18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Black Pitt 2021-05-07, 17:32
AdamBrown napisał/a:

Napiszę wam tu smutną ale jednak prawdę:
Kiedyś posyłało sie ludzi dfo szkoły płatnej, nie po to żeby tam marnowali czas, ale żeby zdobyli wiedze, nauczyciele to byli ludzie wykształceni, więc mieli do nich szacunek i uczniowie, i rodzice, z resztą byli opłacani przez rodziców bezpośrednio.
(...)...



Idealny przykład współczesnej edukacji, kurwa nie ogarniasz nawet poprawnej pisowni a pierdolisz o spiskach i tak właśnie widzę tych wszystkich foliarzy.
Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2024-08-06, 19:14
Tryper napisał/a:

Dobrze jej zrobił. Lwia część nauczycieli myśli, że im wszystko wolno, i mogą zrobić z uczniem wszystko, pod groźbą nieklasyfikowania, albo permanentnego mobbingu.



A więc mamy ucznia na sadolu! podstawówka czy wyżej? kurwa jestem nauczycielem nie mamy żadnych praw - prawa są tylko dla uczniów i jeszcze trzeba się użerać z równie niedojebanymi rodzicami... nauczyciel nie myśli, że wszystko mu wolno - nauczyciel w Polsce myśli jak przetrwać lekcje.... prakuje ponad 17 000 nauczycieli - bo każdy chemik, muzyk, fizyk pójdzie do mniej płatnej roboty a przynajmniej się nie użera - zostają tylko tacy frajerzy i idealiści jak ja
Zgłoś