18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kuropatwa121 2012-12-22, 21:05
myślałem że gówno wypłynie z tej rury
Zgłoś
Avatar
rafal88x 2012-12-22, 21:13
Zajebiste problemy, co tu takiego fajnego kupić zeby komuś się spodobało..fajnie że stać go, żeby takie problemy mieć, mnie niestety nie.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-12-22, 21:32 2
Jak tak gada na ludzi w sklepach to ciekawe skąd wie, że tam są. Czyżby sam tam polazł. Hipokryta i imitator Remmy'ego. A po tym filmie to widzę, że jeszcze zaczął małpować grubasa dakana i niepokrytego krytyka no i każdą postać u której wychwycił przypływ widzów.
Zgłoś
Avatar
Gofer123 2012-12-22, 21:53 2
Pierdoli jak mały Kazio po dużym piwie, do tego film zlepiony z 500 klatek bo głupi skurwiel nie umie wysłowić się w kilku całych zdaniach.
Zgłoś
Avatar
c................1 2012-12-22, 21:56
ja pierdole, jak będę sobie chciał vlogi pooglądać to pójdę na YT...
Zgłoś
Avatar
s1c 2012-12-22, 22:26 1
Słaby jest ten gościu, tak według mnie. Ni to śmieszne, ni prawdziwe.
Zgłoś
Avatar
koło_zamachowe 2012-12-22, 22:32
on zaciąga trochę tak po staropolsku hehe
Zgłoś
Avatar
croyna 2012-12-22, 22:39
potrafiłby być też tak zabawny bez przeklinania?
Zgłoś
Avatar
sansa 2012-12-22, 22:57
W ogóle to nie wiem czy ktoś zauważył - 80% blogów z wyświetleniami powyżej kilku tysięcy, nie wspominając już o tych, które mają kilkaset tysięcy, to blogi o narzekaniu ( kolorowy, dakan ). Na wszystko - od ' mogę być winna grosika ', po mało liberalne prawo dla pedałów w Polsce, na PKP kończąc. Kurwa mać. Jak się tak w Polsce tym ' vlogerom ' nie podoba, to pakować walizy i wypad z kraju. Ale oczywiście żaden tego nie zrobi - na narzekaniu zarabiają tutaj pieniądz, w łatwy sposób, poza granicą co najwyżej czyszcząc kible.
Zgłoś
Avatar
wwwpl 2012-12-22, 23:19 1
sansa napisał/a:

W ogóle to nie wiem czy ktoś zauważył - 80% blogów z wyświetleniami powyżej kilku tysięcy, nie wspominając już o tych, które mają kilkaset tysięcy, to blogi o narzekaniu ( kolorowy, dakan ). Na wszystko - od ' mogę być winna grosika ', po mało liberalne prawo dla pedałów w Polsce, na PKP kończąc. Kurwa mać. Jak się tak w Polsce tym ' vlogerom ' nie podoba, to pakować walizy i wypad z kraju. Ale oczywiście żaden tego nie zrobi - na narzekaniu zarabiają tutaj pieniądz, w łatwy sposób, poza granicą co najwyżej czyszcząc kible.



Polacy lubia narzekac, wystarczy zobaczyc jak wybil sie HIP HOP w naszym kraju.. teraz teksty niektorych tworcow sa moze i ambitniejsze, ale kiedys? 10-12 lat temu rapowali o tym jak im zle, jacy sa biedni, jak to nie lubia policjantow bo sa przez nich pokrzywdzeni, jakie ciezkie zycie na blokowisku, jak ciezko im sie wybic, zyc na poziomie, jakie marne dziecinstwo mieli, jak ciezko nawet nagrywac muzyke bo chujowy sprzet.. ludzie to kupili, dzieki temu polubili te muzyke, te teksty i tak samo jest z narzekajacymi na wszystko vlogerami
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2012-12-22, 23:33 1
powinni wieszać za te pedalskie vsrogi robi gość dobre filmy, nagle vlog i okazuje się, że jest zwykłym marudzącym szarakiem w stadzie reszty pierdolonych vsrogerów
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-12-23, 1:09
ma najwieszka racje co do kibli w supermarketach, kuirwa ja sie tam boje wchodzic jak nieraz po godziie w kolejce lac sie chce, zapach doprowadza do totalnego porzygu
Zgłoś
Avatar
GatecrasherKO 2012-12-23, 3:54
Narzuca mi się tylko jedno...
"Jesteś roz*ebana jak bańka mydlana" w wersji męskiej.

*LRP
Zgłoś
Avatar
FloppyBeat 2012-12-23, 11:15 1
wardega jest chujoooowyy
Zgłoś
Avatar
smyndryl 2012-12-23, 14:38
Ti, a czemu on jakimś wschodnim akcentem zaciąga? Wardęga, słoikiem jesteś?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie