18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
dzaanas86 2020-06-19, 12:27 2
On ma bombelka, jemu się należy i wybacza. To tateł
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2020-06-19, 12:55
pogromca_ignorantow napisał/a:

Co dzban to dzban, ale te górnolotne teksty o "narażaniu życia innych uczestników ruchu" to chyba miały jakieś prześmiewcze być - zarządca tego tunelu zamontował kiedyś testowy pomiar prędkości na 3 dni i poza autobusami miejskimi nie udało się przez te 3 dni stwierdzić ani jednego (!) przypadku pojazdu poruszającego się z dozwoloną prędkością 70 km/h.



To nie prędkość zabija a jej wytrącanie. Następuje tu ciąg przyczynowo skutkowy. Wszyscy zapierdalają. Weżdża pedalarz. Jeden z zapierdalającychych w tym samym kierunku co pedalarz wpada na pomysł wyprzedzania w tunelu, ale no robi to w tzw "w nie ten czas" czyli jest pizdą do kwadratu, bo wymusza na jadących z naprzeciwka. Jadący z naprzeciwka gwałtownie hamuje, żeby nie zajebac w wymuszającego, albo ucieka w barierki(ścianę), bądź, co najbardziej logiczne jest wali prosto w pedalarza (gdzieś czytałem, że przy czołowych akcjach kierowcy częściej walą w lewo jak w prawo). Nie twierdzę, że tylko pedalarz jest tutaj winny, bo tak jak ty napisałeś "wszyscy zapierdalają", ale wystarczy trochę wyobraźni, żeby wiedzieć co się może wydarzyć, gdy ktoś tak słabo odpowiedzialny wjedzie w tunel.
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-06-19, 14:14
Dwupedalowi wszystko wolno. Nie wiecie? Najlepiej gdyby ktoś to na miasto jest nasze wrzucił. Od razu by się spuszczali jaki bohater.
Zgłoś
Avatar
homorek 2020-06-19, 16:11
Moje miasto takie piękne....
Zgłoś
Avatar
Adrian92 2020-06-19, 17:52
mygyry napisał/a:

Jak to przecież mamy tu pedalarzy, którzy będą pisać, że są takimi samymi użytkownikami dróg...
Ostatnio 2 osoby policja zawróciła z ekspresówki S2 bodajże, odnoszę wrażenie że spora część cyklistów nie dość że nie ogarnia przepisów ruchu drogowego to jeszcze ma problem z myśleniem...



Ja tam sobie dosyć często śmigam na rowerze, uwielbiam wkurwiać kierowców swoją jazdą Często jak potrzebuję się odstresować idę na rower i wkurwiam innych Wasz ból dupy jest nie do opisania hehhe
Zgłoś
Avatar
pogromca_ignorantow 2020-06-19, 18:25 1
głodny_toster napisał/a:

To nie prędkość zabija a jej wytrącanie. Następuje tu ciąg przyczynowo skutkowy. Wszyscy zapierdalają. Weżdża pedalarz. Jeden z zapierdalającychych w tym samym kierunku co pedalarz wpada na pomysł wyprzedzania w tunelu, ale no robi to w tzw "w nie ten czas" czyli jest pizdą do kwadratu, bo wymusza na jadących z naprzeciwka. Jadący z naprzeciwka gwałtownie hamuje, żeby nie zajebac w wymuszającego, albo ucieka w barierki(ścianę), bądź, co najbardziej logiczne jest wali prosto w pedalarza (gdzieś czytałem, że przy czołowych akcjach kierowcy częściej walą w lewo jak w prawo). Nie twierdzę, że tylko pedalarz jest tutaj winny, bo tak jak ty napisałeś "wszyscy zapierdalają", ale wystarczy trochę wyobraźni, żeby wiedzieć co się może wydarzyć, gdy ktoś tak słabo odpowiedzialny wjedzie w tunel.



Zważywszy, że akcja ma miejsce w nitce jednokierunkowej, może być trudno znaleźć kogoś jadącego z naprzeciwka...
Zgłoś
Avatar
chico35 2020-06-19, 19:35 2
turysta z Wrocka, obcisłe gacie płaczą że nie ma ścieżki rowerowej w tunelu a kiedy podstawiają im autobus z przyczepą na rowery jeździ nim może 10 osób dziennie - niech spie.rdalają
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-06-19, 20:00 3
Adrian92 napisał/a:

Ja tam sobie dosyć często śmigam na rowerze, uwielbiam wkurwiać kierowców swoją jazdą Często jak potrzebuję się odstresować idę na rower i wkurwiam innych Wasz ból dupy jest nie do opisania hehhe



Ból dupy o co? Sam jeżdżę z dzieciakami, ale wybieram ubocza dla bezpieczeństwa i żeby nie zawadzać w ruchu, nie ważne co prowadzisz trzeba kurwa myśleć za siebie i za innych...
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2020-06-19, 22:12
Adrian92 napisał/a:

Ja tam sobie dosyć często śmigam na rowerze, uwielbiam wkurwiać kierowców swoją jazdą Często jak potrzebuję się odstresować idę na rower i wkurwiam innych Wasz ból dupy jest nie do opisania hehhe



Hehe gorzej jak trafisz na kogoś, kto też będzie miał zły dzień i w ramach poprawy humoru nie zauwazy Ciebie I poprawi na wstecznym kilka razy A niestety takich ludzi jest coraz więcej. Sfrutrowanych, znerwicowanych i poirytowanych życiem. Przykładem jest ostatnia akcja z gówniakiem, który zaatakował autem rowerzystów...
Zgłoś
Avatar
23456789 2020-06-19, 22:17
mygyry napisał/a:

Jak to przecież mamy tu pedalarzy, którzy będą pisać, że są takimi samymi użytkownikami dróg...
Ostatnio 2 osoby policja zawróciła z ekspresówki S2 bodajże, odnoszę wrażenie że spora część cyklistów nie dość że nie ogarnia przepisów ruchu drogowego to jeszcze ma problem z myśleniem...



Muszą być tumanami skoro potrafią zrobić uprawnień na samochód.
Zgłoś
Avatar
Sz.Pan 2020-06-21, 0:24
Może znajdzie się użytkownik Scenica co pod tatrami porządną robotę zrobił z podobną dwójką?
Zgłoś