18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
ArbuzPlBxl 2010-05-08, 2:53
momentami brakuje mi Hitlera on by wiedzial co z tym zrobić

Ale gdzie rodzice byli zeby to byla moja corka to by tak po pysku dostala ze glowa boli dobrze by bylo jakby wstala
Zgłoś
Avatar
djbomba1992 2010-05-08, 10:36
Ja pierdole kurwa mać. Powybijać tą posraną plagę.
Zgłoś
Avatar
Brunetka 2010-05-08, 10:38
oświadczył się i co? myslał że bedzie mu gotowac?
Zgłoś
Avatar
grauper 2010-05-08, 11:24
ArbuzPlBxl napisał/a:

momentami brakuje mi Hitlera on by wiedzial co z tym zrobić



Z tobą też wiedział by co zrobić. Tak jak i z resztą Polaków.

A co do rozmów w toku to jak dla mnie jest wszystko robione. I stało sie trochu nudnawe. Pierw sylwusia , potem ten koleś a teraz to. Niedługo zrobi sie drugi Jerry Springer czy jak to sie pisze.
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2010-05-08, 11:44
"Przeholowałam troszeczkę ale dobrze że trafiłam do swojego łóżka" (mniej więcej tak to brzmi bo tego bełkotu nie sposób zrozumieć.
Kurwa bezstresowe wychowanie! DO ROBOTY - zamiatać ulice a nie wielbić kobietę konia!

Kurwa porażka!
Zgłoś
Avatar
Repcak 2010-05-08, 12:15
Brakuje ojca ktory by poukładał szybko w glowie pasem...
Ogolnie.. to smiac mi sie chcialo ale przeważa żenada.. Szkoda mi dziewczyny... tej Sysi.. naprawde.. szkoda ze znalazla taki autorytet jak Jola i teraz traktuje ataki na jej osobowosc i zachowanie jak Jola.. zwykla ignorancja i prostactwem... szkoda dziewczyny...

Ale ja bym pierdol** raz, drugi i obudzilaby sie ksiezniczka z krainy marzeń.
Zgłoś
Avatar
Chupacabra 2010-05-08, 12:31 1
Straszny wysyp nowych użytkowników widzę. I coraz niższy poziom humoru. No w każdym razie, Harda wytrzymuje, każde zjawisko, ale tego ... kurwa .. nie wytrzymam. To tak ryje psychikę, że ja dziwię się, że ta Drzyzga jeszcze tam nie jebła na zawał czy inną palpitację serca.
Zgłoś
Avatar
fiolek8 2010-05-08, 12:42
koń by sie uśmiał..

/bełkocze jak naćpana .
Zgłoś
Avatar
La vida loca 2010-05-08, 12:43
Podsumowanie Najlepsze
Zgłoś
Avatar
liptonek 2010-05-08, 12:58
I pomyśleć , że ją znam

R3D3MON napisał/a:

o tak ryje psychikę, że ja dziwię się, że ta Drzyzga jeszcze tam nie jebła na zawał czy inną palpitację serca.



Nie jebła, bo to 99 % reżyserka... Jak można zrobić z siebie takiego debila za pewnie koło 300 zl.

tak jak Sysia mówi "można prosić o zdjęcia" , a Drzyzga wielce zdziwiona "jakie zdjęcia" i dziwnym trafem po 5 sek już je wyświetlają haha.
Zgłoś
Avatar
pysiaczek 2010-05-08, 14:32
O Ty w morde jebany bambusie ze też takie cos musi chodzic po tym świecie.
Zgłoś
Avatar
czarnylelo 2010-05-08, 14:59 2
Popieram ludzi piszących o bezstresowym wychowaniu. Jak sie dziecku takie coś popuszcza to trzeba być niezłą pizdą a nie rodzicem. Po chuj rozmawiac z dzieciakiem oderwać go od świata wielkiego brata lepiej isc do rozmów w toku i żalić sie ze jakaś kretynka bez matury jest autorytetem mojej córki..Koń na cukier ciężką harówą tez płaci.. A Jola to setna kretynka która bez talentu bez dosłownie grama ikry robi w tym kraju świetną kariere ale czy to jej wina ze jest sławna czy społeczeństwo jest tak tępe zeby ją promowac?
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2010-05-08, 15:31
Sysia przebiła nawet Jole, dokąd ten naród podąża?
Zgłoś
Avatar
casanova 2010-05-08, 16:29
a doda ma rozne te
Zgłoś
Avatar
ciakoc 2010-05-08, 17:19
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie