18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Świetny pomysł Karyny
Barnellini • 2020-07-04, 0:12
Dżentelmeni wraz z koleżanką wpadli na pomysł oskarżenia chłopaka dziewczyny o znęcanie nad nią i złamanie jej nogi. Brakowało tylko złamania nogi



Niestety traf chciał, że zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Teraz oprócz raczej nieprzyjemnego urazu będzie jeszcze odpowiedzialność karna bo zanim sprawa wyszła na jaw debile zdążyli złożyć obciążające niewinnego chłopaka zeznania.Boli od samego patrzenia.
Myski – miasto w Rosji, w obwodzie kemerowskim.
Zgłoś
Avatar
GumowyKurczak 2020-07-04, 11:56
Jakim trzeba być bezmózgiem żeby coś takiego wymyślić... że tych dwóch na to wpadło to mnie jakoś nie dziwi, wóda im mózg przegryzła, ale ta przedstawicielka płci przeciwnej (kobietą nie nazywam bo nie chcę obrażać kobiet) zgodziła się na pomysł pod tytułem: Chodź połamiemy Ci nogę, oskarżymy twojego chłopaka o znęcanie się i będzie na wódę, na co ona odpowiada "Hmmm w sumie dobry pomysł" to jest godna tego żeby teraz kuśtykać do końca życia, na własne zresztą życzenie.
Zgłoś
Avatar
Starger 2020-07-04, 12:19
Ałaa kurwa
Zgłoś
Avatar
sard 2020-07-04, 13:10 1
Psychologia dresa...
Zgłoś