18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
EdmundKemper 2012-05-22, 19:34
Fake ten filmik. Podpowiadali kibicowi. Przecież każdy kibic tylko robi burdy na stadionach i jest debilem w dresie, który pije piwo i siedzi na ławce pod blokiem.
Zgłoś
Avatar
mloodzian 2012-05-22, 19:46 1
@kesnall

Kolega po automatyce i robotyce zapierdala na budowie za marne grosze. Pozdrawiam ścisłowców.

Widocznie jest jebanym nie ogarem jak nie potrafi sobie znaleźć pracy............ pozdrówki dla niego! Ja pierdole żadne słowa nie wyrażą mojego zażenowania.........
Zgłoś
Avatar
raspbery 2012-05-22, 19:53 3
po co jej wiedza jak świetnie ciągnie galę
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2012-05-22, 21:23 1
@BongMan Ale ty pierdolisz koleś. Nie wiem do jakiej szkoły chodziłeś, ale skoro nie uczyli tam jak pisać CV, albo kiedy były powstania w Polsce, to przypuszczam, że do jakiejś specjalnej.
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2012-05-22, 21:54
Da dziewczyna z AWF to zwykły worek na spermę, który nic sobą pewnie nie reprezentuje. Mam nadzieje, że ma chociaż jakieś pasje i zainteresowania, bo tak to sobie nigdy faceta do poważnego związku nie znajdzie.
Zgłoś
Avatar
ZiZU 2012-05-22, 23:06
@Winterstorm
Na chuj mu automatyka i robotyka w takim kraju jak nasz? Może za ok. 10 lat, kiedy ten przemysł się rozwinie, to coś znajdzie, wcześniej nawet nie ma co na to liczyć, przynajmniej w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-05-23, 4:37
Suddenly Psychotic napisał/a:

Wiedza studentki 2 roku AWF i Kibica Lechii Gdańsk nie posiadającego matury



Kurwa, nie rozumiem. Ten filmik byl jakis czas temu na sadola wrzucony, to praktycznie wszyscy sie spinali, na chuj to gowno bylo wrzucone. A jak jakis ziomek pierdolnał to w komentarzu., to od razu jest top. What the kurwa is going tutaj?
Zgłoś
Avatar
faucolt 2012-05-23, 9:38
Rozumiem, że przetłumaczone z zewnętrznej strony. Natomiast naprawde wszytkim pasuje to "wespinianie" się? "Wespinać, wespinaczka". Sory, ale nie trawie tego błędu i musiałem... Nie ma jak dobra "wespinaczka", gdzie "wespina" się turysta wspierający innego "wespinającego" się.
Zgłoś
Avatar
s................y 2012-05-23, 12:47
Jak głosi stara pieśń politechniki "Każda laska z AWF'u robi loda na bezwzdechu" i pomyśleć, że być może taka tempa strzała będzie siedziała w urzędniczym okienku, dzięki znajomościom tatusia...
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2012-05-23, 14:19
Winterstorm napisał/a:

@kesnall

Kolega po automatyce i robotyce zapierdala na budowie za marne grosze. Pozdrawiam ścisłowców.



Na budowie można nie trzeźwieć i nikt nic nie powie. Po automatyce i robotyce w pracy raczej nie można sobie pozwolić na nałogowy alkoholizm. Jeżeli lubi takie życie, to trudno.
Zgłoś
Avatar
Persisko 2012-05-23, 14:58
Kto to chłopa z babą porównuję sytuacja z góry przez nią przegrana
Zgłoś
Avatar
Y................l 2012-05-23, 15:46
@faucolt
Zobacz sobie w słowniku jak jest poprawnie
Zgłoś