18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bronti1 2014-11-07, 16:29 1
"a w Katowicach jedzą tak

pierdolone buractwo , wysiąść i zajebać w mordę "

Tylko ja spodziewałem się jakiś buraków przy stole wpierdalających jak świnie ?
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-11-07, 16:38
wszystko w sumie stało ALE ja bym wysiadł szybko biorąc tą kamerkę ze sobą, podszedł i grzecznie zapytał "co ty odpierdalasz?". Jak logicznie wytłumaczy - ok - jak to strażnik teksasu to z miejsca zaliczyłbym po drodze komendę i zostawił tam nagranie.
Zgłoś
Avatar
jbzd 2014-11-07, 17:20
mieszkam w bloku z prawej... nie takie rzeczy tu robią, z czym do ludzi? bohaterów monte cassino, zawodzie.
Zgłoś
Avatar
celebert 2014-11-07, 18:21 1
Wszyscy debilami jesteście, widać na filmie że prawy pas jest zablokowany i wszyscy stoją na lewym, natomiast cwaniaczki co nie chcą czekać jak wszyscy to jadą sobie wolnym pasem i poprostu wcinają sie przy końcu. Dlatego typ go blokuje.
Zgłoś
Avatar
Kapitan Cena 2014-11-07, 21:05
@gooru
@Velture
Dobra nie zauważyłem, że tam dalej jest zwężenie mój błąd.. W takim razie chuj w dupę gościowi z polo bo sam zawsze cisnę pasem ze zwężeniem do samego końca i w takiej sytuacji bym był zmuszony wysiąść i go zapytać czy nie potrzebuje lekcji kultury na środku ulicy.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2014-11-07, 22:34
Trzeba było w niego przypierdolić i mu zarysować tą mydelniczkę.
Zgłoś
Avatar
las3rr 2014-11-08, 19:12
@celebert, a dlaczego miałbym zmieniać pas kilometr wcześniej skoro mogę nim pojechać dalej?
Skoro ja nim mogę pojechać czemu i Ty nim nie pojedziesz? Bo duma Ci zabrania?
Więc przestań pierdolić że cwaniaki, bo i tak dalej niż do bramy nie dojeżdzasz. -.-
Zgłoś