18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
avic 2024-08-27, 16:49 2
Nome napisał/a:

powinni go wyjebać z drużyny i nie dopuścić do treningów więcej, ten gnojek widać parę lat trenuje,
chociaż możliwe, że trenuje gdzieś prywatnie, bo szanujący się klub nie dopuściłby, żeby taki chujek u nich trenował



Miał dać się oklepać tylko dlatego, że coś trenuje?XD Nie znamy początku tej akcji, nie znamy powodów a już szanowny kolega wydał osąd.. A co jeśli musiał się bronić? Dalej takie samo stanowisko?

Swoją droga, jak ten większy trzymał takie dyszle leżąc na plecach to byłem pewien, że poleci piękna balaha - ale jednak nie. Młody chciał się wybitnie delikatnie obejść z kolegą jak widać po końcówce.
Zgłoś
Avatar
djoshin 2024-08-27, 17:19
sej_maj_nejm_bicz napisał/a:

Młody dostanie po uszach ze wykozystał umiejętność z treningów do bójki w szkole.



Trener raczej poklepie po plecach i powie dobra robota ale za to że tak długo się z nim pierdoliłeś 200 brzuszków i 100 pompek

[ Dodano: 2024-08-27, 17:31 ]
Nome napisał/a:

powinni go wyjebać z drużyny i nie dopuścić do treningów więcej, ten gnojek widać parę lat trenuje,
chociaż możliwe, że trenuje gdzieś prywatnie, bo szanujący się klub nie dopuściłby, żeby taki chujek u nich trenował



Pierdolisz jeszcze dostanie pochwałę od trenera , że obił kozaka
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-27, 19:36 3
biegu86 napisał/a:

Jebane szmaty. Jak mniejszy oberwal to uuu aaaa, a gdy mniejszy już zapiął duszenie nagle stop stop.
Nie ma stop to nie sparing. Trzeba trzymać aż omdleję.



Jestem bardziej niż lekko przekonany, że to nauczycielka czy jakiś inny pracownik placówki szkolnej mówił stop a nie dzieciaki biorące w tym czynny albo bierny udział.
Co widać w ostatnich klatkach filmu jak baba z kartką w łapie i plakietką zwisającą ich rozdziela zanim tamten zacznie odpierdalać breakedance z braku tlenu.
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-08-27, 20:21 1
adamsmaster napisał/a:

Przecież widać, że duży odpłynął.



I bardzo kurwa dobrze. Puścił by za wczasu i jeszcze wyłapał by bułę.
Zgłoś
Avatar
Praxis 2024-08-27, 21:39
Ale cudowne uczucie przy oglądaniu szkolnej bójki bez krzyku małpich okrzyków bojowych.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-28, 2:06
biegu86 napisał/a:

Jebane szmaty. Jak mniejszy oberwal to uuu aaaa, a gdy mniejszy już zapiął duszenie nagle stop stop.
Nie ma stop to nie sparing. Trzeba trzymać aż omdleję.



nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale to były jakieś dorosłe baby, prawdopodobnie nauczycielki które dopiero doszły do miejsca akcji
Zgłoś
Avatar
biegu86 2024-08-28, 6:52
chorym napisał/a:

nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale to były jakieś dorosłe baby, prawdopodobnie nauczycielki które dopiero doszły do miejsca akcji



Fakt nie zwróciłem.
Zgłoś
Avatar
Gargulec27 2024-08-28, 12:35
Młody trenował mma lub BJJ.

smc napisał/a:

Spokojnie, jeszcze nie wygrał. Ale nie bał się podjąć walki zcwiększym od siebie, więc teraz ma szacunek na dzielni.
Tak trzeba żyć.



Wygrał. przez większość walki miał kontrole i zakończył duszeniem zza pleców. Kwestia 3 sekund żeby większy zaczął klepać. Nauczycielka go przed tym uratowała.
Zgłoś
Avatar
gen_Robert_Lee 2024-08-28, 23:14
leonidkacap napisał/a:

brakuje happy endu jak kudłaty nogami przebiera z braku tlenu



za szybko odpadł by pomachać
Zgłoś
Avatar
Lostos 2024-08-29, 0:52
sej_maj_nejm_bicz napisał/a:

Młody dostanie po uszach ze wykozystał umiejętność z treningów do bójki w szkole.



w Polsce tak. w każdym innym kraju masz się bronić. nie ważne jak nie ważne czym. Po to chodzisz żeby potrafić się obronić. w POlsce wywalą Cię i jeszcze naskoczą
Zgłoś
Avatar
kets 2024-09-16, 19:33
ale jak go ładnie poprosił, żeby przestał
Zgłoś