18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
T................X 2014-02-22, 18:18
Z internetami się nie zadziera

Już usunęli większość komentarzy i chyba zablokowali dodawanie
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-02-22, 20:07
Przecież dobrze mu odpisała firma. Jak coś jest nie tak przy zamówieniu to zgłasza się od razu i walczy o swoje. A nie pierdoli potem smuty gdzie popadnie. Nauczcie się ludzie w końcu korzystać z swoich konsumenckich praw, bo u nas to potwornie kuleje i zachowujemy się jak bierne mimozy, które jedynie coś tam na odległość i po cichu narzekają.
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2014-02-22, 22:41 1
I tak bym u nich kupił. Zamiast niszczyć kogoś życie, prace i firmę to sie zajmijcie soba skurwysyny. Za co ich jebać? za to że napisali iż nie szanuja takich klientów? Prawda, mógł chuj zadzwonić a nie od razu wystawiać opinie. Nie sprawdził ich reakcji na tą sytuacje. Przeprosili by, dali gratisowo kolejną porcję i moze zwolnili dostawce za chujowa dostawę. Takie wystawianie komentarzy jest zwykłym idiotyzmem. Mi tez raz Pizza Hut dostarczyła zimna pizze co nie oznacza ze mam od razu ich za to nienawidzić. Dostałem gratisowo taką samą i do tego Colę pół litra. Najpierw się dzwoni a nie wystawia opinię. Zdarza się takie coś... właściciel nie ma wglądu jak jeździ jego pracownik więc spierdalać. Pojebane bachory.
Zgłoś