18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Szwecja przyzna wszystkim uchodźcom z Syrii prawo do stałego pobytu

Szwecja jest pierwszym i na razie jedynym krajem Unii Europejskiej, który ogłosił, że da wszystkim uchodźcom z Syrii prawo do stałego pobytu.

Jak poinformowano, status rezydenta będą mogli uzyskać wszyscy Syryjczycy, którzy otrzymali prawo do tymczasowego pobytu w kraju ze względów humanitarnych.

Wcześniej jedynie połowa Syryjczyków, którzy ubiegali się w Szwecji o azyl, otrzymywała prawo do stałego pobytu. Innym wydawano dokumenty na trzy lata.

Dzięki tej decyzji około 8000 Syryjczyków uzyska prawo do zostania obywatelami Szwecji i przewiezie tam swoje rodziny.

Wyśmienity strzał we własne kolano...

źródło:http://polish.ruvr.ru/2013_09_04/Szwecja-przyzna-wszystkim-uchodzcom-z-Syrii-prawo-do-stalego-pobytu/
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-09-04, 20:33
to trzeba nie mieć mózgów
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-09-04, 20:56
Z drugiej strony, jak ich przypilnują, to będą mieli tanią siłę roboczą. Zapewne najchętniej Szwedzi dadzą zezwolenie na stały pobyt wykwalifikowanym ludziom. Nie to co u nas, sprowadzają nierobów Ukraińców i cyganów, którzy tylko po zasiłek potrafią zapierdalać pomiędzy kradzieżami.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-09-04, 21:11 4
@up to mnie chłopie rozbawiłeś
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-09-04, 21:15
Chuj im w dupę skoro chcą mieć kozojebców to niech mają
Zgłoś
Avatar
k................i 2013-09-04, 21:28
"Jak jedną decyzją doprowadzić kraj do upadku..."
Zgłoś
Avatar
Jajcarz 2013-09-04, 21:29 3
@tranzystor
Proszę Cię, nie porównuj gówna do twarogu. Ja jestem za otwarciem granicy wschodniej dla Białorusinów czy Ukraińców, którzy chcą u nas legalnie pracować i przyjąć obywatelstwo. W końcu tyle lat żyliśmy razem, więc nie widzę w tym problemu by Ci którzy chcieli u nas zamieszkali, bo dzięki temu będą płacili na legalu podatki i zasilali majątek państwa. Do tego przyrost naturalny u nas jest aktualnie na minusie, więc czemu by nie zapchać tej dziury Ukraińcami, Białorusinami czy nawet Ruskimi jeśli wyrażą taką chęć.
Jeżeli chodzi o Szwedów to mam ich w dupie i nie rozumiem czemu to dla was taki problem. Niech robią co chcą, jeżeli ich marzeniem jest to by ich córki, żony zostały zgwałcone przez ciapatego, który potem się wykręci, że jego religia na to pozwala to droga wolna.
Zgłoś
Avatar
Kapsaicyna 2013-09-04, 21:42
Relatywizm moralny aż bije z waszych durnych komentarzy, jak Polakom udzielili azylu to dobrze, jak Syryjczykom z Damaszku to źle, cieszyłoby was wymordowanie wielu istnień ludzkich w imię władzy i pieniędzy?

Wszędzie ta sama ziemia jest, naucza mądrość
Wszędzie człowiek białymi łzami płacze, Matki kołyszą dzieci
Księżyc wschodzi i biały dom buduje nam
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2013-09-04, 21:45
Powiedz ty mi jeszcze... czemu kurwa przeglądasz stronę która zwie się - "Głos Rosji"??? - polish.ruvr.ru/2013_09_04/Szwecja-przyzna-wszystkim-uchodzcom-z-Syrii-...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-09-04, 21:58 1
heh, czlowiek jakby chcial tam zamieszkac to klody pod nogi, a staralby sie zyc jak szwed, zasymilowac sie a ci przyjmuja szmatoglowych ktorzy za pare lat zrobia im z dupy jesien sredniowiecza...
Zgłoś
Avatar
RafalMKS 2013-09-04, 22:11
a ja, kurwa, musze czekac 5 lat by dostac jebany paszport a Ci od reki takie klimaty.
No pojebao ich calkiem!
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2013-09-05, 11:03
Zmienić nazwę na Syria i szafa gra - przecież pierwsza i ostatnia litera się zgadza.
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-09-05, 12:26
Żeby tylko TUSKMAN nie wpadł na podobny pomysł kurwa jego mać
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-09-05, 14:13
Podobno Szwecja ma przystąpić też do "wyzwalającego" napadu na Syrię.
Zgłoś
Avatar
Aragon1988 2013-09-05, 14:37
Uczcijmy minutą ciszy zanik jednego z europejskich narodów, wraz z jego całym dorobkiem kulturowym
Zgłoś
Avatar
meier 2013-09-05, 20:00
co za banda debili
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie