18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Matilo 2011-11-20, 17:29 2
gumol napisał/a:

nie rozumiał 50 razy to się wreszcie ktoś zirytował, nie każdy musi mieć cierpliwość i tłumaczyć, że ma odejść... jestem w pełni za napierdalaniem pałami!

jebać pokolenie JP, policja jest niezbędna w cywilizowanym społeczeństwie!



Owszem barana który nie rozumie co się do niego mówi lać może go to czegoś nauczy, ale nie zapomnij o jednym, JP kiedyś się skończy a policja będzie dalej pałowała, więc nie zdziw się jak nasze twoje i moje pokolenie dostanie jeszcze nie raz pałami za byle co, tak bez powodu bo jak pies już raz zasmakuje to spróbuje i kolejny raz...
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2011-11-20, 18:03 7
@ up Gadasz bzdety kolezko.
Mozna nienawidziec policji, ale powinno sie miec doniej respekt, teraz nikt nie ma respektu.To wlasnie dzieki policji, ludzie nie zabijaja sie na ulicy masowo, a ten hipster z filmiku ktory robi z siebie ofiare przy kamerze ze swoim najprawdopodobniej partnerem zyciowym jest zalosny, skoro nierozumial ze ma sie wynosic, to trzeba takiemu delikwentowi to wyjasnic.
I zajebiscie ze gumol dostal tyle piwek, moje serce wypelnia nadzieja wiedzac ze sa na tym swiecie ludzie ktorzy nie nazekaja na policje tylko dlatego ze taki jest nacisk na to przez spoleczenstwo pelne gowniarzy bez autorytetow i zadnych zachamowan
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2011-11-20, 18:21
@Irenvelle respekt - a co Ty murzyn jesteś?
Policja jest potrzebna jak w każdym kraju by pilnować porządku, a nie być na usługach sprzedajnego rządu!
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2011-11-20, 18:27
@up no urwaleś mi teraz kable od internetu tym tekstem.
ps.Utwierdziles mnie tylko w przekonaniu, ze internet na gwiazdke to zly pomysl drodzy rodzice!
ps2.zabezpieczajcie sie uprawiajac sex
Zgłoś
Avatar
Nejm 2011-11-20, 18:42
Takich to brakuje u nas w Polsce..
Zgłoś
Avatar
Stranuh 2011-11-20, 19:23
Przez właśnie tak zjebane prawo jakie jest w stanach, gdzie składając pozew o to że na szklance nie ma instrukcji obsługi spokojnie ją wygrywasz... I teraz dzikie chuje myślą że wszystko mogą a jak coś jest nie tak jak oni chcą to spierdalają do sądu z płaczem i gaciami pełnymi gówna... Jebać chuja mogli go zastrzelić a nie żeby koleś się męczył od machania pałą...

Sorry że tak dużo napisałem ale kurwa... mniejsza z tym...
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-11-20, 21:30
gumol napisał/a:


jebać pokolenie JP, policja jest niezbędna w cywilizowanym społeczeństwie!



cywilizowani ludzie potrafie sie dogadac bez pomocy policji:P
Zgłoś
Avatar
Thomas_Terkovitz 2011-11-20, 22:15
Napierdalanie pałami - tak. Napierdalanie pałami ludzi zdecydowanie nieagresywnych - stanowczo nie.
Zgłoś
Avatar
b................b 2011-11-20, 23:36
Powtarzałem to wiele razy i powtórzę jeszcze raz: pała i wąż strażacki z wodą ze stawu to najlepsze narzędzia panowania nad społeczeństwem w dzisiejszych czasach. Szkoda tylko, że tak rzadko są używane...
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2011-11-21, 0:22
Padło zaklęcie "get down on the ground" niech się cieszy że go nie zastrzelili
Zgłoś
Avatar
bynio86 2011-11-21, 15:29
gumol popieram. szkoda ze na specjalne okazje nie ma ochotniczej policji;) bo bym chetnie wstapil i lal po ryju debili
Zgłoś
Avatar
Virulent 2011-11-21, 16:07
[quote="gumol"
jebać pokolenie JP, policja jest niezbędna w cywilizowanym społeczeństwie!



Jeśli społeczeństwo jest cywilizowane, to po co policja? : )
Zgłoś
Avatar
EvilSoran 2011-11-21, 23:24
Virulent napisał/a:

gumol napisał/a:


jebać pokolenie JP, policja jest niezbędna w cywilizowanym społeczeństwie!



Jeśli społeczeństwo jest cywilizowane, to po co policja? : )



zadajesz głupie pytanie i prawdopodobnie jest to próba strolowania ... ale jednak ci odpowiem. Gdyż w każdym społeczeństwie zdarzają się ułomy które starają się płynąć pod prąd lub wybić się z tłumu tym co najlepiej potrafią czyli popisywaniem się w kretyński sposób ... z drugiej strony tacy ludzie bardzo są potrzebni ... na przykład program "Jackass" osoby które ich naśladowały albo ulegają wypadkom (Czasem śmiertelnym) albo tracą zdolności rozrodcze przez co zmniejszają szanse na wprowadzenie do społeczeństwa kolejnego ułoma :]

ok, teraz czekam na kamień :]
Zgłoś