18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
Tuco 2021-06-18, 23:50 10
Coś mi to przypomina

Zgłoś
Avatar
a_kazik 2021-06-19, 0:00 6
Moim zdaniem inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech
Zgłoś
Avatar
NiemiecWaszPan 2021-06-19, 0:17 5
Kamerzysta zaryczał, jakby się spuszczał w piździe...

Ps,
Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech
Zgłoś
Avatar
DSStrielok 2021-06-19, 0:24 4
Oglądając ten materiał odniosłem wrażenie, że inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-06-19, 0:33 3
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech



Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech

Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech

Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe

WiemKurwaTamJaCo
Zgłoś
Avatar
k................a 2021-06-19, 2:59 4
faktem jest że inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2021-06-19, 5:56
W tym przypadku, wyjątkowo, za wolno jechał :v
Zgłoś
Avatar
C................a 2021-06-19, 10:16 3
Inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech fakt
Zgłoś
Avatar
jasnygwint 2021-06-20, 9:11 2
Paliwa chyba zabrakło albo inżynierowie z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2021-06-20, 13:50 4
czy was aby nie popierdolilo ?
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-06-20, 14:22 5
Wyzimlak napisał/a:

czy was aby nie popierdolilo ?



Popierdoliło tych co nie słuchali inżynierow z równika mają humor i nieskalibrowane pitagorasy. Dodajmy do tego debila co tylko ma na pełnej piździe jechać i mamy wzór na przyszłość naszych pociech fakt
Zgłoś
Avatar
p................2 2021-06-20, 18:51 1
jednak dobrze myslalem, sadistic to wylegarnia spierdolin
Zgłoś
Avatar
DSStrielok 2021-06-20, 22:11 2
psh2 napisał/a:

jednak dobrze myslalem, sadistic to wylegarnia spierdolin



Dołóż cegiełkę do szlachetnej misji, pozbywania się spierdolin z sadola i pozbądź się jednej, poprzez usunięcie konta.
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-06-21, 15:02 1
DSStrielok napisał/a:

Dołóż cegiełkę do szlachetnej misji, pozbywania się sp***olin z sadola i pozbądź się jednej, poprzez usunięcie konta.



spierdolina to coś o czym możesz pomarzyć bo nic innego do Ciebie nie lgnie - nie Twoja wina -masz to w genach.
:*
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2021-07-25, 2:54
Ej, ale byłem najebany jak to pisałem Sorry, pozdrawiam, dziękuję, kurwa głupio mi, no hej hahahahaha
Brechtam sam z tego co napisałem... może mi się ktoś na konto wjebał ahahahaha
Zgłoś