18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
ProVVe 2020-12-15, 17:51 1
Kolejna dziedzina gdzie jesteśmy lata do tyłu!!!
Zgłoś
Avatar
Marcmich 2020-12-15, 17:52
Chłopaki chyżo zapierdalają!
Zgłoś
Avatar
Spidzio199 2020-12-15, 17:58
Wreszcie WOT zaczął porządnie ćwiczyć.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-12-15, 18:07
Tu się nie ma za chuja co śmiać! Mają lepsze przeszkolenie bojowe niż WOT!!!
Zgłoś
Avatar
Rudgardh 2020-12-15, 22:51
To we Francji ?
Zgłoś
Avatar
El Caudillo 2020-12-15, 22:59 1
baronturbina napisał/a:

Tu się nie ma za chuja co śmiać! Mają lepsze przeszkolenie bojowe niż WOT!!!



pójdę na ćwiczenia to powiem na ile podobnie , swoją drogą w DE wybuchł taki skandal jak tamtejszy NIK robił audyt jaka popelina panuje w Bundeswehrze , znaczna część sprzętu latająco -jeżdżącego kisiła się popsuta na konserwacji . Z braku pieniędzy na szkolenie żołnierze biegali i robili pif paf kijami do siebie (to akurat też opowiadała mi znajoma z wojska, że tak mieli też w oficerskiej w PL ). Ponieważ to Niemcy to niech lepiej bawią w biznesy , a nie porządne wojsko , bo jednak gotowi na skopanie im dupy to chyba nigdy nie będziemy
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-12-15, 23:37 5
krzysztof3011 napisał/a:

Śmiejecie się z nich, a oni tylko dostosowali trening do możliwości. Brakuje im sprzętu, to ćwiczą na takiej zabawce. Lepsze to niż nic. Można w ten sposób jako tako przećwiczyć zgranie pododdziału.



Działonu jak już...
Natomiast kurwa jak oni mają się czegoś nauczyć???
Wymiany luf??? Zmiany z położenia marszowego w bojowe??? Kurwa bez jaj...



Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2020-12-16, 1:51 2
Gdzieś to już widziałęm...

Zgłoś
Avatar
lechuwartygrzechu 2020-12-16, 11:30
To jakiś symulator?
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-12-16, 23:09
taaa... i hamerykańskie ślicznoty, broniące naszej polackiej wiary w pedolskich księży i rumuńscy (!) najemnicy, do obrony granic. no rzesz ku.wa, jakoś bardziej wierzyłem w rosjan w bornem-sulinowie.
teraz, zamiast armii mamy brunatne koszule na zawołanie. barachło, które nigdy nie widziało prawdziwego wojska, tylko hamerykańskie filmy, przy których „czterej pancerni ze psem” to wręcz dokument.
polska, jest jedynym krajem na ziemii, który płaci za utrzymanie bazy i kontyngentu hamerykańców. po prostu żal.
chociaż mi żal, to i tak mam to w dupie. jebał pies tę pisdolską polskę, i to bydło, które na to pozwoliło.
Zgłoś