18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Geniusz 2024-07-22, 16:20
Maniecky napisał/a:

Ty z Podlasia jestes? Jebie od ciebie wiocha, niskim IQ i brakiem zdrowych kontaktow spolecznych.



Tak tak, bo według ciebie zdrowym kontaktem społecznym jest mówić, że lepiej mieć brak jedynek niż brak bocznych zębów 🤣 Idź menelowi ssać pałę, bo pewnie wśród nich się obracasz i stąd myślenie, ze brakujące jedynki mniej obrzydliwe niż brak bocznych zębów, bo masz z tego typu brakami jedynek do czynienia na co dzień 🤣 Prostaku, już mi tu nie próbuj wjeżdżać na ambicje, bo prawda jest taka, ze istota twojego pokroju nikogo nie obchodzi, więc czemu maiłby mnie ruszać komentarz kogoś tak przyjebanego, kto dodatkowo jest pedałem bez jedynek? 🤣 Ośmieszyłeś się już dość, więc utkaj mordę, bo wali ci z niej niemiłosiernie przez ten brak przednich zębów, które ci chłopak wyjebał swoim ding-dongiem, zatem lepiej, jak już w ogóle publicznie nie będziesz się udzielał lub przemyślisz 20 razy zanim coś powiesz, panie "lepszy brak jedynek niż bocznych zebów" 🤣
Zgłoś
Avatar
Maniecky 2024-07-22, 16:34
Geniusz napisał/a:

Tak tak, bo według ciebie zdrowym kontaktem społecznym jest mówić, że lepiej mieć brak jedynek niż brak bocznych zębów 🤣 Idź menelowi ssać pałę, bo pewnie wśród nich się obracasz i stąd myślenie, ze brakujące jedynki mniej obrzydliwe niż brak bocznych zębów, bo masz z tego typu brakami jedynek do czynienia na co dzień 🤣 Prostaku, już mi tu nie próbuj wjeżdżać na ambicje, bo prawda jest taka, ze istota twojego pokroju nikogo nie obchodzi, więc czemu maiłby mnie ruszać komentarz kogoś tak przyjebanego, kto dodatkowo jest pedałem bez jedynek? 🤣 Ośmieszyłeś się już dość, więc utkaj mordę, bo wali ci z niej niemiłosiernie przez ten brak przednich zębów, które ci chłopak wyjebał swoim ding-dongiem, zatem lepiej, jak już w ogóle publicznie nie będziesz się udzielał lub przemyślisz 20 razy zanim coś powiesz, panie "lepszy brak jedynek niż bocznych zebów" 🤣



Znowu zajebales wysryw z dupy... nie sraj w wychodku jak piszesz na sadolu. Niestety nie chcialo mi sie czytac tego belkotu. Liczylem na bardziej zwiezla i merytoryczna odpowiedz.
Zgłoś
Avatar
Geniusz 2024-07-22, 16:37
Maniecky napisał/a:

Znowu zajebales wysryw z dupy... nie sraj w wychodku jak piszesz na sadolu. Niestety nie chcialo mi sie czytac tego belkotu. Liczylem na bardziej zwiezla i merytoryczna odpowiedz.



Jaki ty jesteś przyjebany, coś pierdolisz o braku umiejętności społecznych, a przypominam, że to ty pierwszy zacząłeś typa cisnąć za brak bocznych zębów a już nie wspominając o tym, że nawet na proste pytania nie umiałeś odpowiedzieć, bo czytać nie umiesz 🤣 Jesteś odpadem społecznym i taka prawda, a gdybyś chodził do szkoły, to przeczytanie mojego komentarza zajęłoby kilkanaście sekund, śmierdzielu 🤣 Idź possać swojemu chłoptasiowi, bo naprawdę się pogrążasz, ale okażę ci łaskę, bo dobrze bez jedynek robisz laskę, zatem nie będę cię już bardziej podkurwiał, bo jeszcze zdechniesz na zawał z tych nerwów, hipokryto jebany w dziób 🤣
Zgłoś