18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kulawiec 2019-12-31, 14:58 4
poligon6 napisał/a:

jedni maja problem ze szczepionkami,



Ależ ty jesteś głupi. Problem ma JEDYNIE lewica. Widzisz, wolny człowiek sam sobie decyduje czy i jak się zaszczepić, czy swoim dzieciom dawać cukierki czy brokuły. Prawica nie walczy, żeby się nie szczepić, ale żeby się odpierdolić od tych którzy się nie chcą szczepić.

Lewica sobie coś ubzdura w tym swoim mózgu i chcą żeby wszyscy na świecie robili tak jak oni sobie uroili. W głowie im się nie mieści, że ktoś ma w dupie ich światłe poglądy i ma inne zdanie.
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2019-12-31, 15:03 2
poligon6 napisał/a:

Wpisz sobie hasło w google i wyjdzie ci podobna ilosć płci. To sa najnowsze osiagnięcia gender studies



To płci ilość płci czy gender? Zdajesz sobie sprawę, że nie masz pojęcia o czym w ogóle mówisz, prawda?
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-12-31, 15:11 2
Ziemia była jest i bedzie płaska, to tylko sztuczki tych z telewizji
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-12-31, 16:23 4
poligon6 napisał/a:

To dość niebezpieczne, jak się przytakuje takim debilom np lewactwu to biorą to na serio.



Nie wiem, czy bardziej niebezpieczne przytakiwanie jest naziolom i wmawianie im, że są patriotami.
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-12-31, 16:34 5
TranzystorWyklęty napisał/a:

niebezpieczne przytakiwanie jest naziolom



To przecież napisał LEWACTWA. Jakbyś nie wiedział NSDAP to LEWACY.
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2019-12-31, 17:23
russian-roulette napisał/a:

Kurwa a ja myślałem, że to prawicowa strona ma problem z nauką.



obydwie strony są mocno popierdolone. Lewi mają swoje debilizmy a prawi przepisują historię Polski na nowo po swojemu.

Zgłoś
Avatar
J................k 2019-12-31, 17:33 2
Glupie pytanie to i glupia. Odpowiedz
Zgłoś
Avatar
Touch_Of_Madness 2019-12-31, 18:46 2
russian-roulette napisał/a:

Kurwa a ja myślałem, że to prawicowa strona ma problem z nauką.



Jak widać myślenie nie jest Twoją mocną stroną.
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2019-12-31, 19:19
Ha ha ha i co kurwa? Wreszcie się potwierdziło
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-12-31, 19:53 6
M00nSpeLL napisał/a:

Nikt nie twierdzi, że istnieje 65 płci. To akurat paradoksalnie wymyśliła prawica, która jest zbyt głupia, żeby zrozumieć różnicę między angielskimi słowami sex i gender a polskim płeć.



Kogo ty za chuja chcesz robić? Jaka prawica? Wy sami już gubicie się w tych swoich wyimaginowanych problemach. W Anglii transy oskarżyły lesbijki o homofobie ponieważ lesbijki nie traktowały transów jak pełnoprawne kobiety (wspólne szatnie, przebieralnie, randkowanie...).

Prawica jedyne co robi to się modli i trzymie się za głowe co jeszcze lewicowi idioci wymyślą popierdolonego.
Zgłoś
Avatar
miskolabor 2020-01-01, 11:44 3
"Jest płaska, TAK JAK OCZEKUJĄ(słowo klucz)inni" i nagroda Trolla roku wędruje do Pana Generała Hermaszewskiego. Dlatego komuś kto czegoś oczekuje, można przytakiwać bez końca. aż jego pewność samego siebie osiągnie zenitu i na końcu wszystko jebnie hheheheh
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2020-01-01, 12:53 1
rozjebał system, popłakałem się ze śmiechu....
Zgłoś
Avatar
S.T.U_Cummins 2020-01-01, 13:22 1
poligon6 napisał/a:

To dość niebezpieczne, jak się przytakuje takim debilom np lewactwu to biorą to na serio.



Przecież to ludzie o prawicowych poglądach uważają że ziemia jest płaska bo nic w biblii nie pisze nic o kuli.
Zgłoś
Avatar
Severio 2020-01-01, 15:19 1
kulawiec napisał/a:

Ależ ty jesteś głupi. Problem ma JEDYNIE lewica. Widzisz, wolny człowiek sam sobie decyduje czy i jak się zaszczepić, czy swoim dzieciom dawać cukierki czy brokuły. Prawica nie walczy, żeby się nie szczepić, ale żeby się odpierdolić od tych którzy się nie chcą szczepić.
Lewica sobie coś ubzdura w tym swoim mózgu i chcą żeby wszyscy na świecie robili tak jak oni sobie uroili. W głowie im się nie mieści, że ktoś ma w dupie ich światłe poglądy i ma inne zdanie.



Tak, masz rację, że tylko lewica ma z tym problem, niestety. W odróżnieniu od prawicy są w stanie ogarnąć umysłem, że nieszczepienie niesie niebezpieczeństwo dla całego społeczeństwa, także tych zaszczepionych. Ciężko w spokoju siedzieć i akceptować, że przez gamoni którzy są na bakier z nauką możesz być zagrożony.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-01-02, 9:32 1
M00nSpeLL napisał/a:

To płci ilość płci czy gender? Zdajesz sobie sprawę, że nie masz pojęcia o czym w ogóle mówisz, prawda?



Widać ze w tych debilizmach sami sie pogubiliscie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie