależ proszę milordzie.

Zgłoś
Avatar
P................C 2012-10-11, 0:02
Zgłoś
Avatar
PepsiQ 2012-10-19, 9:16 13
Kompilacja z serii The World in 2 Minutes

Zgłoś
Avatar
jaca2790 2012-10-19, 14:46
Zacna kompilacja promująca Turki. Gdzieś czytałem jakiegoś profesora, że w 2050 roku to Polska i Turcja będą stanowiły o gospodarce europy. Szczerze w to wątpię, ale śmiesznie by było jeździć na weekend po kebaby do nich:]
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-10-19, 17:24
kazda ladna dziewczyna na filmie to polka na wakacjach
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2012-10-19, 20:57
jebany pedał w połowie popsuł mi całą satysfakcje z filmu... piwa nie ma -.-
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-03-29, 11:16 1
Japonia w 2 minuty
Zgłoś