18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:20
Avatar
krawolex 2011-09-20, 15:47
Myślałem ,że zajebie kogoś tą książką D
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-09-20, 16:43
kasia12 napisał/a:

Nie wiem , czy zdajecie sobie sprawe , ale to moze zakonczyc sie w prokuraturze ...



Nie martw się, że teraz jesteś na sadolu. U mnie w klasie też był taki co pizgał łbem o ławkę. Ale on miał tylko dałna
A i tak był jednym z najnormalnieszych
Zgłoś
Avatar
kasia12 2011-09-20, 17:08
Mowie calkiem powaznie - rodzice sa kolo 30stki , jak ktos zobaczy ze wszyscy dra lacha z ich pociech to sie wkurwi lol

W sensie , stary po calym dniu hardkoru moze tu wejsc odreagowac , a tu taki klops .
Zgłoś
Avatar
Szczygiel 2011-09-20, 17:13
kasia12 napisał/a:

Nie wiem , czy zdajecie sobie sprawe , ale to moze zakonczyc sie w prokuraturze ...



a co ty kurwa z prokuratury jestes ?
Zgłoś
Avatar
kasia12 2011-09-20, 17:15
Jeszcze wam historyjke dorzuce : pracowalem w domu wariatow w anglii na oddziale z pedo i innymi zboczencami . Tam byl taki jeden duzy , jak byl maly stary mu leb przewiercil przez oko i on tam sie agresywny zrobil , zaczal gnebic i ruchac malych chlopcow . Raz przypadkiem zesmy go jebanego namiezyli , jak podlaczyl do kompa szpitalnego memory sticka , i przegladal bardzo brzydkie zdjecia . Policjaq to przejela wszystkie w skali od 1 do7 na 6 i 7 byly . I co ? Na 3 lata wszedl na rejestr ze zbokami i chwile potem przeniesli go do polzamknietego zakladu obok ktorego byly 3 szkoly dla gowniarzy i mlodziezy . To byl jedyny raz gdy kusilo , zeby wyjebac dokumenty z archiwum i wyslac do gazet . Witamy w anglii - za obrone kobiety przed wpierdolem GBH w CRB za ruchanie dzieci 65 calowa plazma i wszystkie gry na ps3 w pokoju .
Zgłoś
Avatar
brixu 2011-09-20, 19:20
@kasia12 :
To ja juz nic kurwa nie kumam :/
Masz nick kasia12 , 45 lat, i piszesz "pracowałem".
Lubisz pończoszki ?

hahahaha młody na początku z tym elementarzem jak sie pruje hahaha

"trzymaj mnie bo mu zara jebne "

______________

www.FB.com/brixuphoto.
Zgłoś
Avatar
hopek20o 2011-09-20, 19:33
FRANTIC999 napisał/a:

nauka gładko wchodzi im do głowy.



Chyba okładką.
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-09-20, 19:44
1 obrazek na googlach pod hasłem szkoła + dziecko

stara metoda

______________

Jakie życie, takie bajki...
Zgłoś
Avatar
szmatrix 2011-09-20, 21:56
FaceBook ciągle w modzie.

______________

Zgłoś
Avatar
SilesianHunter 2011-09-20, 22:02
kasia12 napisał/a:

Nie wiem , czy zdajecie sobie sprawe , ale to moze zakonczyc sie w prokuraturze ...



Jebie mnie to.

Powiedzenie wbijać sobie naukę do głowy nabrało dla mnie innego, dosłownego znaczenia.

______________

Cywilizacja, cywilizacja, smog i morderstwa, to bez porównania przyjemniejsze. Szaleńcy i pijacy są ostatnimi świętymi na świecie.
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-09-21, 12:42
heheh nie ma jak wbijać wiedzę do głowy
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2011-09-21, 15:19
jaka patologia, ja pierdole
Zgłoś
Avatar
fifi2305 2011-09-26, 12:23
Widać marzy o pracy na poczcie...
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-12-17, 20:50
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-12-17, 22:12
kasia12 napisał/a:

Jeszcze wam historyjke dorzuce : pracowalem w domu wariatow w anglii na oddziale z pedo i innymi zboczencami . Tam byl taki jeden duzy , jak byl maly stary mu leb przewiercil przez oko i on tam sie agresywny zrobil , zaczal gnebic i ruchac malych chlopcow . Raz przypadkiem zesmy go jebanego namiezyli , jak podlaczyl do kompa szpitalnego memory sticka , i przegladal bardzo brzydkie zdjecia . Policjaq to przejela wszystkie w skali od 1 do7 na 6 i 7 byly . I co ? Na 3 lata wszedl na rejestr ze zbokami i chwile potem przeniesli go do polzamknietego zakladu obok ktorego byly 3 szkoly dla gowniarzy i mlodziezy . To byl jedyny raz gdy kusilo , zeby wyjebac dokumenty z archiwum i wyslac do gazet . Witamy w anglii - za obrone kobiety przed wpierdolem GBH w CRB za ruchanie dzieci 65 calowa plazma i wszystkie gry na ps3 w pokoju .



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie