18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
Avatar
Anders Breivik 2012-05-29, 17:38
nie wiem o chuj tu chodzi, napisze ktoś?
Zgłoś
Avatar
b................3 2012-05-29, 18:09
Skąd się bierze taka nienawiść do stolicy???
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-05-29, 18:28
^ Bo najwięcej tam pedałów.
Zgłoś
Avatar
cykor21 2012-05-29, 18:57 5
Nienawiść do stolicy bierze się stąd, że taki krzysio ze wsi spod lublina nie ma odwagi ruszyć dupy i przeprowadzić się w miejsce, w którym jego los mógłby się poprawić. Skutkiem tego opluwa wszystkich innych, którzy postanowili wyprowadzić się od mamusi i spróbować samodzielnie żyć.
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-05-29, 20:09 2
cykor21 napisał/a:

Nienawiść do stolicy bierze się stąd, że taki krzysio ze wsi spod lublina nie ma odwagi ruszyć dupy i przeprowadzić się w miejsce, w którym jego los mógłby się poprawić. Skutkiem tego opluwa wszystkich innych, którzy postanowili wyprowadzić się od mamusi i spróbować samodzielnie żyć.



Ewentualnie z tego, że sprowadziła się do Warszawy hołota z całej Polski. Mieszka tu taki palant rok, może dwa, wraca potem do siebie, albo jedzie na wakacje i "ja jestem wielki, kurwa, warszawiak i macie mi się tu w pas kłaniać". Gówno, Warszawianin to on może i jest, ale na pewno nie Warszawiak.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-05-29, 22:14
adiemus36 napisał/a:



No co Ty kurwa nie powiesz : Obrazek



Ty tak na powaznie?
Zgłoś
Avatar
alexander86 2012-05-29, 22:50
żałosne ... znowu dzieciarnia wożąca się Hondami nocą po mieście ...
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-30, 0:52
Janusz (z domu) Sram napisał/a:

Ty tak na powaznie?



Zgadnij
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-05-30, 8:34
adiemus36 napisał/a:



Zgadnij



Już rozumiem.

dodano do ignorowanych.
Zgłoś
Avatar
Mr.ANALigator 2012-05-30, 13:46 1
FryzjerZG napisał/a:

fajne te Warszawskie klimaty, wogole w Warszawie jest cool i trendy. Juz zbieram kase bo chce z moja dziewczyna koniecznie w te wakacje skoczyc do Warszawy na zakupy, minimalny pulap to Prada. A tak serio, jak to dobrze ze mam tak blisko do Berlina a nie do tej wielkiej wsi...



jezdzij sobie do tego twojego berlinka. ja wolne jechac do warszawy aniezeli berlina, do szwabow nie jezdze.
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-30, 22:22
Janusz (z domu) Sram napisał/a:

dodano do ignorowanych.



Jakby to kogoś kurwa obchodziło xD
Zgłoś