18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
p................z 2011-12-20, 18:01
Przeglądam listę nicków pod 'wywiadem' i zastanawiam się jak pojebanym trzeba być by dać za niego piwo...
Zgłoś
Avatar
rudirude 2011-12-20, 19:26
wywiad z człowiekiem, który nie ma do powiedzenia nic
Zgłoś
Avatar
zbyla999 2011-12-20, 20:31
pierdolony kosmita!
Zgłoś
Avatar
necrosodomizer 2011-12-20, 20:32
kto to ogląda?
Zgłoś
Avatar
wawol 2011-12-20, 21:01
@thewhitestar poćwicz jeszcze troszkę, to uda ci się może jakieś zdanie sklecić...
Zgłoś
Avatar
Monotematyczny 2011-12-20, 21:41
Tak naprawdę Dakann ma świętą racje zgadzam się z nim całkowicie . Tak naprawdę słowa Józefa Piłsudskiego "Naród Wspaniały tylko ludzie " ekhm . Ale nawet teraz się z tym nie zgodzę .
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-12-20, 22:49
Obejrzałem do chwili gdy mówi "ja mam bardzo niską tolerancję na ludzką głupotę..."
Stwierdziłem, że mam niższą i chuj mnie obchodzi jakiś chuj wie kto.
Zgłoś
Avatar
Legon 2011-12-21, 17:19
ktos to w ogole obejrzal ? mi juz po 1 tekscie tego typa w okularach wyjebal warning w mozgu ze dalszy ciag moze grozic zgownieniem i po tym procesie bede siedzial i ogladal polskie seriale jaral sie polskimi stacjami radiowymi FEJSBUCZKIEM i bede sledzil ZYCIE GWIAZD
Zgłoś
Avatar
TPaury 2011-12-21, 17:48
Narrator... Paweł Pavelo X
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2011-12-22, 0:38
thewhitestar napisał/a:

Nie pacze nawet...

Jeśli to jest to co myślę (czyli wywiad z 'jakimś' Dakanem któremu wyszedł jeden amatorski filmik milion lat temu) to... kurwa. Poraża mnie tępota ludzka. To że kogokolwiek może to interesować. Ale co się dziwić, niedawno popularny był tu filmik z wywiadem z Dariuszem z trudnych spraw...



powiedział gość co nie "paczy" - fascynat mimiki kotów... jeszcze bardziej tragicznej niż Dariusz z Trudnych spraw w teledysku Dark Funeral....

Jezusie brodaty... że też ta skrobanka akurat nie wyszła...

poskramiacz napisał/a:

Przeglądam listę nicków pod 'wywiadem' i zastanawiam się jak pojebanym trzeba być by dać za niego piwo...



A ja się zastanawiam jak często musisz walić konia, i mieć życie pustelnika żeby sprawdzać kto stawia piwo (ładowanie redtube chyba spędzasz na liczeniu piw )... smutne...
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-12-22, 15:57
Dogadałbym się z nim
Zgłoś