18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
C................n 2020-06-01, 15:15 5
Spokojnie, wprowadzą stan wojenny i wtedy ze zwykłej demolki ataki na sklepy "awansują" do rangi szabrowania, a to już jest leczone na miejscu.
Zgłoś
Avatar
kuba6969masochista 2020-06-01, 15:21
Kurwa ludzie mi to już przypomina ten ala horror amerykański Purge xDDDDDDD życie jest śmieszne
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2020-06-01, 17:03
Nie oszukujmy się ten policjant odjebał w chuj ale pamiętajcie czarnuchy żyją rasizmem bo tylko to im zostało
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-06-01, 17:05 2
Kurwa wszystkie te małpy powinny zdychać od kul....... Przysięgam gdybym miał broń przy takiej scenie pewnie bym już siedział za odjebanie tego pawianiego ścierwa... Wtedy tylko morderstwo w afekcie... Masakra.... Kurwy jebane! Gdzie są te jebane lewackie kurwy? Gdzie są te pajace teraz?
Zgłoś
Avatar
whitehuntersbrigade 2020-06-01, 17:12
Jebani podludzie
Zgłoś
Avatar
gnojarz 2020-06-01, 17:46 2
A potem a ramach podziękowań za wzbogacenie kulturowe im białe kurwy dają dupy
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2020-06-01, 17:48 7
Tutaj dłuższe nagranie z innego kąta.



Zwróćcie uwage na wychowane bezstresowo lewackią białą młodzież, której nawet nie wstyd i się temu przykląda ze stoickim spokojem.
Zgłoś
Avatar
saves 2020-06-01, 18:23 1
Czy nasze lewaczki i feministki nadal marzą o czarnych książętach orientu?
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2020-06-01, 20:26
Podobno ołów truje, ale podany w odpowiedniej formie na spierdolenie jest leczniczy. Dawka uderzeniowa, w większej ilości leczy, pomaga, uczy.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-06-01, 20:34
żmij napisał/a:

Myślisz, że pani z Twojego zdjęcia profilowego jest wyleczona... jakby to rzec... post mortem?



Nie wiem jaka była jej pierwsza myśl w życiu ale jestem pewien, że ostatnią myślą na tym padole było "knulla svart"
Zgłoś
Avatar
HEKTOR1226 2020-06-02, 0:51 1
Quassar napisał/a:

Właśnie mnie to też dziwi że zawsze jakiś dindu kogoś gdzieś postrzeli(np w szkole ) a jak chodzi do totalnego strajku, rozpierdolu na masową skale to nie używają broni czyżby, może boją sie że suki wtedy będą strzelać we wszystko co sie rusza niczym grze Painkiller czy też Doom



Nie. Najzwyczajniej na świecie w praktyce mamy zrównanie z ziemią lewicowego argumentu na temat posiadania broni. "Gdyby ludziom dać broń to się odrazu wystrzelają z byle powodu." Właśnie widzimy, że ludzie zarówno cywilizowani jak i małpy po mimo łatwego dostępu do broni zachowują się racjonalnie, a nie walą na oślep nawet w chwili gdy sytuacja jest skrajna i okradają kogoś czy biją sam fakt wyjęcia broni schładza atmosferę i nie trzeba jej użyć bo każda ze stron wie co by oznaczało to właśnie użycie. Ktoś umrze lub zostanie kaleką więc nie warto.
Zgłoś
Avatar
utrOne 2020-06-02, 12:47
bloodwar napisał/a:

Każdy człowiek jest tolerancyjny , nie stosuje krzywdzących stereotypów rasowych i uprzedzeń do momentu póki nie wyłapie kilku szybkich na ryj od przedstawicieli najbardziej pokojowej rasy świata. Pobyt na OIOMie i wstawianie nowych zębów za kilka tysięcy dolarów leczy z lewactwa w trymiga!


Znaczy, ze jestem wyleczony z polactwa bo kiedyś szedłem w nocy na Pradze patusiarskiej i skończyłem w szpitalu bez zębów?
Zgłoś