18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Plecionkarz 2013-08-31, 17:14 10
Ach te lalunie. Myślą, że schudną i umalują gębę to już zasługują na księcia który będzie je codziennie na nowo zdobywać. Takie to myślą, że sensem życia facetów jest wywierać na nich wrażenie i się starać, one w tym czasie nie muszą robić nic bo samo bycie obok niej to już nagroda. A później wielkie rozczarowanie, że trafia na samych dupków bo każdy sobie poruchał i ją zostawił. Przez myśl jej nie przejdzie, że to jej wina i każdy kolejny zrobi tak samo bo uzna, że pierdoli znoszenie humorów i wymysłów jakiejś idiotki.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-08-31, 18:01
@up z ust mi to wyjąłeś! łap browara.
Zgłoś
Avatar
betclic123456 2013-08-31, 18:12 4
Plecionkarz napisał/a:

Ach te lalunie. Myślą, że schudną i umalują gębę to już zasługują na księcia który będzie je codziennie na nowo zdobywać. Takie to myślą, że sensem życia facetów jest wywierać na nich wrażenie i się starać, one w tym czasie nie muszą robić nic bo samo bycie obok niej to już nagroda. A później wielkie rozczarowanie, że trafia na samych dupków bo każdy sobie poruchał i ją zostawił. Przez myśl jej nie przejdzie, że to jej wina i każdy kolejny zrobi tak samo bo uzna, że pierdoli znoszenie humorów i wymysłów jakiejś idiotki.





Strzeli jakimś tekstem (dwuznacznym oczywiście) i ona sobie myśli, że będę się nad tym dwoił i troił, żeby ją rozgryźć, przez co bardziej wejdę jej do głowy = ją pokocham - CHUJA PRAWDA. Dla mnie związek w początkowej fazie przynajmniej ma się kojarzyć z tym co przyjemne (spotkania, flirt, uśmiech, seks), a nie z jej pojebanymi gierkami, a ta ich upragniona miłość przyjdzie wraz z przywiązaniem.
Zgłoś
Avatar
Twin 2013-08-31, 20:49
Jakby to jakiś angol rzekł: You made my day, jurekNN Filmik dobry, uśmiechnąłem się parę razy, ale jurek mnie na łopatki rozłożył
Zgłoś
Avatar
ani0302 2013-08-31, 21:34
jestem kobietą (bez kutasa, żeby nie było bym pokazała...) ale nawet nie nadążałam czytać co ta baba myśli
Zgłoś
Avatar
RmX 2013-08-31, 22:05 1
@up
Czekamy na fotki w takim razie
Zgłoś
Avatar
DrHouse123 2013-09-01, 13:32
Od kiedy to dywan robi za sukienkę ?
Zgłoś