18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
NafazowanyKoleś 2014-03-07, 20:01 1
Mael napisał/a:

Wrobel nie spinaj się. To nie boli za bardzo, można porównać do dotykania językiem baterii za dzieciaka. Kiedyś w górach z bratem się pojedynkowaliśmy kto dotnie. Nic strasznego dla człowieka, ale pewnie dla zwierząt jest to magia i nie wiadomo co ją kopnęło. To nie paralizator, tylko odstraszacz. Przyjemne nie jest, ale torturą nazwać tego też nie można.



Coś kręcisz. Już sam fakt, że się pojedynkowałeś kto dotknie pastucha coś śmierdzi, bo naturalnym odruchem człowieka jest odrzucenie od głupich, nie pewnych działań. Spróbuj zdjąć osłonę z gniazdka i wpierdol tam paluchy. Trzeba niezłej siły woli, co?

Druga sprawa to dotykanie baterii za dzieciaka.. No jak to była siła ogrodzenia które rzekomo dotykałeś, to chyba było to ogrodzenie na myszy a nie na dziką zwierzynę.

Kiedyś naoglądałem się w pogromcach mitów, że szczając na szyny pod napięciem nie ma możliwości porażenia. Niby to udowodnili, więc przekonany, że nic się nie stanie postanowiłem się odlać na takie właśnie ogrodzenie przechodząc obok prywatnej stadniny.

Był to bolesny błąd i na pewno nie nazwałbym tego "odstraszaczem który nie boli za bardzo"
Zgłoś
Avatar
Everizon 2014-03-07, 20:02 2
ElGrandeDelPapa napisał/a:

Podobnie się drę jak przytnę sobie jaja suwakiem od spodni


Jaja jak jaja ale jak raz zapomniałem gaci włożyć to jak sobie na pół śpiąco przyciąłem napleta to mój wrzask brzmiał identycznie... po co ja kurwa tu to piszę... wie ktoś ?
Zgłoś
Avatar
Lolslow 2014-03-07, 20:52 1
Serio myślicie, że taki pastuch razi tak samo mocno jak gniazdko elektryczne :O. Każdy kto stał kiedykolwiek obok takiego pastucha i był z kolegami to napewno go dotykał. Napięcie jest niskie, ale głównym powodem dla którego można go dotykać jest częstotliwość fali. Wynosi ona około 1Hz, więc dotykanie takiego pastucha jest bezpieczne, bo wystarczy, że go dotkniesz, a twoje ciało bezwarunkowo puszcza drut. Po prostu czujesz się jakbyś oberwał z obręczy, która pędzi na około płotu. Czuć co około sekunde.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2014-03-07, 20:53 1
Mael, toś ty chłopie chyba nie miał do czynienia z prawdziwym pastuchem. Pamiętam jak kiedyś za małolata, u wujka niczego nie świadomy chciałem przejść na pastwisko otoczonej tym pieprzonym drutem... aż mi włosy na jajach wyprostowało
Zgłoś
Avatar
piotrek1991129 2014-03-07, 21:19 1
O_o padłem z tymi waszymi komentarzami

posiadam takie ogrodzenie, jeżeli to jest tak bardzo bolesne, to co z was za pizdy?

ogrodzonko jest w 100% bezpieczne

Mam jedno pytanko... kwiczał dzik, czy kamerzysta?
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2014-03-08, 9:52
zwierzęta posiadają taki zmysł który wyczuwa pole elktryczne,z pewnością stwierdzam ze krzywda mu sie nie stanie.Opowiem jeszcze jak u mojego wuja na gospodarstwie w którym to jest dość pokażnie stado krów,zawsze jak wyprowadza je na łakę to czekają jak wuj pojedzie do domu (łaka jest z km od domu)i wtedy zaczyna sie ukazywać hierarchia tego stada.Wyglada to tak , ze krówki chodzą sobie przy ogrodzenie czyli pastuchu.Na końcu sa silne ,starsze i mądrzejsze mlekodajki.One natomiast napierają na to co są sprzodu ,pchając je na ten pastuch.Skutek jest jeden ,wkurw wujka i szukanie krów na innej łące.
Zgłoś
Avatar
D................2 2014-03-08, 11:20
SilverBlade napisał/a:

@Plecionkarz

bo ona amerykańska



Amerykańska by miała złoty łancuch na szyi
Zgłoś
Avatar
Sebun 2014-03-08, 14:56 1
Ogrodzenie ogrodzeniu nie równe. Te z którymi się spotykałem przy odrobinie silnej woli można było nawet trzymać w rękach, ale wiadomo, że przy wysokim napięciu nie ma takiej opcji.

Tak więc nie spinajcie się kto gdzie kiedy, bo każde ogrodzenie jest inne.
Zgłoś
Avatar
hubsonq 2014-03-08, 15:20 1
to guziec, taka świnia z afryki
Zgłoś