18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
Caehar 2009-11-13, 12:10 11
Bananek napisał/a:

~Nansze - dzięki. Widzę, że tylko Ty mnie rozumiesz.
A na mikołajowy odbyt trafiłem niechcący przeglądając wczorajsze zdjęcia. (poprostu lubię sobie powiększyć to i owo)



Lubisz powiększać sobie odbyt?
Zgłoś
Avatar
Baku 2009-11-13, 13:52
Nansze to jest fotomontaz...ten mikolaj nie robi "hoł hoł hoł" xD
Zgłoś
Avatar
hubSSon 2009-11-13, 13:57
skoro znalazłeś to na stronach z pompką do powiększania odbytu to czemu napisałeś że to Twój pies?
Zgłoś
Avatar
Bananek 2009-11-13, 15:05
~hubSSon - Pokaż mi stronę z tym psem, udowodnij jakoś to, co piszesz... A jeśli nie wiesz, to się nie wypowiadaj.
Zgłoś
Avatar
A................e 2009-11-13, 15:32
" Baku
Nansze to jest fotomontaz...ten mikolaj nie robi "hoł hoł hoł" xD" masz racje, robi hau hau hau, merry ass-masss
Zgłoś
Avatar
bartek18016 2009-11-13, 16:50
niedługo goatse w wykonaniu psa : O
Zgłoś
Avatar
Krzysztof 2009-11-13, 20:01
Pewnie się teraz śmieje, że gdzieś tam w świecie siedzi banda luda, którzy z nosem przy monitorze szukają świętego mikołaja w tyłku jego psa - to jest dopiero sadyzm
Zgłoś
Avatar
Dariu$H 2009-11-13, 20:28
Dostałem bólu mięśni szczęki ze śmiechu jak czytałem te komentarze ! HAHAHA
Zgłoś
Avatar
Demoness 2009-11-13, 23:42
@up
i ja tak samo.
Kurwa, prawie padłam
najśmieszniejsza rzecz na tej stronie forum obecnie, to dyskusje na temat odbytu i świętego mikołaja
Zgłoś
Avatar
hubSSon 2009-11-14, 23:56
Bananek napisał/a:

~hubSSon - Pokaż mi stronę z tym psem, udowodnij jakoś to, co piszesz... A jeśli nie wiesz, to się nie wypowiadaj.

Bananie, czytaj uważnie posty. w opisie napisał, że mikołaj był w dupie jego psa. a później w komentarzach stwierdził, iż znalazł owo zdjęcie na jakiejś stronie więc to nie jest jego pies. jeszcze dojdziesz do momentu, gdy w szkole będziesz się uczył czytania ze zrozumieniem

fuck. poprawka, nie dojrzałem, że to Twój temat. w każdym razie chodziło mi o Ciebie
Zgłoś