18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
nynek345 2013-06-06, 15:21
I znowu Volvo będzie musiało upadać
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2013-06-06, 15:30
no i co ,kurwa zajebał gdzie to chamowanie
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-06-06, 17:14
Słyszałem o jakimś Polaku, co stwarzył w jakąś "klatkę" do samochodów, która przeczyła de facto prawom fizyki w pewnym sensie i przy uderzeniu z tirem maluch w większości zostawał cały, w czasie gdy bez klatki to raczej pozostawało go zeskrobywać z asfaltu... też było przez moment głośno, a potem sprawa umilkła - pewnie jakiś koncern zapłacił za tą technologie i zaszufladkował ją ;/

Edit: a, to może być właśnie ten Łągiewka. Widzę, że go docenili Rosjanie Pewnie teraz wykorzystują jego zderzak w wozach bojowych
Zgłoś
Avatar
~krzys.toxic 2013-06-06, 18:36 1
sadistic.pl/lucjan-lagiewka-historia-jego-wynalazku-vt165936.htm

nie jakiś tylko GENIUSZ!! tak czy inaczej pooglądajcie sobei to co w linku powyżej
Zgłoś
Avatar
feluke 2013-06-06, 23:54
Test nie wyszedl bo nie wlaczyli silnika. Systemy bezpieczenstwa zadzialaly ale ze napiecie na akumulatorze gwaltownie spadlo to sie wszystko wyłączyło

Łagiewce do geniusza to duuuuuuuuużo brakuje skoro własnego wynalazku nie potrafił zrozumieć. Ciekawy patent ale nie rewolucyjny, już lepszy jest amortyzator hydrauliczny.
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-06-07, 3:17
feluke napisał/a:

Test nie wyszedl bo nie wlaczyli silnika. Systemy bezpieczenstwa zadzialaly ale ze napiecie na akumulatorze gwaltownie spadlo to sie wszystko wyłączyło

Łagiewce do geniusza to duuuuuuuuużo brakuje skoro własnego wynalazku nie potrafił zrozumieć. Ciekawy patent ale nie rewolucyjny, już lepszy jest amortyzator hydrauliczny.



Stary, nie znam sie, a z motoryzacja mam tyle wspolnego ze mam bogatego kumpla ktory jutro sobie sprowadza touareagea 3.0 D (i nie wiem czy dobrze pisze bo mnie to chuj obchodzi ale widze jak czesc spoleczenstwa to boli ze ktos ma cos co ktos miec nie moze, a do bolu dupy dodam ze do polskiej granicy mamy 20 metrow, 7 miesiecy temu nasz rodak zostal zamordowany na niemieckim osiedlu.

I teraz tak na uboczu, jak mialem 17 lat walilem troli (czyli turkow , wietnamczykow,koreancow ale huj, mielismy cene, bylismy lepkami i nigdy nie wpadlismy. A wiecie co? pomimo hejtow musze o tym napisac: mamy rzeke granicza nyse luzycka, obok niej plynie lubsza, wiele taksowkarzy potrafilo wziac np. 250 Euro za przeplyniecie jebanej smrodki zamiast rzek, na lewo za osobe brali 150, teraz jestem 8 lat starszy i tym kurwom nie wybacze, bo ojciec zginal niby w #####(oficer w sluzbach kontrwywiadu marynarki wojennej)_jesli ktos moze pomoc, nawet na priv to zapraszam, dyskrecja zapewnio0na maksimum.

Prosze o prawde, i jej wymagam.
Zgłoś
Avatar
Fliso 2013-06-07, 11:27
Z tego co ja słyszałem o tym to to była wina tylko dodatkowego akumulatora który nie został podpięty.
Zgłoś