18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
pazuzu 2024-04-02, 18:54 2
samspadaj napisał/a:

stare trollisko z wyborczej jak zawsze reklamuje najbardziej szkodliwe społecznie POwskie postulaty, niebywałe.
haaa tfuu



Stare pizdzisko z tv trwam jak zawsze reklamuje najbardziej pojebane rzeczy które Kaczyński mu powiedział, niebywale
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-02, 19:33
INWIGILATOR napisał/a:

Myślisz że dziecko 3 letnie, pójdzie do roboty i będzie zapierdalać na tokarce, bo ty takie pierdolone myślenie masz? Idź się ruchac na osiedle pustaku, wychowywanie dzieci zostaw mądrym ludziom.

Czy ja sugerowałam posiadanie pożytku ze smarka 3 lat? Ze smarka lat 19 też pożytku zresztą nie ma. To co mi się nie podoba to że od ciąży do wypchnięcia z gniazda to 20 lat ciężkiej roboty za którą gówno bym miała. Kiedyś faktycznie dzieci pracowały, i co ważniejsze cała rodzina łącznie z parobkami w wychowywaniu dziecka uczestniczyła — a dzisiaj jesteś sama i facio nawet od oglądania meczu nie wstanie. Tak więc, mimo że życie w ogólności jest fajniejsze (takie np. pranie kijankami w rzece to był zapierdol, a lodówki to chyba największy wynalazek w historii ludzkości jeśli chodzi o poprawę jakości życia), proces wychowywania dzieci uległ regresji. I ja się w to gówno wepchnąć nie dam.

A jak ktoś się nie da głupio wpuścić w ciążę, to i problemu z 3 latkiem też nie będzie.

INWIGILATOR napisał/a:

Ciebie tylko namierzyć i ci wjebać po tej cipie jak lej po pocisku od kutasów masę.

Moja cipa nie jest rozdęta, nie ładuję do niej byle czego. W szczególności, bachor ma średnicę tak ze 20 razy większą niż kutas, tak więc nawet gdybym się puszczała na prawo i lewo, do kobity po porodzie byłoby mi daleko. Zaś ty jak widzę masz problem z wypadającą skarpetą.
Zgłoś
Avatar
nosek86 2024-04-02, 20:38
Svikahrappur napisał/a:

Patrz kurwa, a Ciebie jakoś ktoś kiedyś tak znosił



Sadol haha tutaj nikt "normalny" nie jest.
Jednak wszyscy żyją tzn. Że byli dość normalni żeby nie wkurwić na zabój starych

Ps. Jeśli matka nie próbowała cię... To albo jesteś "krzywy" Albo tak prosty że nie wiem co tu robisz.

***przyznaj się rodzina okazała się jednak wolniejsza stąd u ciebie za młodu ten dom dziecka?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2024-04-02, 21:46
pazuzu napisał/a:

I po to właśnie powinny być dostępne bez recepty tabletki dzień po bo potem taka mamusia wyrzuca dzieciaka przez okno



A jaka to tabletka 3 lata po?
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-04-02, 23:23
majeńka napisał/a:

Jakbyście mieli siostrę czy znajomych którzy dali się w manie gówniaka wpuścić, byście się 100% zgodzili z kobitą z filmu. Trzeba mieć coś z glacą aby dobrowolnie 20 lat znosić wieczne darcie mordy, pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej) i inne zachcianki bachora.



Zaczynasz mi się podobać.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-02, 23:26
majeńka napisał/a:

Zaś mi jakoś się udało do ciąży nie doprowadzic



Moja pierwsza żona, zanim nią została, też nie chciała mieć dzieci. Obudziliśmy się kiedyś w nocy szczytując w tym samym momencie. 9 miesięcy później urodziła się córka...
Zgłoś
Avatar
to_tylko_on 2024-04-04, 0:09
majeńka napisał/a:

Jakbyście mieli siostrę czy znajomych którzy dali się w manie gówniaka wpuścić, byście się 100% zgodzili z kobitą z filmu. Trzeba mieć coś z glacą aby dobrowolnie 20 lat znosić wieczne darcie mordy, pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej) i inne zachcianki bachora.



Pani majeńko, idź być sfrustrowaną skrobaczką gdzie indziej. To, że ciebie prawidłowo nie wychowywali nie znaczy, że każdy tak miał.
Zgłoś
Avatar
Wrazliwa_Zuzia 2024-04-04, 0:14
majeńka napisał/a:

Jakbyście mieli siostrę czy znajomych którzy dali się w manie gówniaka wpuścić, byście się 100% zgodzili z kobitą z filmu. Trzeba mieć coś z glacą aby dobrowolnie 20 lat znosić wieczne darcie mordy, pełne pieluszki (to przez kilka pierwszych lat, potem jest gorzej) i inne zachcianki bachora.



Mam nadzieję, że nie masz dzieci i nie będziesz mieć.

darek1234 napisał/a:

Moja pierwsza żona, zanim nią została, też nie chciała mieć dzieci. Obudziliśmy się kiedyś w nocy szczytując w tym samym momencie. 9 miesięcy później urodziła się córka...



kto pytał?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-04-04, 0:29
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Mam nadzieję, że nie masz dzieci i nie będziesz mieć.
kto pytał?



A kto kazał czytać?

regal napisał/a:

Że, strzał fejkowy to wiadomo, mnie najbardziej ciekawi czy reakcja typa była fejkowa



Nie, typ był z innego filmiku
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-04, 8:18
Wrazliwa_Zuzia napisał/a:

Mam nadzieję, że nie masz dzieci i nie będziesz mieć.

Chociaż w tym się zgadzamy.
Zgłoś