18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
PigFace667 2020-07-02, 19:12 2
theqwarter napisał/a:

szkoda że to nie flaga polski



Ta bialo-czerwona szmata nie zasługuje nawet, żeby po niej chodzić, szkoda butów.
Zgłoś
Avatar
Gargamellos 2020-07-02, 19:16 1
theqwarter napisał/a:

szkoda że to nie flaga polski



Wypad za gramanice pseudo "obywatelu"
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-07-02, 19:51
I chuj - buty do wyrzucenia. Gówna do końca nie wyciszcisz.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2020-07-02, 20:15 5
MasterSlayer napisał/a:

nie zesraj się



Za takie debilne komentarze nic nie wnoszące do dyskusji powinno być ostrzeżenie. Nie masz nic do powiedzenia to milcz. Wyrażasz tylko brak szacunku do rozmówcy a argumentacja na poziomie pijanego 8 latka. Forumowicz od siedmiu boleści.
Zgłoś
Avatar
bartek_r2d2 2020-07-02, 21:52 1
Karboksylator napisał/a:

to nie jest flaga, tylko kolorowa szmata. flagę ma państwo, a nie pedały



Specjalnie Wszedlem w komentarze żeby Ci dac piwo
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-07-02, 22:06
Ustawione jak wybory w Rosji, a wy łykacie jak pelikany!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-07-02, 23:39 3
MasterSlayer napisał/a:

nie zesraj się



Jeśli to wszystko co masz do powiedzenia śmiało możesz wrócić szorować odbyty, ale zaznaczam... Nie chce widzieć jak robisz to na ulicy
Zgłoś
Avatar
The Normablum 2020-07-02, 23:45
To jest pedalska flaga.
Zgłoś
Avatar
markop4321 2020-07-03, 0:16
Piękna sprawa. Mam nadzieje tylko ze czajka nie wygra bo jak nam się rozsieje to kolorowe....
Zgłoś
Avatar
Seavitia 2020-07-04, 2:39 2
anzicurt napisał/a:

Barnellini , do tego nie żyjesz w 19 wieku , dewiacja to pedofil i robi tym krzywdę a dwa chłopy czy dwie baby ze sobą nikomu krzywdy nie robią, po prostu takie są i już. A im więcej gejów tym więcej cipek dla mnie hahahaha więc same plusy



problem w tym, że i homo i pedofilia to dewiacje dzialajace na tej samej zasadzie - pedofil odczuwa pociag do osob z niewyksztalconymi cechami plciowymi, dla osoby homo te cechy po prostu musza byc te same co on ma(oba opisy mocno uproszczone) . Fakt, ze deiwiacja homo generalnie nie krzywdzi - i w praktyce - nikogo nie obchodzi co robia w swoich lozkach. LGBT jdnak to nie "osoby" jak zwolennicy twierdza - to ideologia żądająca dodatkowych przywilejów,dla osob z dewiacjami, żadajac jednoczesnie by kazdy im przyklaskiwal (niedoczekanie) CO jednak jeszcze istootne - lgbt postuluje miedzy innymi pranie mozgu u dzieci i ich seksualizacje - przeciez to az wrzeszczy, ze postulaty ideologii beda isc coraz dalej, a pedofilia jest tego czescia - i dokladnie to jest tak naprawde w tym, co chcieli wprowadzic w szkolach. Pranie mozgu 4 - 6 letnich dzieci, ze seks jest czym dobrym i fajnym . Skoro seks jest dobry, t seks z dorosym bedzie musial byc jeszcze lepszy, - zwykła, dziecięca mentalność "jestem już taaaaka duża, że mama pozwala mi samej isc do sklepu/ sama wiaze sobie sznurowki/ jeżdże na rowerze bez bbocznych kółek, czy też nie sikam w majtki - pedofilia bedzie tu tylko kolejnym "wyroznienniem" bedacym dla dziecka wyznacznikiem "jakie to onno nie jest już dorosłe"
A co bedzie kolejnym etapem? zoofilia? W koncu skoro ktos kocha swojego psa, tak, ze chce go ruchac i ulozyc sobie z nim zycie, to czemu mu przeszkadzac!
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-07-04, 14:15
bartek_r2d2 napisał/a:

Specjalnie Wszedlem w komentarze żeby Ci dac piwo



jestem zaszczycony:)
Zgłoś
Avatar
dominator76 2020-07-04, 23:53
i jak tu nie lubić ruskich?
Zgłoś
Avatar
Rudy_Skrzat 2020-07-05, 9:47 2
Brawa dla anzicurt. Banda cebuli której przeszkadza coś, tylko dlatego że jest inne, mimo iż większość nie ma ku temu żadnych podstaw bazujących na swoimi doświadczeniu. Chuj wam do tego? Czemu utrudniać komuś życie tylko dlatego że jest inny? Cebula i sebkowość.
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2020-07-06, 18:42
Rudy_Skrzat napisał/a:

Brawa dla anzicurt. Banda cebuli której przeszkadza coś, tylko dlatego że jest inne, mimo iż większość nie ma ku temu żadnych podstaw bazujących na swoimi doświadczeniu. Chuj wam do tego? Czemu utrudniać komuś życie tylko dlatego że jest inny? Cebula i sebkowość.



musi pedał jakowyś
Zgłoś
Avatar
psysutra 2020-08-01, 15:36
Seavitia napisał/a:

problem w tym, że i homo i pedofilia to dewiacje dzialajace na tej samej zasadzie - pedofil odczuwa pociag do osob z niewyksztalconymi cechami plciowymi, dla osoby homo te cechy po prostu musza byc te same co on ma(oba opisy mocno uproszczone) . Fakt, ze deiwiacja homo generalnie nie krzywdzi - i w praktyce - nikogo nie obchodzi co robia w swoich lozkach. LGBT jdnak to nie "osoby" jak zwolennicy twierdza - to ideologia żądająca dodatkowych przywilejów,dla osob z dewiacjami, żadajac jednoczesnie by kazdy im przyklaskiwal (niedoczekanie) CO jednak jeszcze istootne - lgbt postuluje miedzy innymi pranie mozgu u dzieci i ich seksualizacje - przeciez to az wrzeszczy, ze postulaty ideologii beda isc coraz dalej, a pedofilia jest tego czescia - i dokladnie to jest tak naprawde w tym, co chcieli wprowadzic w szkolach. Pranie mozgu 4 - 6 letnich dzieci, ze seks jest czym dobrym i fajnym . Skoro seks jest dobry, t seks z dorosym bedzie musial byc jeszcze lepszy, - zwykła, dziecięca mentalność "jestem już taaaaka duża, że mama pozwala mi samej isc do sklepu/ sama wiaze sobie sznurowki/ jeżdże na rowerze bez bbocznych kółek, czy też nie sikam w majtki - pedofilia bedzie tu tylko kolejnym "wyroznienniem" bedacym dla dziecka wyznacznikiem "jakie to onno nie jest już dorosłe"
A co bedzie kolejnym etapem? zoofilia? W koncu skoro ktos kocha swojego psa, tak, ze chce go ruchac i ulozyc sobie z nim zycie, to czemu mu przeszkadzac!


No ja tylko czekam aż dasz WIARYGODNE źródła potwierdzające pranie mózgów dzieci. Bo na ten moment jest to dla mnie wysryw dzbana, który w dupie był, gówno widział a się wypowie. Pomijając już fakt, że homoseksualizm MOŻE (ale nie musi być) mechanizmem regulacyjnym populacji (a Ziemia już w tej chwili jest przeludniona i z tego powodu wymiecie 80% luda z planszy w ciągu najbliższych stu lat). Z zoofilią to już jest stawianie chochoła rozmiarów wieży Eiffla i totalne robienie kurwy z logiki. Dawno takiego pseudomądrego bullshitu nie czytałem

A pokurwa, który gadał tam o częstowaniu ołowiem - oby ciebie (na wielką literę przy zaimku osobowym trzeba sobie zasłużyć) spotkał kiedyś śrut w dupsku a'la straciatella bo jesteś polakiem-robakiem. Niczym się nie różnisz od brunatnych skurwieli sprzed 100 lat z III Rzeszy.

Jak widać po większości komentarzy - historia XX wieku chuja was nauczyła i łykacie prawacką propagandę jak debile jeden z drugim

Zgłoś