18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Syria. Foto z frontu.
kustoszpan • 2013-06-03, 21:05
Witam.
Wiem że temat ciapatych nie jest "popularny" na sadisticu, przedstawiam kilka co ciekawszych zdjęć z pola bitwy i otoczki wojny domowej w Syrii.
Mocniejszych nie wrzucam, żeby nie oberwać bana za harda na ogólnym.
Więcej zdjęć w komentarzach.





Zgłoś
Avatar
l................e 2013-06-04, 16:21
kmonnz napisał/a:


Muszę Cię zasmucić, ale bez fotoszopy nie byłoby takich widowiskowych smug światła.



Muszę Cię zasmucić, że gówno wiesz.
Kiedyś jak przycierałę gips na ścianie, a plandeka była dziurawa, to też tak zajebiście światło padało Normalnie, jak bym sobie sfotoszopował w oczach!
Zgłoś
Avatar
thez 2013-06-04, 16:21 2
Na sadisticu tylko o ciapatych się ostatnio pierdoli, więc jak to niepopularny?
Zgłoś
Avatar
maciak 2013-06-04, 16:24
Syryjczycy mają przejebane. W to nikt nie wątpi. Najbardziej cierpią na tym dzieci i cywile, na wojne łatwo patrzy się z boku. Ale zastanówmy się skąd oni mają kase na broń, amunicję, czołgi, wyrzutnie rakiet...
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-06-04, 16:26 1
Tak bardzo mnie śmieszy jednoczesne ciśnięcie i nienawiść do ciapatych i łykanie wszystkiego jak młode pelikany, że są to niewinni cywile walicie tekstami, że za zabijanie ich powinno się rozstrzelać sprawcę.
Zgłoś
Avatar
iselheim 2013-06-04, 17:22 1
jebać ciapatych czy to małe czy to duże
Zgłoś
Avatar
Pszszemek 2013-06-04, 17:58
Na 3 zdjęciu to jakiś Paladyn czy Kapłan Bojowy ??
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-06-04, 18:13 1
1 małego ciapatego mniej.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-06-04, 18:13
Totalne zniszczenie i smierć. Ciekawe ile lat będzie trzeba, żeby po tym wszystkim odbudować kraj i załatać podziały, które powstały podczas tej bratobójczej wojny.
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-06-04, 18:40 2
chlop napisał/a:

Za ten krzyz to powini ci Bana dozywotnio wjebac osle jebany


Nawet nie wiem co ci odpisać, żebyś zrozumiał.
Przemilczę twój byt.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-06-04, 18:47
ma4er napisał/a:

Fajnie dobrałeś te cztery pierwsze zdjęcia. Najpierw te kałasze, amunicja niby fajna zabawa dla dużych chłopców aż każdy (kto zna) poczuł zapach prochu.


Zapach prochu? Słabo się przyjrzałem, nie widzę tam pistoletów skałkowych ani średniowiecznych kałachów
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-04, 18:59
Endiegs napisał/a:

Najbardziej mnie denerwują relacje w telewizji gdzie podają, że zginęło już 50 tysięcy ludzi (gdzie większość to cywile).
Żadni z nich cywile. To jest wojna domowa między armią syryjską, a tzw. powstańcami.
Powstaniec w tym wypadku nie jest cywilem, a żołnierzem.
Tak manipulują skurwysyny.
Asad trzymaj się.



Co, jesteś jeszcze zwolennikiem Łukaszenki i braci Castro ?

Tak zmanipulować potrafią skurwysyny!
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-06-04, 20:25
Powinien ktoś w końcu zrobić zamachy z użyciem bomby atomowej w USA i Izraelu za Irak, Iran, Syrię i wiele innych konfiliktów, które wywołali i podjudzali.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-04, 20:44
tranzystor napisał/a:

Powinien ktoś w końcu zrobić zamachy z użyciem bomby atomowej w USA i Izraelu za Irak, Iran, Syrię i wiele innych konfiliktów, które wywołali i podjudzali.



Wiesz kto stworzył fundamentalizm islamski na taką skale? To ci powiem - koledzy z Iranu i Iraku.
Zgłoś
Avatar
apanas 2013-06-05, 0:25
kmonnz napisał/a:



Muszę Cię zasmucić, ale bez fotoszopy nie byłoby takich widowiskowych smug światła.



Akurat nie zgodzę się - dobra i czuła matryca, nie najgorszy obiektyw, myślę że da się coś takiego wycisnąć przy takich kontrastach świetlnych.

A po drugie - zawsze dałoby się taki efekt zafałszować lampami błyskowymi zza blachy (mówię serio, odrobinkę na tym się znam:P)
Zgłoś