18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szczęście
Saia • 2011-02-10, 23:35
Może i nie zabawne , ale warte chwili zastanowienia. Może gimbusom się trochę klocki w głowie poukładają.



Dla prostaków :*
Gdy miałem 5 lat, mama zawsze mi powtarzała że szczęście jest kluczem do sensu życia.
Gdy poszedłem do szkoły, spytano mnie kim chcę zostać jak dorosnę. Odpowiedziałem że chcę zostać szczęśliwym człowiekiem.
Powiedziano mi że chyba nie zrozumiałem polecenia, na co odpowiedziałem że oni chyba nie zrozumieli życia.
Zgłoś
Avatar
L................z 2011-02-12, 17:48
sorry Saia niechcacy dalem piwo pod słoniem.

moze i to jest racja i sens zycia... ale kurwa tutaj? jak czlowiek ma ochote na rozkminy o zyciu to czyta greckie cytaty albo idzie sie najebac.
Zgłoś
Avatar
Saia 2011-02-12, 18:24
Za przeproszeniem: chuj mnie to.

Jak komuś się spodobało to jest to dla mnie wystarczający powód bym to wrzucił. Jak się komuś nie podoba - jebie mnie to.
Zgłoś
Avatar
myklas 2011-02-12, 19:06 1
kurwa jakbym chciał oglądać demoty to:
a) Wszedl bym na demoty
b) Stracił resztke godności oglądając stronę z demotywatorami
c) wyjebał bym twoją matke na 69 i powiedział: Stara - Ale rzadziej pęka niż dmuchana.
Zgłoś
Avatar
Saia 2011-02-12, 19:19
myklas napisał/a:

kurwa jakbym chciał oglądać demoty to:
a) Wszedl bym na demoty
b) Stracił resztke godności oglądając stronę z demotywatorami
c) wyjebał bym twoją matke na 69 i powiedział: Stara - Ale rzadziej pęka niż dmuchana.



Gdzie ty widzisz demota? Chyba gimbusom od monitora przepaliło siatkówki.
Zgłoś
Avatar
chetek 2011-02-12, 19:29 1
Saia jaki obrażony na cały świat, bo on taki mądry, ba, filozof wręcz, a tu go besztają jakieś karaluchy umysłowe, co to mogą się spalić jeno w blasku zajebistości Autora.
Zgłoś
Avatar
veno 2011-02-12, 19:32
tu chyba chodzi o to (sadistic ) , że jak to przeczytasz to idziesz się pociać nie rozumiejąc życia ..
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-02-12, 19:39
@ Saia

Nie wiem czy chodziłeś do gimnazjum, nie znamy się niestety, ale zakładając, że tak było, to zwyczajnie jesteś starszą formą gimbusa i tylko jakiś uraz z dzieciństwa nie pozwala Ci przestać wyzywać innych w ten czy inny sposób.

Jeżeli jednak nie chodziłeś do gimnazjum, to 8 klas podstawówki na pewno brzmi lepiej.
Zgłoś
Avatar
Ingles 2011-02-12, 19:40
Saia napisał/a:

Dla prostaków :*


Dla prostaków?! Weź się pierdolnij w główkę, to, że ktoś nie zna języka angielskiego nie znaczy, że jest prostakiem. No chyba, że w twojej wiosce umiejętność czytania w języku angielskim jest wyznacznikiem bycia "światłym" i "uczonym" tudzież intelektualistą.
Zgłoś
Avatar
jonek00 2011-02-12, 19:50 2
o kurwości jaki flame
Zgłoś
Avatar
Saia 2011-02-12, 20:00 1


Niedługo nową rasę stworzycie. Prostacki gimbus.
Zgłoś
Avatar
Borek91 2011-02-12, 22:01
Ale się kurwa dojebaliście, o co wam kurwa chodzi? nie podoba się to nie dawaj piwa i zamknij ryj bo nie płacisz za miejsce na serwerze.
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-02-12, 22:20
@ ten wyżej

Może i masz rację...
Ale robi się późno i wszyscy szczerze olewają takie gromkie odzewy.
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-02-13, 2:59
@Saia

"Dla prostaków"? Upewnij się czy aby na pewno nie ma błędów w tym twoim "angielskim".
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2011-02-13, 7:22
Saia pierdol te komentarze. Czasami trzeba oderwać się od martwych ludzi i kopania po głowie. Ode mnie piwko leci
Zgłoś
Avatar
Dannyk 2011-02-13, 9:17 1
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie