18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
M................2 2013-12-04, 21:00
Zawsze tak jest dlatego nie warto nikomu ufać i się nim podniecać
Zgłoś
Avatar
F................6 2013-12-04, 21:21 3
Golonko Boston Meseczjusets wypierdalaj na swoje ranczo!
Zgłoś
Avatar
kapi500 2013-12-04, 21:24
bo o to chodzi żeby każdą informacje sprawdzać w wielu źródłach a nie naiwnie słuchać jak stado baranów jednego łosia . Ja osobiście lubię jego wypowiedzi chodź nie które od pewnego czasu oglądam z przymrużeniem oka
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-12-04, 22:26 1
@up tak robi mniejszość jego widzów, a dokładnie tacy, którzy posiadają mózg. Niestety zdecydowana większość mózgu nie posiada i przypisuje swoje zdanie do zdania większości (najlepszy komentarz "za kolonko zawsze piwo - ja też lubie maxa; najlepszy komentarz kolonko chujowy = faktycznie kolonko chujowy)
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-12-04, 22:33
no i skąd teraz biedne żuczki będą wirtualne piwka dostawać skoro Max traci na popularności
Zgłoś
Avatar
ame 2013-12-04, 22:59 1
Mariusz jest dziennikarzem, dziennikarze kolorują. Mariusz koloruje swoje pierdolenie jak każdy inny pet który chce żeby go zobaczono, i tak przyjemniej ogląda się jego teorie z palca wyssane niż tvn,tvp czy co tam jeszcze zostało w tej telewizji. Oglądać , nie wierzyć. zobaczyć uwierzyć
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-12-04, 23:02
Catacombe napisał/a:

Heh, jeszcze niedawno napisał być cokolwiek złego na golonko zgnojono by cie równo w komentarzach, teraz jest odwrotnie. Hipokryzja


gimby nie pamietajo

contowsky napisał/a:

@up tak robi mniejszość jego widzów, a dokładnie tacy, którzy posiadają mózg. Niestety zdecydowana większość mózgu nie posiada i przypisuje swoje zdanie do zdania większości (najlepszy komentarz "za kolonko zawsze piwo - ja też lubie maxa; najlepszy komentarz kolonko chujowy = faktycznie kolonko chujowy)


albo tacy co mają czas bo starzy €€ kaske na konto przelewają...
Zgłoś
Avatar
Morgennes 2013-12-05, 0:11 1
To czy nasz "Amjerykanin" z nad Wisły jest "cool" albo "be be fuj" jest kwestią gustu i tego czy człowiek się z nim zgadza czy nie. Ma on swoje utarte przekonania i tezy ale nie można mu odmówić rozumowania dedukcyjnego. Jak napisał ame to jest tylko dziennikarz, a to co robi to jego praca i z tego ma kapuchę. Generalnie wrzucanie jego produkcji na sadola jak dla mnie mija się z celem bo:
1. Nie każdy go lubi co wywołuje niepotrzebne "gównoburze".
2. Nie pasuje do tego czym Sadistic.pl powinien być bo choć warto posłuchać to kłóci się to z ideą chociażby działu do którego jest wrzucony (w tym wypadku czarne filmiki).
Tak więc optuję za tym by filmy Pana Mariusza pozostały na portalach bardziej do tego odpowiednich.
Zgłoś
Avatar
Konsument89 2013-12-05, 1:05
Zarammoth napisał/a:

To Golonka dalej nagrywa te smuty? Słyszałem, że mu widzów ubyło, bo kasuje komentarze krytykujące/polemizujące. Taka amerykańska wolność słowa?



Nie podoba Ci się to nie oglądaj. Ale skończ z tym marudzeniem bo nikt nie lubi malkontentów.
Zgłoś
Avatar
sneepy 2013-12-05, 9:16
Zarammoth napisał/a:

To Golonka dalej nagrywa te smuty? Słyszałem, że mu widzów ubyło, bo kasuje komentarze krytykujące/polemizujące. Taka amerykańska wolność słowa?



Aż się zalogowałem. Słowo klucz "słyszałem". Jak słyszałeś to trzeba było sprawdzić. Ja się o to pokusiłem i rzeczywiście. Liczba NOWYCH subskrybentów spada, ale licznik subskrybcji stale rośnie Niech ktoś temu Panu zapoda maść na ból dupy, a tymczasem poczytaj sobie. Statystyki nie kłamią.

socialblade[kropka]com/youtube/user/Media2000corp
Zgłoś
Avatar
konował 2013-12-05, 12:49
A jeszcze nie tak dawno wszyscy mu ciągnęli eh wystarczyło ze powiedział trochę prawdy komuś podpadł i już wróg numer jeden. Polak to jednak leming jest.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2013-12-05, 12:49
Zarammoth napisał/a:

To Golonka dalej nagrywa te smuty? Słyszałem, że mu widzów ubyło, bo kasuje komentarze krytykujące/polemizujące. Taka amerykańska wolność słowa?



Może golonka usuwa komentarze, bo ludzie pierdolą farmazony w nich?
Zgłoś