18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Szóstka w totka
Korko • 2015-06-07, 22:15
Ostatnio ku mojemu zdziwieniu trafiłem szóstke w lotto !
Byłem tak napalony, ze od razu zwyzywałem mojego szefa od pedałów i rzuciłem prace, pojechałem pochwalić się dziewczynie i reszcie znajomym

Generalnie wszystko byłoby ok, gdybym następnego dnia w kolekturze nie dowiedział się, ze jedna cyfra nic nie daje...
Zgłoś
Avatar
freeszpak 2015-06-08, 14:20
enavax masz racje... miałem właśnie odpowiadać na ten komentarz ale mnie uprzedziłaś haha, nowych rzeczy dowiaduję się za sadisticu, 0, 1, 2, 3 nie są liczbami liczby dwucyfrowej nie można nazwać cyfrą, ale każda cyfra to liczba i proszę nie odbierać jej prawa do bycia liczbą
Zgłoś
Avatar
mar_kuch 2015-06-08, 14:54
Ja w ostatniej kumulacji trafiłem 4 cyfry jak czytałem wyniki to mało na zawał nie jebłem
Zgłoś
Avatar
aleleble 2015-06-08, 15:30
Na stronie lotto można sprawdzić ile razy w historii padły twoje liczby.

Wpisałem ponad 10 kombinacji na ślepo.I ani razu 6 nie padła.
Zgłoś
Avatar
Mr.Maruda 2015-06-08, 15:39
Ja jebie ;d
Jak sucho
Zgłoś
Avatar
Navisalami 2015-06-08, 18:08 1
To się umyj. Nie będziesz jebał i będzie mokro.
Zgłoś
Avatar
Wujaszek_Adam 2015-06-08, 20:09
Dziewczyna nie rzuciła? Może spróbujesz szczęścia i sprawdzisz czy z szefem czasem nie trafiłeś
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2015-06-08, 23:46
Ja znalazłem kiedyś na ulicy coś z liczbami w lotto, wziąłem to do domu znalazłem jakie to losowanie w necie i zaczynam sprawdzać a tam wszystko się zgadza po kolei. Zaraz strybiłem, że to był wydruk z wynikami ale wiecie jaka była adrenalinka przy pierwszych cyfrach?
Zgłoś