18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
melzo 2020-10-08, 20:30 3
Nie przesadzajcie z tymi problemami, mój znajomy pracował na strzelnicy w Wawie i jakieś 5 lat temu gość zrobił to samo co bohater filmu. Jasne, było śledztwo, tzn. przyjechali policjanci, zabezpieczyli nagrania z kamer, przesłuchania wszystkich itd. W ciągu tygodnia, w dogodnym dla siebie terminie, właściciel strzelnicy miał się zjawić na komendzie i podpisać jakieś papiery... i to tyle. Nie pamiętam szczegółów, ale kumpel tłumaczył mi, że ogólnie jak idziesz postrzelać, to podpisujesz jakiś tam papier, że jesteś świadomy zagrożenia bla bla i strzelnica jest czysta i wolna od roszczeń o odszkodowania w razie wypadku.
Dodam jeszcze, że samobójca się nie leczył, rodzina nic nie zauważyła, nie zostawił listu itd. Także jakby prokurator bardzo chciał się do kogoś dojebać, to miał całkiem spore pole do popisu.
Inna sprawa, że tak jak ktoś wyżej zauważył, jest możliwość jakiejś traumy. Aczkolwiek ten znajomy do dziś pracuje jako instruktor i ogólnie ludzie od broni są raczej twardzi (też przechodzą psychotesty) i z tego co wiem, to żadna z postronnych osób nie doznała uszczerbku na zdrowiu psychicznym.
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2020-10-08, 20:47
Mój koszmar na strzelnicy...
Zgłoś
Avatar
darek997 2020-10-10, 0:17
Kiedyś na strzelnicy w Chorzowie jeden pojeb zastrzelił z premedytacją instruktora.
Zgłoś