18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
~Beny 2014-10-08, 21:57
A później dasz taką śmierdzącą kiepami zabawkę dziecku...

Brawo, właśnie zostałeś idiotą.
Zgłoś
Avatar
alanwroc 2014-10-08, 21:58 6
Zajebać dziecku zabawkę, żeby zasmrodzić szlugami gdzie się będzie później tuliło do niej... po to żeby film nakręcić.. No ale cóż spirytus, papierosy bez filtra i cerata na stole zobowiązują... a zabawka pewnie za hajs z mopsu bo taki Kubuś około półtorej stówki kosztuje .. Ale jest śmiesznie .... ..
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2014-10-08, 22:13 2
Zanim ten filmik się załadował, zdążyłem stworzyć składnik do mięsa halal dzięki któremu jedzący go muzułmanie stają się bezpłodni.
Zgłoś
Avatar
Cezz999 2014-10-09, 3:47
dam 20 bro jeżeli filmik zbuforuje się w ciągu następnych 10 minut... kurwa :/
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-09, 5:02
No właśnie, o co tu chodzi? Niech się wypowie jakiś admin i nie zwala winy na czyjś "net". Bo mój zapierdala na 25 Mb/s a tego ścierwa się nie da zobaczyć płynnie, mimo kilku prób w ciągu dnia. Inna sprawa, niech mi ktoś wytłumaczy jak takie gówno ląduje na głównej? Wsadzić pluszakowi w gębę peta, postawić obok pustą flaszkę, pierdolić coś bez ładu i składu to kurwa dziecko z przedszkola potrafi.
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2014-10-09, 6:34 2
chujowy player sadisticowy, bufor, bufor i jeszcze az bufor.

-ps nie zesrajcie sie z ta fajka i tym dzieckiem.
Zgłoś
Avatar
dumad 2014-10-09, 7:43
kurwa ładuje się z prędkością światła.

nie mam czasu na czekanie
Zgłoś
Avatar
Bardok 2014-10-09, 7:51
Mleko z biedy. Tez takie pije.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-10-09, 8:24 3
quartz75 napisał/a:

Inna sprawa, niech mi ktoś wytłumaczy jak takie gówno ląduje na głównej? Wsadzić pluszakowi w gębę peta, postawić obok pustą flaszkę, pierdolić coś bez ładu i składu to kurwa dziecko z przedszkola potrafi.



Właśnie się dowiedziałeś co się kryje pod pojęciem 'gimbaza'
Zgłoś
Avatar
Sradowazy 2014-10-09, 8:44
Best filmik ever ! Kupa śmiechu, niezły z Ciebie żartowniś )))) a filmik wrzucam do ulubionych !
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-09, 9:39
benykuleczka84 napisał/a:



Właśnie się dowiedziałeś co się kryje pod pojęciem 'gimbaza'



Czyli chcesz mi powiedzieć, że tu już nie będzie żadnych dyskusji. Byle gówno będzie wchodziło, bo tak. A jak się zada jakieś, byle jakie pytanie, doszukując się sensu, logiki i sedna to się zostanie zjebanym przez gimbobezmózgi? To chujowo. I zawsze mnie zastanawia, dlaczego pod takich przygłupów, w wieku lat fefnastu się ustawia takie portale. Toż taki nic nie ma, o wszystko musi prosić mamę czy tatusia. No ale ja nigdy nie byłem dobrym "marketingowcem".
Zgłoś
Avatar
curt1 2014-10-09, 11:21
potrzebujesz przyjaciół ziomuś
Zgłoś