18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
camson 2020-07-11, 22:11
To teraz koty już do niczego nie są potrzebne hehe
Zgłoś
Avatar
megalled 2020-07-12, 0:46 1
Korcipała napisał/a:

Szczury łapią szczury



żebyś się kurwa nie zdziwił, miałem kiedyś jamnika niby szczur kiełbasa. Niby pies mieszczuch bo prawie całe życie przesiedział ze mną w bloku. ale jak przeprowadziłem się do domku na wsi pokazał swój instynkt łowiecki. Jebany skurwysyn zobaczył kopiec kreta nie ustał aż chuja nie wykopał, sąsiad to kurwa był bardziej zdziwiony niż ja bo jak to on stwierdził nie mógł tych jebanych kretów wytępić a pierdolony miejski jamnik w miesiąc czasu wytępił te jebane szkodniki. byś się kurwa zdziwił że taki mały jeden terier czy inny jamnik ( nie twierdze ze yorki bo to to jest całkowita porażka i upokorzenie kazdego psa) ubije więcej niż jakis owczar czy inny ,,stróż" więc zakoncze radosnym: nie wiesz to kurwa nie pierdol złamasie

Zgłoś
Avatar
Tudeski 2020-07-12, 13:57
I właśnie po to jest ta RASA PSA... Są niskie, mają głowę blisko ziemi i dzięki temu szczur nie zdąża spierdalać
Zgłoś
Avatar
I_am_fat 2020-07-13, 22:10 2
po chuj on je na tej smyczy trzyma, cały filmik mnie to denerwuje. Co one jakieś niedorozwinięte, że uciekną jak je spuści?
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2020-07-14, 13:06
megalled napisał/a:

żebyś się kurwa nie zdziwił, miałem kiedyś jamnika niby szczur kiełbasa. Niby pies mieszczuch bo prawie całe życie przesiedział ze mną w bloku. ale jak przeprowadziłem się do domku na wsi pokazał swój instynkt łowiecki. Jebany skurwysyn zobaczył kopiec kreta nie ustał aż chuja nie wykopał, sąsiad to kurwa był bardziej zdziwiony niż ja bo jak to on stwierdził nie mógł tych jebanych kretów wytępić a pierdolony miejski jamnik w miesiąc czasu wytępił te jebane szkodniki. byś się kurwa zdziwił że taki mały jeden terier czy inny jamnik ( nie twierdze ze yorki bo to to jest całkowita porażka i upokorzenie kazdego psa) ubije więcej niż jakis owczar czy inny ,,stróż" więc zakoncze radosnym: nie wiesz to kurwa nie pierdol złamasie



Wiem co ta rasa potrafi od sąsiada porzyczałem do tępienia kretów
Szwagierka ma krzyżówke shih tzu z jamnikem taki sam pojeb kopie doły za kretami że nawet ogon z dziury nie wystaje a żaby to jej przysmak

Zgłoś