18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
szczerość bez granic
mro-ziak • 2013-08-01, 7:40
Jakiś czas temu byłem na spływie kajakowym na mazurach, płynąłem ze swoim 6-letnim synem. Obok nas przepływała stara para niemieckich turystów, trzymająca po jednym psie yorku na kolanach. Syn widząc ich krzyknął z uśmiechem:
-dzień dobry!
Baba obdarzyła go przesłodkim uśmiechem i łamana polszczyzną odpowiedziała:
-dzyn dopry.
No co mój syn, poważniejąc strzelił:
-Ja nie do Ciebie mówiłem...

Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-08-02, 18:53 4
co wy się tak spinacie o tych NIEMCÓW , dalej trzymacie żydów w piwnicach czy jaki chuj ?
Zgłoś
Avatar
Zarentha 2013-08-02, 19:22 3
Większość Niemców których znam jest w chuj lepszymi ludźmi niż wy. Dalej przypierdalacie się o coś co było zdebileniem jednego człowieka, za którym sami byście poszli gdybyście się tam urodzili. Pierdoleni hipokryci. Jeszcze o Grunwald się przypierdolcie, chociaż to akurat wygraliśmy. Zajmijcie się aktualnymi sprawami jak POjeby w rządzie albo PiSy które chcą się tam dostać.
Zgłoś
Avatar
Twin 2013-08-02, 19:44 2
Trzeba pamietac o zbrodniach niemcow i nigdy nie wolno im tego przebaczyc. Wszystko byloby ok, gdyby po kilkadziesieciu latach nie byloby widac jej efektow, ale one towarzysza Polsce do dziś i juz nigdy nie odzyskamy tego co mielismy.
A mielismy ludzi. Inteligentynch, sprytnych i innowacyjnych ludzi. Tymczasem po unicestwieniu (lub zgermanizowaniu) "lepszych" genow, widzimy Polske jaka jest. Gowniana.

Tutaj cytat na poparcie mojej tezy:

"(...)Polska przegrywa również w patentach, w przeliczeniu na milion mieszkańców. W 2009 zgłosiliśmy ich 6,8, w tym samym czasie Czechy miały 22,6, a Niemcy 294,5 zgłoszeń. Trzy skontrolowane ośrodki nie zgłosiły do urzędu patentowego ani jednego wynalazku. Na 13 jednostek, które uzyskały patenty, aż siedem nie wdrożyło żadnego z nich. (...)"

Jestesmy na szarym koncu rankingu innowacyjnosci w Europie, a moze byc tylko gorzej. Po dowod tego stwierdzenia zapraszam do losowej uczelni wyzszej, najlepiej politechniki i prosze sie spytac jakiegos wykladowce o poziom wiedzy dzisiejszej mlodziezy. Dno i dwa metry mulu, a do tego przybywa mulu i to naprawde w zastraszajacym tempie. Mozna szybciutko to sprawdzic, sciagnicie sobie mature z matematyki (rozszerzona oczywiscie) np. roczniki 2003-05 i jakies bardziej aktualne roczniki. Jakby teraz uczniowie dostali zadania z 2005 roku, to gwarantuje, ze 99% by nie zdalo.

Jakby sie nie chcialo szukac, a warto, bo jest to szokujace:
2005: matematyka.pisz.pl/strona/3395.html
2012: matematyka.pisz.pl/strona/3395.html
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-08-02, 19:52
Zarentha napisał/a:

Większość Niemców których znam jest w chuj lepszymi ludźmi niż wy. Dalej przypierdalacie się o coś co było zdebileniem jednego człowieka, za którym sami byście poszli gdybyście się tam urodzili. Pierdoleni hipokryci. Jeszcze o Grunwald się przypierdolcie, chociaż to akurat wygraliśmy. Zajmijcie się aktualnymi sprawami jak POjeby w rządzie albo PiSy które chcą się tam dostać.



Co ty kurwa pierdolisz szczylu?!

Gdyby to było tylko "zdebilenie" jednego człowieka to nie było by tematu. Ale I wojna światowa to też on? Rozbiory też on? Wcześniej też on?
Ten naród już tak ma i serdeczny chuj im w dupsko!
Oni czuli, czują i będą czuli się lepsi choćby chuj wie co gadali pod publiczkę. Za tym jednym skurwielem poszedł cały naród więc nie pierdol mi tu żę niemcy są w porządku.
Zgłoś
Avatar
Twin 2013-08-02, 20:24 1
@up
No kurwa.... Rozumiem nienawisc do niemcow, ale zaczynac dyskusje z rodakiem, ktory po prostu ma wlasne zdanie, od slow "co ty kurwa pierdolisz szczylu?!" (6 lat mlodszy "szczyl") to rece opadaja. A pomyslec, ze gimnazja szczesliwie Cie ominely O_o
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-08-02, 20:31
SZAJBAAA napisał/a:



Co ty kurwa pierdolisz szczylu?!

Gdyby to było tylko "zdebilenie" jednego człowieka to nie było by tematu. Ale I wojna światowa to też on? Rozbiory też on? Wcześniej też on?
Ten naród już tak ma i serdeczny chuj im w dupsko!
Oni czuli, czują i będą czuli się lepsi choćby chuj wie co gadali pod publiczkę. Za tym jednym skurwielem poszedł cały naród więc nie pierdol mi tu żę niemcy są w porządku.

wracaj do piwnicy bo żyd jest głodny
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-08-02, 20:42
Twin napisał/a:

@up
No kurwa.... Rozumiem nienawisc do niemcow, ale zaczynac dyskusje z rodakiem, ktory po prostu ma wlasne zdanie, od slow "co ty kurwa pierdolisz szczylu?!" (6 lat mlodszy "szczyl") to rece opadaja. A pomyslec, ze gimnazja szczesliwie Cie ominely O_o



6 lat to sporo.
A pierdoli jak szczyl.

Polnischefuhrer napisał/a:

wracaj do piwnicy bo żyd jest głodny



Zgłoś
Avatar
senyou 2013-08-02, 20:44 1
Ale śmieszne fhuj
Zgłoś
Avatar
Poziomkowy 2013-08-02, 20:49 2
mro-ziak napisał/a:

stara para niemieckich turystów, trzymająca po jednym psie yorku na kolanach. Syn widząc ich krzyknął z uśmiechem:
-dzień dobry!
Baba obdarzyła go przesłodkim uśmiechem i łamana polszczyzną odpowiedziała:
-dzyn dopry.
No co mój syn, poważniejąc strzelił:
-Ja nie do Ciebie mówiłem...



Kolejny raz musze tu troche powalczyc. To, ze ktos jest Niemcem, nie oznacza, ze od razu byl morderca... A ty drogi kolego, nie chce sie martwic, ale wychowales zwyklego, mlodego, pospolitego chama i prostaka Skoro jestes z niego dumny, to od razu powiem: niedaleko pada jablko od jabloni...
Zgłoś
Avatar
Twin 2013-08-02, 20:52 1
znow @Szajbaaa
6 lat po dwudziestym roku zycia to wcale nie jest sporo i nie pierdoli jak szczyl, tylko ma WLASNE ZDANIE, rozumiesz to ? Czy nikt normalny nie moze miec odmiennego zdania od Ciebie ? Zastanow sie prosze jaki poziom chcesz reprezentowac soba, bo aktualnie widze Zulawy Wislane, a nie "Podbeskidzie".
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-08-02, 20:58
Twin napisał/a:

znow @Szajbaaa
6 lat po dwudziestym roku zycia to wcale nie jest sporo i nie pierdoli jak szczyl, tylko ma WLASNE ZDANIE, rozumiesz to ? Czy nikt normalny nie moze miec odmiennego zdania od Ciebie ? Zastanow sie prosze jaki poziom chcesz reprezentowac soba, bo aktualnie widze Zulawy Wislane, a nie "Podbeskidzie".



Tak, ok, niech usprawiedliwia wroga i uważa że nic się nie stało.
niemcy są ok i ogólnie nas kochają. Do rany przyłożyć kurwa tylko.
A Żuławy wiślane piękne rejony.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-08-02, 21:17 1
SZAJBAAA napisał/a:



Tak, ok, niech usprawiedliwia wroga i uważa że nic się nie stało.
niemcy są ok i ogólnie nas kochają. Do rany przyłożyć kurwa tylko.
A Żuławy wiślane piękne rejony.

skoro z ciebie taki patriota to czemu nie pójdziesz do wojska ???
Co zrobiłeś dla Polski ? ... Jestem pewien że gdybyśmy mieli teraz z jakimś państwem wojne to ty byś pierwszym samolotem spierdolił z tego kraju ! znalazł się polak co zrobił by laskę Jankesom za kilka dolarów byle by nie pogodzić się z Niemcami
łap bonusa
Zgłoś
Avatar
Twin 2013-08-02, 21:46 1
@Szajbaaa
Po pierwsze, nikt wroga nie usprawiedliwia, bo aktualnie niemcy nie sa naszym wrogiem, cholera wie jak dlugo tak pozostanie, ale tak jest.
Druga sprawa. Znowu bede walkowal sprawe wlasnego zdania. Ludzie maja rozne opinie i mozna sie z nimi nie zgadzac, ale mozna to zrobic nie obrazajac drugiej osoby.
Trzeci temat, to kwestia Twojego czytania ze zrozumieniem. Trudno powiedziec (wnioskujac po poprzednich postach) czy zrozumiales, ze przywolanie Zulaw Wislanych i tego calego "Podbeskidzia" bylo aluzja do porownania wysokosci nad poziomem morza tych regionow z poziomem Twoich wypowiedzi.

Konczac - ten czlowiek ma racje. Zachodnie nacje, w tym niemcy, reprezentuja o wiele wyzszy poziom kultury niz Polacy. Ludzie na zachodzie sobie pomagaja, szanuja siebie nawzajem, a nie kopia doly, zeby drugi mial gorzej. W Polsce prawie na kazdym kroku sie z tym spotykam.

Update:
mr_9mm, nie chce od Ciebie zadnego piwa, wez je sobie z powrotem.

Update2:
W moim pierwszym poscie w tym temacie cos popieprzylem z linkami do matur. Link do matury z matematyki 2005:
matematyka.pisz.pl/strona/1763.html
Zgłoś
Avatar
Zarentha 2013-08-06, 23:59
SZAJBAAA napisał/a:



Co ty kurwa pierdolisz szczylu?!

Gdyby to było tylko "zdebilenie" jednego człowieka to nie było by tematu. Ale I wojna światowa to też on? Rozbiory też on? Wcześniej też on?
Ten naród już tak ma i serdeczny chuj im w dupsko!
Oni czuli, czują i będą czuli się lepsi choćby chuj wie co gadali pod publiczkę. Za tym jednym skurwielem poszedł cały naród więc nie pierdol mi tu żę niemcy są w porządku.



Miałem Cię zjebać ale nie będę się zniżał do Twojego poziomu. Rozbiory były winą zbyt popierdolonej polskiej szlachty, bo nie potrafiła się w sobie zebrać... Byłbyś dobrym politykiem, wszystko zwalasz na innych.
Zgłoś