18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Niesamowita synchronizacja sześciu japońskich gimnastyków (z Uniwersytety Aomori) ze świetną choreografią i piękną muzyką. Za ten układ zdobyli pierwsze miejsce podczas mistrzostw gimnastyki artystycznej w Japonii w roku 2009.

Zgłoś
Avatar
niewiem_1 2011-03-17, 22:18
Niech teraz się uczą takiego synchro w wodzie
Zgłoś
Avatar
Lares86 2011-03-17, 22:18 1
Kurwa, z tego portalu robi się milanos kurwa...
Zgłoś
Avatar
harda 2011-03-17, 22:20 2
taniec wzywający deszcz .
Zgłoś
Avatar
kskinio 2011-03-17, 22:21
ja uważam to za niesamowite i ogromny szacunek dla tego, choć pewnie nie raz złoili im dupy w czasie treningów
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-03-17, 23:43
Kurwa, zaobserwowałem, że ostatnio coraz więcej japońskiego gówna można znaleźć na sadolu ... nie wiem z czym to jest związane ...

Aha a co do filmiku
Zgłoś
Avatar
vantage 2011-03-18, 1:27
nie no przepraszam... wiem że już sadol to nie sadol ale żebym musiał o 1.30 w czwartek lekko wyluzowany natykać sie na kitajców w rajtuzach i to jeszcze ze 150 piwami na koncie toj uz przesada... sorry, chyba żę na końcu są cycki albo jakies dymanko, ale nie wydaje mi sie ...
Zgłoś
Avatar
Onan the barbarian 2011-03-18, 1:37
Przepraszam ale co to tu robi tu ma być czarny humor chyba że to jakiś sytuacyjny żart z Japonii (wiecie że trzęsą się i wywijają jak bym im się ziemia trzęsła pod nogami ) jeśli tak to piwo ale jeśli to kolejny " łączymy się w bólu " to ja dziękuje
Zgłoś
Avatar
Pavulon 2011-03-18, 2:46
Pomijając ogólną histerię związaną z tsunami na Wiśniowych Wyspach czy jakoś tam, to synchro maja zajebiste .... Lepsze niż balet moskali
A to już wyczyn nie lada, a czy komuś sie to podoba że to tu jest to mi akurat zwisa.
TV nie oglądam i jedyne okno na świat mam przez net, więc zobaczyć coś innego niż wylatujące zęby jakiegoś zdymanego domorosłego Tony Howk'a na schodach to jakaś odmiana.
Odjebcie się od wstawiającego z laski swojej
Napiszcie CHUJ na ścianie i wyjdźcie po prostu
Zgłoś
Avatar
smilee 2011-03-18, 3:26 1
Na pewno byli WSTRZĄŚNIECI tak dobrym wynikiem.
Zgłoś
Avatar
riodoro1 2011-03-18, 7:40 1
Czekałem cały filmik aż zacznie trząść się ziemia, nie warto oglądać...
Zgłoś
Avatar
serdel1 2011-03-18, 8:12
@up
Wcisnij i przytrzymaj przez kilka sekund F11.
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-03-18, 8:16
WhatsUpMan napisał/a:

Kurwa, zaobserwowałem, że ostatnio coraz więcej japońskiego gówna można znaleźć na sadolu



No, i coraz więcej idiotów.

A co do pokazu, jego piękno jest brutalne, gdy wyobrazić sobie jak byli katowani za małolata, i ich zduszone ambicje z innych dziedzin..
To tak jak patrzeć na taniec niedźwiedzia, wiemy że był uczony na podgrzewanej stali, ale i tak jest piękny.
Filmik zajebisty na piątkowy poranek co by zwątpić że za oknem szaro i chujowo.
Zgłoś
Avatar
rabson 2011-03-18, 9:23
może to i pojebany naród, ale na dzień dzisiejszy w pewnych dziedzinach są nie do doścignięcia....
Zgłoś
Avatar
Maniek07 2011-03-18, 12:35 1
I tak przegrali by w Mam Talent z jakimś śpiewającym dzieckiem.
Zgłoś
Avatar
Gandalf8 2011-03-18, 13:11
ctrl+c, ctrl+v, ctrl+v, ctrl+v, ctrl+v, ctrl+v, ctrl+v,
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie