18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
Avatar
Logiczny 2015-06-07, 23:06 8
tenis w porcie, penis w torcie

Szał na kortach
Tenis w porcie
Stój Halina
Cała para
Mała generała paczka
Równo z górki
Domki w Słupsku
Pradziadek przy saniach
Kużył dziadek na _urwisku.
Kolonista z piłą
Chyży rój
Onanizacja organizmu - to niestety jest obleśne w obie strony.
Silnik w promie
Wicek w cynie
Sypać rowy
Mądra Jola
Pasaż mały
Chór wujów
Pradziadek pod Saltem
Gra babka w salopie
Kot Londona
Barwa na kurierze
Zupa Dana
Krówki w mroku
Głód w parku
London w kasku
Słynna praczka
Cała z lipy
Sodium do prania
Chata wuja Toma
Mądra Jola, ale mała jak płot
Jerzy rybak kurzył na _urwisku
Zgłoś
Avatar
skrimek 2015-06-07, 23:30
a strzelili ? nie strzelili - wie co mówi
Zgłoś
Avatar
orwell14 2015-06-07, 23:52 2
Gdyby ująć w filmiku wszystkie wpadki Szpaka, to by się okazało, że użytkownicy sadola by pół meczu obejrzeli. Co chwila coś pierdolił. Ale ogólnie to jestem pod wrażeniem. Co nie wielki mecz (ostatnio finał mundialu), to ten bije swój osobisty rekord nieudolności, na stanowisku komentatora.
Ktoś tam u góry napisał "Gadaj bez przerwy przez cały mecz, a założę się, że się przejęzyczysz. ".
Kurwa, oglądam piłkę zapewne kilkadziesiąt lat krócej od niego, ale bez przerwy pierdolić nazwisko napastnika, z pomocnikiem (Marchisio zamiast Morata), to już trzeba mieć łeb. Może on kurwa to już po prostu dla jaj robi?
Zgłoś
Avatar
wieczór 2015-06-08, 0:45 12
Tak się strzela głowę bramką (w 0:13)

Zgłoś
Avatar
PixLord 2015-06-08, 1:19 2
Piełun napisał/a:

szkoda, że TVP trzyma się takich emerytów zamiast wypromowoać jakiegoś ciekawego, młodego komentatora, rozumiem, żę siła to dośw2iadczenie, ale w tym wieku to już demencja i chętnie posłuchałby kogoś nowego z jajem


Żartujesz? To może też zmienić Sznuka, by kto inny prowadził "1 z 10"? Dla mnie, pomimo, że gardzę nożną i mnie w ogóle nie podnieca, to innego głosu jakoś sobie nie wyobrażam jako komentatora.
Zgłoś
Avatar
ZboczeniecDzieci 2015-06-08, 3:13 4
PixLord napisał/a:


Żartujesz? To może też zmienić Sznuka, by kto inny prowadził "1 z 10"?


Ale Szpakowskiego, który co mecz się myli jakby był umysłowo ociężały to ty nie porównuj do Sznuka, bo ten drugi obyciem i ogładą zjada większość prezenterów.
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2015-06-08, 7:17
BongMan napisał/a:

Ten mecz to była porażka. Barcwele standardowo się przewracali i podkładali przy każdej akcji, ale jak Juventus dał dupy... Nie było ataku, nie było gry w pomocy, obrona ledwo zipała bez Chielliniego i ogólnie najlepszym graczem Juventusu w tym meczu był Buffon, bo gdyby na tej bramce stał ktoś inny to byłoby z 6:1.



Dodam tylko że barceloniarze powinni za takie aktorzenie dostawać karnego kutasa w ryja w przerwie meczu...chociaż zaraz zaraz.

PoloniaJuby napisał/a:

TVP to dno, od kiedy LM leci na C+ oglądam tylko i wyłącznie tam. Emeryt szpaku z debilem Żewłakowem to naprawdę kopalnia beki i debilnych tekstów. W c+ pracują ludzie młodzi, energiczni a przede wszystkim zdolni. Twarowski, Smokowski, Nahorny, Rudzki, Żyżyński, Laboga, Pełka czy Wolski.. wszyscy poziomem komentowania wciągają szpaka nosem. No i jeszcze jest Kaziu Węgrzyn i pan Sławek :] Relacje ze wszystkich meczy, skróty, analizy, wywiady no aż chce się oglądać.

Szacun dla Szpaka za tyle lat kariery, no ale trzeba wiedzieć kiedy zrezygnować. Nawet w TVP są lepsi komentatorzy, chociażby Laskowski.

Jeszcze jedna sprawa, na taki mecz jak finał LM TVP powinna raczej swoich komentatorów mieć na stadionie w Berlinie, a nie w studio w Warszawie.



Od pana Szpakowskiego to wszyscy powinni sie odpierdolić. To co ja przy jego głosie meczy przeżyłem to moje. I żyje. Takie budowanie napięcia i tembr głosu jest niezastąpiony przez nikogo. Żartowałem. Nie spierdala.
Zgłoś
Avatar
ArekJarek 2015-06-08, 11:16 2
Wg szpaka w Juve na skrzydle gra Liechtenstein wiec o czym my tu mowimy, na mundialu na messiego mowil maradona... a tak w ogole to barcelona glupie pipy, Forza Juve!
Zgłoś
Avatar
HatakeIV 2015-06-08, 11:36
i tak najlepsze nazywanie zawodników "Marszczemurano"
Zgłoś
Avatar
K................a 2015-06-08, 11:38 1
Wg mnie możliwości wokalne w zakresie kreowania dramaturgii Szpakowski ma najlepsze w kraju. Przejęzyczenia zdarzające się w ferworze walki jestem w stanie zaakceptować. Ale kurwa nie merytoryczne. Jak ktoś przez cały mecz MŚ nazywa Messiego Maradoną, 15 razy wymawia nazwisko jakiegoś piłkarza i za każdym razem inaczej, powołuje się na nieistniejące statystyki czy twierdzi, że jakiś zawodnik gra w klubie X, z którego odszedł parę sezonów temu, to znak, że już czas na emeryturę.
Zgłoś
Avatar
Husomiex 2015-06-08, 16:12
@PoloniaJuby Już kilka razy się chciałem zapytać, akurat padło na ciebie...Czy w każdym temacie musi się znaleźć ktoś kto stwierdzi, że temat to dno? Rozumiem jeżeli temat jest wybitnie chujowy ale nie pod każdym...Co 2-3 tematy widzę wylewy,że np. Szpakowski to stary dziad itd. Grabowski się upodabnia do Ferdka, czy na temat telewizji: która lepsza, która kłamie więcej... Do chuja! Ile można?
Zgłoś
Avatar
VictimOfWar 2015-06-08, 16:59 1
PoloniaJuby napisał/a:

Jeszcze jedna sprawa, na taki mecz jak finał LM TVP powinna raczej swoich komentatorów mieć na stadionie w Berlinie, a nie w studio w Warszawie.

I tu sie mylisz, siedzieli na stadionie
Zgłoś