18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kolejna akcja Szwedzkich nacjonalistów, wcześniej inne ugrupowanie zorganizowało pikietę pod domem Szechtera: sadistic.pl/szwedzi-pod-domem-stefana-michnika-vt161334.htm

:

Choć dziś największą i dynamicznie się rozwijającą organizacją nacjonalistyczną w Szwecji jest Partia Szwedów (Svenskarnas parti), obok niej działa szereg mniejszych, prowadzących ożywioną działalność wydawniczą, publicystyczną oraz różnorodne kampanie uliczne. Jedną z nich jest Szwedzki Ruch Oporu (Svenska Motståndsrörelsen). Działacze tej grupy w przeddzień Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu w samym centrum Sztokholmu dobitnie wyrazili, co myślą o syjonistycznym lobby. Spalenie flagi Izraela miało być sprzeciwem wobec fałszowania historii, powojennej pedagogiki, która powoduje, iż ludzie nie muszą znać historii swojego kraju, nie muszą utożsamiać się z jego kulturą, ale muszą wierzyć w holocaust. Sobotnia akcja była również aktem sprzeciwu wobec syjonistów promujących w Europie politykę multikulturalizmu, która rujnuje fundamenty etniczne europejskich narodów, zamieniając państwa w społeczne dżungle, w których obcy dyktują rdzennym mieszkańcom jak żyć. Masowa imigrancka przestępczość, destrukcja systemów socjalnych, import islamizmu – to wszystko efekty dominacji lobby w państwie szwedzkim.

Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-01-30, 19:54 3
Flaga jara się jak żydzi piecu
Zgłoś
Avatar
ginx2666 2013-01-30, 19:55 2
Zamiast palić flagę, mogliby spalić żyda. Tak samo mało szkodliwe, a oddaje przekaz znacznie lepiej.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-01-30, 20:00
No właśnie kurwa w polsce nawet takich małych akcji sie nie organizuje tylko łyse debile wychodzą na ulice sie napierdalać zamiast przekonywać ludzi i organizować się przeciwko władzy
Zgłoś
Avatar
kucma19 2013-01-30, 20:13 10
Bedzie wojna. Nie lubimy wujka adiego, wujek adi nie tolerowal zydow i byl nacjonalista. Zbrodniarz i tyran. A teraz zastanówcie sie czy nie zyczymy sobie polityka z jajami ze stali i twarda ekipa ktora nie przyjmuje kompromisu. socjal dla cyganow i brudasow? N I E albo robota albo wypierdalac, a jesli nie chcesz ani tego ani tego gnij w krzakach i żryj piach a jak czepi sie kradzieży z automatu reka upierdolona przy samej szyi.
Ja juz to pisalem ale powtórzę. Ludzie sie wkurwiaja, brudasow przybywa az w koncu bedzie kulminacja, trafi sie czlowiek ktory powie dosc, ludzie go popra i bedzie wojna, i wtedy ludzie znajac historie ze nie oplaca sie pomagac zydom bo i tak dupe im uratowalismy a kamienice chca, przepraszania chca, odszkodowan chca, kasy chca. bedzie wojna i nie bedzie zadnego pomagania tylko piec albo wypierdalac na pustynie do swoich. Jestem pewien ze tego doczekam bo w takim tepie robi sie takie szambo tylko kwestia czasu kiedy padna pierwsze ofiarym a jesli ktos spali ksiazke zwana koran to albo jedna albo druga strona zacznie wojne i mam nadzieje ze oprócz zydow, cyganow i brudasow zadziala tez selekcja naturalna i wtedy nowy przywódca mowiac "by zylo sie lepiej" powie w koncu prawde
Zgłoś
Avatar
Arturyo 2013-01-30, 20:23
dobrze mówi, dam mu piwo
Zgłoś
Avatar
n................2 2013-01-30, 20:32
Zielsko to takie same gówno jak alkohol lub tytoń
Zgłoś
Avatar
Gruby Brzuch 2013-01-30, 20:57 1
nygas232, sorry stary, temat wyżej...
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-01-30, 21:43 1
Cytat:

miało być sprzeciwem wobec fałszowania historii, powojennej pedagogiki, która powoduje, iż ludzie nie muszą znać historii swojego kraju, nie muszą utożsamiać się z jego kulturą, ale muszą wierzyć w holocaust.



Co ja właśnie kurwa przeczytałem? Jaki to zdanie ma sens? Jakto "wierzyć w holokaust"? W Bolesława Chrobrego też wierzysz? W Kazimierza Wielkiego, bitwę pod Kirholmem, potop szwedzki i konfederację barską wierzysz? To są fakty historyczne. Można je różnie rozpatrywać, np. holokaust był zły albo dobry (mnie też wkurwia jednoznaczność oceny wielu faktów historycznych, akurat nie holokaustu, ale innych), ale to nie jest Sziwa, żeby w niego wierzyć albo nie.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2013-01-30, 23:13
Hauer88 napisał/a:



Załapali, załapali bo to żydzi promują w Szwecji multikulturalizm i otwarcie się na inne kultury



I ilustrujesz tę tezę filmem o Żydówkach spotykających się tylko z Żydami? Nie widzisz sprzeczności? Przecież to jest właśnie anty-multikulti. Jesteście, naziolki, tacy sami jak najgorsi syjoniści.

A ty osobiście musisz być jak muslim z tych waszych wydumanych opowieści, bo nie pracujesz, nie uczysz się, tylko siedzisz na garnuszku starych i kolportujesz jakieś gówno w internecie.
Zgłoś
Avatar
hayadechi94 2013-01-30, 23:40
cwaniaki kurwa, tylko czekać jak muslimy im stolice rozpierdolą w metrze
Zgłoś
Avatar
woccow123 2013-01-30, 23:45
Chleb razowy napisał/a:

Mówi się o Skandynawach, że takie ciule są, a tu proszę - okazuje się, że jaja im urosły przez tą socjalistyczną katastrofę, jaka u nich miała miejsce.

Oczywiście piwo.


Typowy sadol - wyrabia sobie opinię o całym narodzie, na podstawie kilku osób
Zgłoś
Avatar
deadsodomizer 2013-01-31, 1:09
za spalenie flagi Izraela zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Hauer88 2013-01-31, 16:17 1
anonymousm napisał/a:



I ilustrujesz tę tezę filmem o Żydówkach spotykających się tylko z Żydami? Nie widzisz sprzeczności? Przecież to jest właśnie anty-multikulti. Jesteście, naziolki, tacy sami jak najgorsi syjoniści.

A ty osobiście musisz być jak muslim z tych waszych wydumanych opowieści, bo nie pracujesz, nie uczysz się, tylko siedzisz na garnuszku starych i kolportujesz jakieś gówno w internecie.



Nie doglądnąłeś do końca. To był wstęp - dalej inna żydówka tłumaczy że Europa nie będzie już monolitycznym społeczeństwem jak w ubiegłym stuleciu i że żydzi odegrają w tej transformacji główną rolę. I tutaj pokazuje to hipokryzję żydów - inne narody nakłaniają do tolerancji i multikulti a u siebie robią całkiem odwrotnie.

Odnośnie osobistych wycieczek gówno o mnie wiesz więc się nie wypowiadaj. Na Twoje zmartwienie pracuję i mam się dobrze.

Cytat:

Co ja właśnie kurwa przeczytałem? Jaki to zdanie ma sens? Jakto "wierzyć w holokaust"? W Bolesława Chrobrego też wierzysz? W Kazimierza Wielkiego, bitwę pod Kirholmem, potop szwedzki i konfederację barską wierzysz? To są fakty historyczne. Można je różnie rozpatrywać, np. holokaust był zły albo dobry (mnie też wkurwia jednoznaczność oceny wielu faktów historycznych, akurat nie holokaustu, ale innych), ale to nie jest Sziwa, żeby w niego wierzyć albo nie.



Jest sporo faktów i sporo przekoloryzowania, sporo również fałszywych dowodów. Można znaleźć na ten temat rozmaite opinie i dowody.

Kilka ciekawostek:



Następnie analiza kilku zdjęć znalezionych na poniższej stronie:

prawda2.info/viewtopic.php?t=1282&start=2325



Wiadomym jest że szwaby mordowały i torturowały więc jaki cel ma modyfikowanie zdjęć, dopisywanie historii do zdjęć które przedstawiają całkiem inne wydarzenia ?

Takie zachowanie źle świadczy o intencjach osób zamieszanych w takie gierki.
Zgłoś