18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
max1522 2013-08-17, 19:47
niech pilnuje dziecka mógł jej wyjebać deskorolką za nie dopilnowanie.
Zgłoś
Avatar
Escove 2013-08-17, 20:04
Ja pierdole jaka głupia małpeczka, wpierdoliła się pod jego nogi a później jeszcze ten goryl do tego się wjebał grrrr...
Zgłoś
Avatar
Hymphh 2013-08-17, 20:06 1
@hejcior, a co to kurwa jest, boisko szkolne albo plac zabaw, cioto ?
Zgłoś
Avatar
masterwow 2013-08-17, 20:40
oboje ślepe na pustym placu żeby dzieciak w torbę z bani walił. szok
Zgłoś
Avatar
malinovyNR 2013-08-17, 20:52 4
a bym tej czarnej kurwie sprzedał bułe. Co to kurwa w ogóle za pomysł żeby puszczać czarnego benkarta swobodnie bez łancucha w skateparku?!
Zgłoś
Avatar
Sztakler 2013-08-17, 21:02
Mógł jej połamać tą deskorolkę na mordzie.
Zgłoś
Avatar
jamiemonovitz 2013-08-17, 21:16 23
O! Wypowiem się, bo jestem (byłem) w temacie. Przez 4 lata jeździłem na bmxie (napinacze- nie nosiłem rurek i nie miałem zjebanej grzywki), często na skateparkach. Kurwa! Jak takie małe gnojki mnie wkurwiały. 10 lat max, zapierdalają po parku bez ochraniaczy, bez kasku, bez jakiegokolwiek starego który by ich pilnował. Ileż, kurwa mać, było sytuacji gdzie bym takiego rozjebał. Chuje w ogóle nie myślały, wpierdalały się na rampę kiedy ja się z niej wybijałem, wjeżdżały pod koła... Raz najadłem się strachu przez takiego gnoja. Wjebał mi się centralnie na kierownicę, stracił oddech, ja obsrany. Dosłownie nie wiedział, czy łapać oddech czy płakać, już myślałem że gnida umrze. Jak już zaczął oddychać, zdołał wydukać z siebie "idę po wuuuuuuuuuuuujkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa". No i przyszedł po 15 minutach z jakimś osiedlowym Zenkiem, ten ostatni od razu do mnie z łapami. Ziomki z parku się zebrały to się koleś wydygał i zaczyna gadkę "ja ci gówniarzu pokażę! Tak między dziećmi zapierdalać!?" To ja mu mówię "Pilnuj pan dzieciaka bo następnym razem go rozjadę." Dzieciak w płacz, kumple za mną, gościu wymiękł. Rzucił kilka gróźb i poszedł z rozryczanym szczylem. To nie wina tego małego, tylko tych chujów, którzy go nie pilnowali. Chuj im wszystkim dupsko, bo przeciez małemu buty nie spadły. PS po całym zdarzeniu nikt nie zaczął klaskać.
Zgłoś
Avatar
Marian5 2013-08-17, 21:34
tak to jest jak sie po wybiegu pawianow jezdzi na desce
Zgłoś
Avatar
Pyro25 2013-08-17, 21:38 3
Na miejscu tego skejta wziąłbym tą deskorolkę i solidnie dojebał tej suce to by się opamiętała.
Mam nadzieje że tak się później stało
Zgłoś
Avatar
szymonps2 2013-08-17, 21:50 1
co za kurwa , nie dość że z jej winy to jeszcze go jebła , nie zabiera sie dzieci w takie
miejsca
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-08-17, 21:54 1
Moja matka to by mi jeszcze dupe zbiła za to ale chuja się tam znam bo jestem biały.
Zgłoś
Avatar
OLYON 2013-08-17, 23:06
Oddałbym 2x mocniej, ale z deskorolki
Zgłoś
Avatar
J................t 2013-08-18, 0:51
Sam jeździłem swojego czasu na desce i to akurat wkurwiająca i dość powszechna sytuacja. Matka ploteczki, ewentualnie makijaż lub telefon, a dzieciak biega jak opętany. Nie raz widziałem, nie raz się władowałem na takiego i powiem jedno - nie ma w tym winy jeżdżących. Jeśli ktoś jest w trakcie sekwencji, wjeżdża na rampę, to nie zatrzyma się w powietrzu, żeby dzieciak usunął się z drogi, ale rodzice zawsze mają pretensje, że jak można było nie zauważyć ich synka, czy córeczki. Rada dla sadoli, którzy mają dzieci - nie wpuszczajcie dzieci na sketeparki, chyba, że macie na nie oko, a skatepark nie jest zbytnio przeludniony w danym momencie. Oszczędzicie bólu dziecku i stresu jeżdżącym oraz samym sobie.
Zgłoś
Avatar
K................3 2013-08-18, 2:26
Udała mu się sztuczka na desce, jednak nie wszyscy byli zadowoleni
Zgłoś
Avatar
skibielec 2013-08-18, 12:20
Ja bym się chyba machną deską w tą małpę...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie