18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
batiolo 2012-08-31, 15:09 15
Ha! Przypomniało mi to jak w Poznaniu na studiach, w kamienicy całkiem niedaleko szpitala polowalismy na szczury.
Otóż mieszkaliśmy na pierwszym pieterku w kamienicy, ktora miała wewnątrz własne podwórko - kilka śmietnikow i wejście do piwnicy. Na tym podwórku było od chuja tych małych kurewek, więc postanowiliśmy sie jakoś zabawić. Z kumplem kupiłem trzy kotwiczki(potrojne haczyki) i sto metrów żyłki wędkarskiej. Porobilismy z tego trzy osobne "wędziska". Na każdą kotwiczkę nadziewaliśmy kawałek bułki i spuszczaliśmy to na dół. Gdy szczurek podszedl i zaczął smakować szło ostre zacięcie i wciąganie ofiary do góry, tam już na parapecie strzał w łeb z kija i po szczurze. Pierwszego dnia ubiliśmy kilkanaście sztuk przy aplauzie reszty mieszkańców (powaga, ludzie siedzieli w oknach z browarami i nam kibicowali). Drugiego jakieś 5-6, potem sie chuje skapneły o co biega i zabawa się skończyła. ehh, to były czasy, człowiekowi wystarczyła nalewka, impreza w akademiku i pare zarwanych nocy przed sesją by być szczęśliwym...
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-08-31, 15:36
akcja od 0:55
Zgłoś
Avatar
Stato 2012-08-31, 15:36 10
KurwaRomantyk napisał/a:

Powinien ktoś temu kolesiowi włożyć drut do chuja a później do kontaktu, wtedy z przyjemnością obejrzałbym jego reakcję


Kurwa obrońca szczurów się znalazł.
Gołębie też lubisz, jak ci na łeb srają?
Zgłoś
Avatar
WielkiSzuM 2012-08-31, 16:28
To nie szczur, to marionetka !
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-08-31, 17:03 4
Głupi szczur, raz go pierdolnęło, a przyszedł drugi raz.
Zgłoś
Avatar
d................i 2012-08-31, 18:37 1
Ja pierdole ekozjebo-pedały się zleciały hejtować, ładnie poproszę: jak wam nie odpowiadają takie filmiki to idźcie sobie załóżcie kapciuszki potem biegiem przed telewizor i włączcie national geographic albo jakieś inne animal planet i nie wracajcie tutaj!
Zgłoś
Avatar
dymion 2012-08-31, 20:14
@hycel: szczur pomyślał "co mnie nie zabije, to mnie wzmocni'
Zgłoś
Avatar
przemoc239 2012-08-31, 23:59
@wlatca
Tylko jednego naliczyłem, ale co tam, zjeb musi być
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-09-01, 12:08
Autor pewnie ogląda to z synem.
Jebany sadysta.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-09-04, 3:04
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.