18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
lopez_ 2017-07-10, 16:58 1
muszkin89 napisał/a:

Szarpie jak jehowy klamką



ja tam za jehowcami nie jestem, też z nich cisnę, ale prawda taka, że oni nigdy za klamkę nie szarpią... możesz być w domu i nie otwierać, a oni i tak nie sprawdzą tego, po prostu sobie pójdą i zostawią najwyżej jakieś pisemko... powiedzenie utarło się w dzisiejszych czasach, ale z prawdą chuja ma wspólnego choć śmiesznie brzmi, to fakt.
Zgłoś
Avatar
GlassEdi 2017-07-10, 18:56
RedCarpetMiki napisał/a:



Bardzo chętnie to zobaczę jak jesteś taki mocny w gębie i mam nadzieję,że jak cwaniakujesz to się wywiążesz. To mam podać adres czy numer telefonu?


Proszę najpierw o pokazanie fotki
Zgłoś
Avatar
botspam 2017-07-10, 19:31
GlassEdi napisał/a:


Proszę najpierw o pokazanie fotki



Kto wybrzydza ten nie rucha.
Zgłoś
Avatar
ktosiek26 2017-07-10, 20:08
Jak Bruce Lee nunczako
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-07-10, 21:03 1
botspam napisał/a:



Kto wybrzydza ten nie rucha.



On się obawia, że to ona jego wyrucha zamiast on ją
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-07-11, 1:33 1
lopez_ napisał/a:

ja tam za jehowcami nie jestem, też z nich cisnę, ale prawda taka, że oni nigdy za klamkę nie szarpią... możesz być w domu i nie otwierać, a oni i tak nie sprawdzą tego, po prostu sobie pójdą i zostawią najwyżej jakieś pisemko... powiedzenie utarło się w dzisiejszych czasach, ale z prawdą chuja ma wspólnego choć śmiesznie brzmi, to fakt.



W Polsce utarło się wiele "zabawnych" powiedzonek szydzących z innych wyznań. A tutaj bardziej pasowałoby coś w stylu:
Jebie go jak wikary małolata.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2017-07-11, 11:20
ty chory pojebie
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2020-05-25, 2:52
RedCarpetMiki napisał/a:

Bardzo chętnie to zobaczę jak jesteś taki mocny w gębie i mam nadzieję,że jak cwaniakujesz to się wywiążesz. To mam podać adres czy numer telefonu?



Nie jesteś groźna.
Zgłoś