18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Szpaler dla Dudka
bula9304 • 2012-12-28, 17:37
Niesamowite, żeby zawodnik na boisku praktycznie nic nie wnosił, a był taki ważny dla klubu i kolegów z drużyny. To tylko przykład, że Dudek jest nie tylko sportowcem, a przede wszystkim człowiekiem. Przykład dla dzisiejszych gwiazdeczek!



Jak było to chujowo otagowane
Zgłoś
Avatar
Sayper1 2012-12-28, 23:48 2
bula9304 napisał/a:



Mam nadzieję, że to nie na serio ....
tak apropos bo nie mogę już edytować posta: Wystąpił w 12 spotkaniach, a został pożegnany przez całe Bernabeu i drużyne lepiej niż Zidane, Raul czy Guti. Mistrz.



Chyba Ci sie cos pojebało dziewczynko, zobacz sobie jak został pozegnany Zidane, którego autentycznie kochał cały Madryt. Nie miał szpaleru tylko dlatego ze zagrał cały mecz w pierwszym składzie. Czemu taki dali Dudkowi? bo był lubiany przez wszystkich, nie trudno o to kiedy nie odgrywa sie w zespole zadnej waznej roli, a tylko wprowadza dobra atmosfere na treningach i ławce. Z tego co pamietam, ale moge sie mylić, Raul i guti nie mieli pozegnania z kibicami w trakcie meczu, jak Zidane i dudek, i to nie znaczy ze nikt ich nie lubił tylko ze klub chujowo szanuje zawodników, nie maja meczów pożegnalnych itd. W ogóle o czym my mówimy, pierdolone hiszpańskie pikniki nie potrafią docenić piłkarzy.
Zgłoś
Avatar
ela8812 2012-12-29, 0:03 2
morda gimbaza !
musicie sobie przypomieć jak dudek zatrzymał milan w lidze mistrzów !
Tylko dwóch zdobyło to trofeum Boniek w Juventusie i Dudek z Liverpoolem
Zgłoś
Avatar
AnimowanyAlkoholik 2012-12-29, 0:06 1
Guti i Raul nie mieli takiego pożegnania, ponieważ dopiero po ostatnim meczu w sezonie zdecydowali, że odchodzą.
Zgłoś
Avatar
Jaanek 2012-12-29, 0:15 2
ela8812

W książce kucharskiej to przeczytałaś?
Zgłoś
Avatar
Darthkac 2012-12-29, 0:48
sam Jesus go zamienił ^^
Zgłoś
Avatar
Airbourne 2012-12-29, 1:13 3
@ela8812

Cytat:

Tylko dwóch zdobyło to trofeum Boniek w Juventusie i Dudek z Liverpoolem



A Młynarczyk to sprzedawał marchewki na targu...
Zgłoś
Avatar
kam15 2012-12-29, 1:39
tribal216 napisał/a:

chuj ze film stary ale dobry. Dudek osiągnął więcej niż 99,9% szmaciarzy z polskiej nazwijmy to umownie "ekstraklasy" . zimny browar



0,01% - kogo masz na mysli ? Bo mimo iz nie sledze jakos zajebiscie polskiej ligi bo sa lepsze rzeczy do ogladania to jakos nie rzucil mi sie nikt w oczy co by u nas byl tak szanowany albo tyle osiagnal..... ?
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2012-12-29, 2:23
AC Milan VS LIVERPOL. MINUTA 56! 3:0 DLA MILANU. DUDEK CHUJU, OGARNIJ SIĘ. PO MECZU. PRZEŁĄCZAM KANAŁ.
No i się kurwa zaczęło.
3:3?
What da kurwa ja pierdole mać? Braciak gały na wierzch, co to kurwa jest? Pyta się...
Milan kilka 100% napierdala w Dudka, a ten jak ściana przed bramką...
Karne.
DUDEK DENS I WSZYSTKO JASNE.

Jak dla mnie najlepszy bramkarz w Historii Polski...
Zgłoś
Avatar
B................L 2012-12-29, 10:57
Dudek był taki dobry że dopiero musiał go zmienić Jezus
Zgłoś
Avatar
Sayper1 2012-12-29, 13:08 1
ela8812 napisał/a:

morda gimbaza !
musicie sobie przypomieć jak dudek zatrzymał milan w lidze mistrzów !
Tylko dwóch zdobyło to trofeum Boniek w Juventusie i Dudek z Liverpoolem



A Kuszczak i Młynarczyk to pewnie kurwa w piłke plażową grali...
Zgłoś
Avatar
Shady_7 2012-12-29, 14:38
Dudek to pizda a nie piłkarz. Wolał siedzieć na ławce w Realu, niż pójść gdzieś gdzie będzie miał szanse grać. Zero ambicji...
Zgłoś