18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
arkadi 2010-09-27, 11:19
prawie jak dragon ball
Zgłoś
Avatar
Roszp 2010-09-27, 11:38 1
ungubungu napisał/a:

Zastanawia mnie tylko dlaczego nie ma filmu gdy się z kimś naprawdę klepią? Pokazy na sali gimnastycznej są do prezentacji i to rozumiem.



Bo jak ci taka ruska jednostka specjalna wparuje na chatę to poskłada wszystko zanim zdążysz nawet pomyśleć o wyciągnięciu kamery/telefonu. A byle drechów z ulicy się tego nie uczy. Proste.

ungubungu napisał/a:

Ale oni chyba nie wiedzą, że 80% ciosów tu pokazanych tak naprawdę chuj by im dało w normalnej walce?


A myślisz że oni to tylko na sali treningowej wykorzystują? To zostało stworzone po to żeby walczyć efektywnie, i jak widać swoją funkcję systema spełnia.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2010-09-27, 12:04
ungubungu napisał/a:

Zastanawia mnie tylko dlaczego nie ma filmu gdy się z kimś naprawdę klepią? Pokazy na sali gimnastycznej są do prezentacji i to rozumiem. Ale oni chyba nie wiedzą, że 80% ciosów tu pokazanych tak naprawdę chuj by im dało w normalnej walce?



Tak, a skąd ta pewność? Tak właśnie ćwiczy się ciosy, które później stosują na polu walki m.in. jednostki specjalne, skuteczność więc pewnie jest wysoka.

Cytat:

Ci cali systemowcy mają szczęście że na mistrza Kiai-a nie trafili... Ruskie bohatery



Odezwał się polski bohater "pięciu na jednego".
Zgłoś
Avatar
yoshi 2010-09-27, 12:15
dobrze wystarczy trafic w splot słoneczny który znajduje się kawałek pod mostkiem i człowiek zaczyna się natychmiastowo dusić.
Zgłoś
Avatar
EveryDayMosh 2010-09-27, 12:41
Jakoś nie widziałem takich uderzeń na żadnych zawodach mieszanych sztuk walki(nie mówię tu o bójce o pasy Polsatu).Więc albo nie są one tak skuteczne w poważnym starciu z przygotowanym przeciwnikiem albo w ruskiej armii lepiej płacą
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2010-09-27, 13:20
Koleś wali w splot i w tym cała zabawa. Ale pewnie gdyby doszło do walki realnej, to zaliczyłby na japę nim zdążyłby cokolwiek zrobić.
Wszyscy ci wielcy kurwa spece od samoobrony, to tylko potrafią demonstrować na pomocnikach i uczniach.
Woooow niesamowite kurwa.
Zgłoś
Avatar
Escalade 2010-09-27, 13:40
EveryDayMosh napisał/a:

Jakoś nie widziałem takich uderzeń na żadnych zawodach mieszanych sztuk walki(nie mówię tu o bójce o pasy Polsatu).Więc albo nie są one tak skuteczne w poważnym starciu z przygotowanym przeciwnikiem albo w ruskiej armii lepiej płacą



Nie widziałeś bo w przeciwnika, który się porusza, ciężko wystarczająco precyzyjnie trafić. A te ciosy są cholernie skuteczne.
Dobre trafienie w zwój nerwowy zawsze cię położy lub przynajmniej oszołomi i to wcale nie musi być silny cios.
Nie wierzycie? To spróbujcie sobie z kolegą uderzyć w splot słoneczny albo rejon błędnika (na necie znajdźcie, gdzie jest) byle nie za mocno bo się jeszcze pozabijacie

A co do walki w rzeczywistości to sztuką jest umiejętność dostosowania się do sytuacji. Żeby zasłonić jedną część ciała musisz wystawić na atak inną. A wykorzystanie tych słabych punktów to już kwestia wprawy i refleksu, siła schodzi na drugi plan chociaż dalej jest całkiem ważna.
Zgłoś
Avatar
NiGhtWiSh 2010-09-27, 14:26
i kurwa przychodzą Steven Seagal z Chuckiem Norrisem i koniec ruskiej imprezy... <rotfl>
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2010-09-27, 14:46 3
a nikt z was nie wie gamonie, że po ciosie w splot trzeba oddychać nosem ???
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2010-09-27, 15:37
Spotkałby żyda z mossadu i nawet by nie zdążył zobaczyć kiedy umarł
Zgłoś
Avatar
qeram 2010-09-27, 16:20
Qrwa takie kozaki to do klatek
Zgłoś
Avatar
EveryDayMosh 2010-09-27, 16:24
@Escalade

Było to raczej ironiczne stwierdzenie z mojej strony.Chodziło o to że w prawdziwej walce to się nie sprawdzi(resztę to już sam dopowiedziałeś).Równie dobrze można trafić w skroń lub w szczękę i efekt będzie podobny jeśli nie lepszy(oszołomienie lub K.O.).Jeśli przyjmiemy na tych samych zasadach że nasz "przeciwnik" się nie porusza lub nie jest przygotowany.
Zgłoś
Avatar
Hellsmess 2010-09-27, 16:39
kolejne propagandowe badziewie, jak ten gość co zabijał bez dotykania, a jak go wystawili do walki z prawdziwym zawodnikiem sportów walki, a nie jego uczniami, to powalczył z 15 sekund.
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-09-27, 17:09 2
Osobiście widziałem, jak jakiś wojskowy sam poskładał trzech dresów podobnymi technikami, więc uprzejmie proszę całą gimbusownie w tym temacie, znającą się na walkach i sztukach obrony z walk pudziana o wyrzucenie klawiatury, dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
cesiek 2010-09-27, 18:02
trenowałem swojego czasu sporty walki, i na własnej skórze, w czasie treningu, przekonałem się, że tzw szokery działają w udziale przypadły mi dwa jeden to cios z góry nieco poniżej mostka po którym leżałem na macie nie, nie wiedziałem srać czy rzygać i zapomniałem jak się oddycha a drugi to uderzenie w tętnice szyjne kciukami najpierw robi się jasno później ciemno a później leżysz na macie i ktoś cie cuci tyle pamiętam
a ci co nie wierzą, że to działa niech poproszą kogoś żeby im walnął płaskiego w ucho najlepiej z obu stron naraz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie